Manas dzīves mīlestības varavīksne: baltā, mana pirmā mīlestība

nosiguldas
nosiguldas 7. septembris 2011 08:55
603

Ja es teiktu, ka manā dzīvē ir tikai viena mīlestība es melotu, jo katrā vecumā ir cita izpratne par to, kas ir tā vienīgā mīlestība. Arī mīlestības tās vienīgās var būt vairākas, dvēseles mīlestība, sirds mīlestība, pirmā mīlestība, seksuālā mīlestība. Gadiem ritot tā veido savu krāsu varavīksni un apvijas ar patīkamām atmiņām, kas lieku reizi ļauj pasmīnēt pašai par sevi.

 

Baltā -Mana pirmā mīlestība


 

Es biju maza meitene, kurai tikko bija palikuši 14. gadi. Viņš - manas māsīcas līgavaiņa brālis, 16. gadīgs jauneklis. Viss sākās kā pasakā.

 

Kādā siltā augusta vakarā viņi sēdēja uz soliņa, puisis turēja meitenes roku un par kautko vieglprātīgi pļāpāja. Viņa baidījās pakustēties, lai tikai roka neizkustētos. Mazā māsa un citi mazuļi aiz krūma ķiķināja, meitene nosarka un juta, kā visu augumu pārņem trīsas. Vai tev auksti , viņš jautāja un maigi aplika roku viņai ap pleciem. Ak mirkli, kaut tu apstātos.

 

Tikai stunda, bet tā bija viņas laimīgākā stunda mūžā, likās izauguši spārni. Divpadsmitos naktī, māsīcas kāzās viņai uzlika plīvuru, bet viņš bija jaunais līgavainis, tad pirmā deja. Pirmais skūpsts uz lūpām kā viegls tauriņa pieskāriens. Viss augums klusu čukstēja- mīlu, mīlu, mīlu.

 

Katra tikšanās bija kā svētki, acis gan zemu nolaistas un pēc viņa aiziešanas asaru plūdi, bet meitene bija laimīga. Viņa bija laimīgākā meitene pasaulē.

 

Tā gāja laiks, bet jūtas nemazinājās, puisis gan izturējās pret viņu kā mīļš brālis, bet tas taču nav svarīgi, galvenais, ka viņa mīl. No armijas viņš atsūtīja savu fotogrāfiju, ko meitene glabāja un nēsāja sev līdz.

 

Dzīve deva katram savu likteni, bet pēc daudziem gadiem, kad beidzot meitene bija kopā ar savu sapņu princi, pret kuru savu mīlestību glabāja, kā dārgumu sirds dziļumos, viņa saprata, ka pats dārgākais ir jūtas, kas glabājas viņas atmiņās un turpinājuma tam nav...........

 


TU ARĪ VĒLIES PADALĪTIES SAVĀ MĪLESTĪBAS STĀSTĀ? PIEDALIES SIEVIEŠU KLUBA BLOGU KONKURSĀ: KĀDS IR TAVS MĪLESTĪBAS STĀSTS? VAIRĀK PAR KONKURSU LASI ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies