Mans hobijs vinnēt? Varbūt!

mazaa raganina
mazaa raganina 22. augusts 2010 00:00
972


Te nu es esmu, konkursu fane. Varētu teikt, ka mana devīze, ja to tā var nosaukt ir,,Ne dienu bez konkursa un loterijas”.

{smallpic:1}

Nemaz neatceros, kā tas sākās un kad tas sākās, laikam jau kopš man ir mājās dators un tas ir kādu pāris gadi. Piedalos visos iespējamos konkursos, kurus man piespēlē i-nets. Varētu pat teikt, ka konkursi un dažādas loterijas pašas mani atrod. Sākumā es ļoti mērķtiecīgi tam visam piegāju un dusmojos, ka neko nevinnēju, bet tagad es tam visam pieeju ar zināmu devu humora.

 

Visus, protams, interesē vai izdodas kaut ko vinnēt. Jā, izdodas...dažreiz. Šogad esmu vinnējusi Loreal kosmētiku(tušu un kosmētikas noņemšanas līdzekli).Tušu es izmetu ārā, jo tā bija veca (jauka dāvana),bet kosmētikas noņemšanas līdzekli atdevu draudzenei, kura pastāstīja, ka tas esot diezgan liels....nu Jūs sapratāt pašas...

 

Bet pavisam nesen es vinnēju 50ls erotiskās veļas iegādei. Var jau paveikties, vai ne? Došanās uz Rīgu pēc balvas pārvērtās notikumā. Liels bija mans pārsteigums, kad iegājām veikalā, jo izvēle bija akurāt-nekāda. Vairāk kā stundu es mocījos ar laikošanu. Gribējās nopirkt patiešām ko skaistu un acij tīkamu. Izvēle nummur viens bija balts halātiņš, nu ļoti glīts, bet ar nummur divi gāja smagāk, vai nu nebija mans izmērs vai man nepatika nekas no "piecas drēbes desmit plauktos” izvēles. Beigās pēc ilgas laikošanas un spēka izsīkuma paņēmu to, kas likās kaut cik simpātisks – melna nakts kleitiņa.

 

Atskatoties pagātnē, viskolosālākā balva man bija 2 biļetes uz Queen koncertu. Atceroties koncertu, man tirpas skrien pār kauliem, cik ļoti man tas bija vajadzīgs.Es biju rokas stiepiena attālumā no leģendām. Ja vēl pieliek tam visam klāt faktu, ka esmu kaislīga mūzikas fane, tad savējie sapratīs par ko es te jūsmoju.

 

Man ir savs lielais sapnis, es ļoti vēlos vinnēt ceļojumu. Pie šī sapņa es vēl cītīgi strādāju.

 

Gaidu pirmdienu, kad noslēgsies kārtējais konkurss, kas zina varbūt paveicas!

 

Makvīns

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 30. augusts 2010 10:49

Šodien laimēju saldējuma kasti!!!!!!!!!!!!!!!!

madmozele 23. augusts 2010 08:20

Man arī patīk konkursi,bet kā jau dažas rakstīja,neiespringstot,bet ja esu nopirkusi kādu produktu,kam ir loterija,tad lielākoties arī nosūtu,a ja nu paveicas...

sniedzins24 22. augusts 2010 17:01

es ar piedalos konkursos prieka pec, nejau lai tiesam vinnetu, un vinnejsi esmu tadu lielaku tikai zurnala viena bij janosuta sms ar kodu, un jaizvelas balva, es izvelejos autoskola nolikt tiesibas, un joka pec ari aizsutiju, un vinneju to balvu :) tas tads parsteigums bija. :) un seit vinneju, tik netieku vel pakal balvinai :(

zancene 22. augusts 2010 11:29

Es ar dažreiz piedalos konkursos. Esmu laimējusi mūzikas centru Sony Hanzas Maiznīcas loterijā pirms daudziem gadiem. MK Vecāku skoliņas apmeklējumu kā galveno balvu. Bet īpaši uz konkursiem neiespringstu. Tikai šad tad. Jau kādu laiku cenšos sākt piedalīties Super Bingo, bet vēl neesmu nopirkusi nevienu biļeti...:))

mazaa raganina 22. augusts 2010 10:12

Ir jau bijuši vēl dažādi laimesti:5ls,šampūns un kondicionieris utt.Varētu teikt,ka šī niekošanās ir tāda kā ikdienas iekrāsošana,lai jautrāk un krāsaināk.

Aggie 22. augusts 2010 06:55

...es daudz ko savā dzīvē esmu laimējusi...
...lielākais laimests 40 Ls dāvanu karte apavu veikalā kādus desmit gadus atpakaļ, kur lētākie apavi maksāja 39 Ls...
...ļoti patīk spēlēt superbingo...
...esmu laimējusi daudz centrus, bet lielākais no superbingo bija Rīgas Balss abonements trīs mēnešiem...

ambera 22. augusts 2010 00:49

Es ar piedalos tikai MK un SK konkursos , savukārt citur nekur nepiedalos:( Prieka pēc var piedalīties, bet lai iespringtu nē;)

Rebeka 22. augusts 2010 00:12

Heh.. interesants stāstiņš, es tā ļoti neiespringstu uz konkursiems, piedalos vien prieka pēc un pārsvarā tikai šeit SK vai MK, bet esmu ik pa laikam arī kur citur piedalījusies, kādu laiciņu atpakaļ aizpildīju anketu (sameklēju google pareizās atbildes) un laimēju Grūtupa, grāmatu "Observators" Nu un pārējās balviņas ir iegūtas šeit un pagaidām vēl neesmu vīlusies, viss ir bijis kvalitatīvs un noderīgs. :)