Manas dzīves mīlestības varavīksne

nosiguldas
nosiguldas 14. septembris 2011 14:14
1058

Krāsām piemīt sava maģija, varavīksne vasaras dienā ir kā tilts kam nav sākuma un nav beigu. Manā varavīksnē pagaidām ir tikai piecas krāsas, bet katra no tām ar savām nedzēšamām atmiņām manī ir atstājusi neaizmirstamas izjūtas.

 

Vēl divas krāsas, kā es viņas redzu. Redzu kā turpinājumu manai vienīgajai un pēdējai mīlestībai. Jā uz šo brīdi varu teikt, ka pēdējai. Tās ir attiecības, ,kas sniedz neaprakstāmu piepildījumu un pēc tām, ja dzīve tā būs lēmusi, nekas vairs nevar būt.

 

Ar vien biežāk sevi pieķeru pie domas, ka tagad es esmu gatava teikt tos vienīgos vārdus- gan laimē gan nelaimē, kamēr nāve mūs šķirs......... Jā pareizi, tagad es varu stāties dieva priekša un dot šo zvērestu baznīcā.

 

 

Es neesmu ticīga, bet vienmēr esmu uzskatījusi, ka tur kāds ir un mums ir noteikti likumi pie kuriem savā dzīvē ir jāpieturas. Es biju pret laulībām baznīcā, jo uzskatīju, ka jūtām ir jābūt pārbaudītām un šim solījumam ir jābūt pārdomātam solim, varbūt līdz tam mēs nekad nenonāksim. Tagad pēc piecu gadu kopdzīves es varu droši teikt, ka sajūta ir tāda, ka laiks vienkārši ir paskrējis kā viena diena. Bija labāki laiki, bija grūti, bija strīdi par sīkumiem un sadzīves nedienas, bet tie ir patiesi sīkumi un ja to nebūtu 'dzīve droši vien būtu neinteresanta. Bet ne vienu brīdi es neesmu nožēlojusi mūsu lēmumu būt kopā.


Es esmu laimīga un ja godīgi laimei ir liela vara, esmu kļuvusi pārliecinātāka par sevi, esmu sākusi sevī mīlēt sievieti. Kad tevī valda harmonija lēnām sakārtojās arī visa pasaule ap sevi. Es daru lietas, ko agrāk nekad nedarītu, man ir noteikti mērķi par kuru īstenošanu es nešaubos. Man patīk mūsu sarunas, viņš uzmanīgi noklausās, reizēm smaida, reizēm vienkārši domīgi skatās, bet viņa viedoklis parasti ir tas mozaīkas gabaliņs, kas pietrūkst pilnai gleznai.

 

Par visu vairāk es vēlētos, lai man būtu iespēja ne tikai rakstīt, bet ļaut izjust šīs izjūtas, katrai kas vēl tikai gaida savu mīlestību. Un es ticu, ja ko ļoti vēlās, tas noteikti piepildās.

 


TU ARĪ VĒLIES PADALĪTIES SAVĀ MĪLESTĪBAS STĀSTĀ? PIEDALIES SIEVIEŠU KLUBA BLOGU KONKURSĀ: KĀDS IR TAVS MĪLESTĪBAS STĀSTS? VAIRĀK PAR KONKURSU LASI ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
moonshine 14. septembris 2011 21:21

skaisti uzrakstīts. :)

kintijasieviesuklubslv 14. septembris 2011 16:57

paldies, ka padalījies ar savas mīlestības varavīksnes krāsām! novēlu tev arī pēdējās divas varavīksnes krāsas aizpildīt :)