Mana svētku sajūta

Autors: hiperkeri, 2011. gada 14. decembris, 10:56:04
Mana svētku sajūta

Sveikas,mīļās,jaukās,skaistās un gudrās supersievietes!

 

Darbu skrējumā Jūs esmu atstājusi galīgi novārtā.. par to tad mans sirdskambara kāmītis pēdējā laikā ļoti grauž. Gribēju padalīties ar savām pēdējā laika emocijām,sajūtām,varbūt sasniegumiem.

 

 

Varu tikai teikt to-es jau tagad dzīvoju savu sapni. Viss ir ļoti jauki šajā laika posmā:) Strādāju Siguldā par flautas učenīti-esmu jau ļoti iemīļojusi savus audzēkņus,kuriem nu jau 8 reizes esmu bijusi nostādīta par vagaru:) Esmu ļoti daudz pati ko jaunu iemācījusies no tiem bērniem,mēģinot viņus mācīt pati. Par to paldies Dievam un visiem pārējiem augstajiem spēkiem,ka mana pašattīstība ir ceļā uz augšu. Esmu palīdzējusi dažam labam jaunam indivīdam atvērties,par ko liels,patiess prieks arī man..

 

Draugu saimē esam nu jau par vienu personību vairāk- piedzima maza,mīļa meitenīte,kā arī par vienu mazu kucēniņu vairāk(it īpašs prieks,kā tas nokļuva ģimenē,it īpaši pēc mana pēdējā raksta),kurš jau 5.nedēļas vidū ir tik brašs,ka taisni jābrīnās.

 

Manī iekšā briest ļoooti liela Ziemassvētku sajūta-mājās uz riņķiem vien iet Michael Buble CD `Christmas`,kas rada tādu īsteni pirmatnēju bērnības garšu šo svētku gaidās.Nu tik dikti mīlīgi,ka kaut spiegt gribas!

 

Piparkūkas tiek ceptas nedēļas nogalē(un kur nu bez riekstu,žāvēto augļu un šokolādes dekorējumiem!!! tie ir tādi īsteni mani ziemsvētku cepumi:) jā-un arī mīklu es taisu pati. Gods,godam,bet es vairs pat neskatos uz lielveikalos eksponētajām),kā arī mans šīgada eksperiments-garšvielu mandeles-arī ir izpelnījušās apkārtējo atzinību:)

 

Pāris lietas iz ikdienas-tā kā drīz balles gaidāmas,tad izdomāju likt liekās skropstas-ja būs liela ,balta parūka kā senos laikos,tad arī pati gribu izskatīties tās parūkas cienīga-lai manu personību neaizsedz mati vien.. Tad nu-jā,ar tām skropstu lentām un līmēm ir  bijusi baigā ķēpa-kādas 3 reizes esmu likusi tagad un vēl arvien nav tāda droša sajūta,ka kaut kas dienas gaitā varētu notikt..vienreiz jau dienas vidū nācās noņemt,lai neizskatītos pēc apspalvotās sejas briesmoņa no trakā kaimiņa noslēpumainā skapja...

 

Tad vēl gaidu mājās labāko draudzeni no Erasmus studijām.

 

Pašlaik,šķiet,arī tāds ilgu un gaidu posms,bet šķiet,ka pat to izbaudu. Par spīti sniega trūkumam,manī iekšā dzīvo Ziemassvētki:) Un arī dāvaniņas jau top-pačukstēšu,es pa nedēļu paspēju uzadīt garu šalli no 3 kamoliņiem.Patiesībā-tas ir pat pluss,ka strādāju citā pilsētā-tas laiks,kas tiek pavadīts ceļojot-var būt arī ļoti lietderīgi izmantots:) Un tad es nopriecājos-jā,šis ir vēl viens iemesls(klāt pie manas diskoordinācijas,tāluma akluma un klīniskā stulbuma,kā arī-jā,ekstrēmo situāciju sliktā menedžmenta dēļ),lai es neliktu auto tiesības:D:D:D