Mans Decembris- gada "karstākais" mēnesis!

pece
pece 10. decembris 2010 10:02
677

Decembris man ir viens no gada „karstākajiem” mēnešiem vairāku iemeslu dēļ.

 

Vispirms jau tāpēc, ka darba ritms ir tāds, kad viens no svarīgākajiem gada notikumiem notiek īsi pirms Ziemassvētkiem un laimīgs ir tas gads, kad tas iekrīt vēl padsmitajos datumos, bet tas nav šis gads. Lai arī laika gaitā esmu iemācījusies „nenest darbu uz mājām”, tas tomēr prasa pietiekami daudz, lai reizēm mājās ieveltos pārgurusi.

 

Decembrī man diviem tuviem cilvēkiem iekrīt jubilejas, līdz ar to papildus ziemassvētku jundai nākas domāt arī par viņiem. Patīkamas, bet tomēr papildus rūpes.

 

 

Tā kā jau iepriekš zinu, ka darbs prasīs savu, tad par dāvanām ziemassvētkos, vismaz ideju līmenī, cenšos domāt jau laikus un pamazām kopš rudens. Tad kā pele velku uz māju visu, ko man vajag uz mājām. Bērniem tiek lielākas dāvanas un vairāk to ko viņi kāro, maniem un mīļotā vīrieša vecākiem pa kalendāram ar bērnu un mazbērnu bildēm. Mana lielākā sāpe ir mīļotā vīrieša dzimtas paradumi dāvināt dāvanas visiem, jo atļauties lielas lietas visiem es nevaru un negribu, uzdāvināt kādu kārtējo hlamu, neredzu jēgu, bet par pašdarinātām konfektēm, cepumu izlasēm, ievārījumiem ir tāda nekāda attieksme. Bet tas nekas, tāpat šogad ko līdzīgu viņi saņems! Vismaz apēdīs, nevis apputēs putekļu kārtām.

 

 

 

 

Bet decembris ir arī laiks, kad cenšos daudz būt kopā ar saviem bērniem, izbaudīt piparkūku cepšanas priekus. Mājas pucēšanu, greznošanu ar pašgatavotām mantiņām un lampiņu virtenēm, un vienkārša kopābūšana. Man ir bezgala svarīgas šīs izjūtas.

 

Bet decembris ir arī laiks, kad cenšos daudz būt kopā ar saviem bērniem, izbaudīt piparkūku cepšanas priekus. Mājas pucēšanu, greznošanu ar pašgatavotām mantiņām un lampiņu virtenēm, un vienkārša kopābūšana. Man ir bezgala svarīgas šīs izjūtas.

 

 

Karikatūras no:

http://www.jasonlove.com/

http://www.deshow.net/

http://img.dailymail.co.uk

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
fabrikante 10. decembris 2010 15:53

Mani kaut kā neuzrunā tie svētki:( Varbūt par maz cenšos tiem pieslēgties? Domāju- kad piedzims bērns, noteikti viss mainīsies un man gribēsies tiem gatavoties, svinēt, bet nekā:( Jāpiespiež sevi vismaz tik tālu, lai nebojātu tos svētkus citiem.

lily 10. decembris 2010 15:07

Pievienojos... man arī patīk ši gatavošanās un pirmsvētku sajūta...
Decembris ir mans mēnesis... un ļoti piesātināts ar svētkiem.. Man dz/d, un vel papildus 7 svētki bez ziemassvētkiem. Iet karsti.. (hot)

more 10. decembris 2010 12:55

Viesi, piekrītu - "...Tie ir tik komercializēti, cik katrs mēs tos tādus uztveram..."
Man arī patīk tā pirmssvētku sajūta :)

10. decembris 2010 11:42

Skaisti :) Prieks, ka ir vēl cilvēki, kuri nekliedz, ka Ziemassvētkus nesvin, tik komercializējušies utt. Tie ir tik komercializēti, cik katrs mēs tos tādus uztveram.

Man arī patīk gatavošanās Ziemassvētkiem, laikam pat vairāk nekā pats svētku vakars :D Dīvainā es :D