Mana notikusī mīlestība

hiperkeri
hiperkeri 8. septembris 2011 10:24
719

Par mani un šo tēmu laikam jau ir atklausīts pietiekami,bet laikam šo blogu es rakstu vairāk tā kā priekš sevis - lai atcerētos, pārdomātu, saprastu... izjustu.

 

Gribās teikt,ka man,pateicoties manam Čempionam (šis nu ir viens no mīļvārdiņiem-ne tikai tāpēc,ka viņu tā sauc viņa iemīļotajā datorspēlē:D), Mīļumiņam un Vislieliskākajam-tagad ir pats skaistākais laiks dzīvē. Jāsaka,ka viņa dēļ es esmu beidzot pati iemīlējusi sevi,tādējādi arī paverot beidzot logu uz pasauli,aptverot-bāāāāāc,cik tā ir skaista! Un tad laikam sākās mana pozitīvistes karjera,ja tā var izteikties:D:D:D

 

Kā es sapratu,ka viņu mīlu?

 

Tas laikam ir vienkārši.

 

Lai gan nemaz ne arī,jo tikai ar viņu es esmu iepazinusi,ko tad īsti nozīmē tā patiesi mīlēt.. Tas ir tad,kad Tevī vairs nav pusaudžu drāmas par to,ka viņam nekad nav laika priekš Tevis (vai Tavām 100000000 neirotiskajām sms viņa telefonā..),Tu spēj dzīvot pilnvērtīgi savu pašas dzīvi,bet Tu apzinies,ka tā otra cilvēka mīlestība Tev vienmēr nēsājas līdzās, Tu vienmēr vari aiziet pie viņa izrunāties,viņš Tevi vienmēr uzklausīs,kad Tev to vajag visvairāk.

 

Viņš Tevi izglābs,kad tas patiešām būs nepieciešams. Tu viņu būsi pelnījusi tikpat,cik viņš Tevi,un jūs abi būsiet līdzvērtīgi. Jūs sildīsiet viens otra sirdis,viens otru apmētāsiet ar foršām idejām gan ikdienām,gan īpašiem gadījumiem,jūs ticēsiet viens otra sapņiem un tos kopīgi piepildīsiet,viens otru balstot..un Tu zini,ka jūs viens otram esat tie visvisvislabākie,vismīļākie,arī visskaistākie(ar šo man bija lielas grūtības,bet tagad viņš manī to ir iedēstījis,ka es tiešām esmu tā visskaistākā meitene:) tā ir tāāāāda sajūta!!!!),visstiprākie un visizpalīdzīgākie un kopā jūs esat..viss!

 

Kad es viņā iemīlējos?

 

Tas ir ļoti viegli.

 

Mēs abi bijām iepirkties (laikam 5.randiņš) un viņš uzlaikoja vienu ziemas jaku. Aizvilka rāvējslēdzēju tā,ka no visa auguma kopā varēja redzēt tikai seju. Un tad notika klikšķis. Manī notika kaut kas līdzīgs kadru iemūžināšanai, kur es tīksminājos par perfekto krāsu kompozīciju,redzēju tikai tās acis un paŗis matu šķipsnas,kas rēgojās zem kapucītes un sapratu-viņš ir..neaprakstāms!

 

Pēc tam vēl,ejot uz transportu no Alfas,es paslīdēju (uz līdzenas vietas-tipiski),un nokritu.Viņš pat nepaspēja reaģēt (bet es arī neesmu tā meitene,kas ies `rociņās` ark uru katru),bet sāka smieties. Lieki sacīt,ka tieši tā arī parasti daru es,jo tas mirklis,kad viss iet pa gaisu,ir šausmīgi komisks:D Pēc šī atgadījuma pār mani sāka birt mazas dāvaniņas,kurai ikkatrai bija ļoti liela nozīme un zemteksts( par kuru mēs zinājām abi,tāpēc vēl jo jaukāk,ka esam uz viena viļņa),un vienmēr tika pievērsta uzmanība mani labsajūtai,ka šajos brīžos meitenei ir jāsajūt tie fluīdi,kas tiek sūtīti tieši viņai.

 

Kā tas viss sākās?

 

Nu..gandrīz nesākās,jo viņš ar mani iepazinās caur draugiem.lv. Viņš man uzrakstīja ļoti pieklājīgu ievadvēstuli (kas,šķita,kaut kāds ūnikums,jo likās,ka šāds valodas līmenis mūsdienās ir izmiris..es šausmīgi nopriecājos,ka būs kaut vai tāds valodas līmeni ceļošs sarakstes biedrs),kas ātri pārtraucās,jo viņš jau sākumā pajautāja,vai esmu brīvas meitenes statusā.

 

Tad es pateicu visu,ko par šādu situāciju domāju, atklājot, ka nesen esmu izšķīrusies ar savu iepriekšējo draugu un tagad neesmu gatava nedz jaunām attiecībām,ne arī izšķiest savu enerģiju īsām drāmām un kaislībām..(kaut arī bija pagājis gads).

 

Viņš mani uzklausīja,neteica neko līdzīgu `pati vainīga`,bet pateica-`jā,piekrītu,nav laikam īstais brīdis šāda veida tēmai.Iedomājos,kā Tu varētu justies. Zini,es pēc mēneša pārbaudīšu, kā Tev iet` (nav tiešs teksts-viņam tas sanāca labāk,bet galvenā doma tāda)..un, kādu laiku pēc tam es jau biju aizmirsusi par viņu,kad viņš man tik tiešām atkal uzrakstīja,kā tad es jūtos? :)

 

Man tobrīd bija foršs posms-bija beigušies konkursi ar labiem rezultātiem,un viss bija kārtībā:)Un tad nāca kā no skaidrām debesīm-vai es nevēlētos būt viņa Ziemassvētku balles pavadone Jelgavas pilī? Es viņu šoreiz patiešām atšuvu,jo man bija citas lietas ,ko darīt,kā arī vēl pašausminājos-paklau,čalīt,Tu pat mani redzējis neesi!!!

 

Pagāja vēl kāds laiks,un viņš mani aicināja uz kino. Nepiekritu. Tad viņš mani uzaicināja vēl vienu-nākošo nedēļu uz kino... Tad gan piekritu, jo man bija smaga galva un izvēdināt galvu,pie reizes skatoties kādu labu filmu,nebūtu par skādi..Un tā nu mēs kino satikāmies:) Bez visādām rozēm(jo es biju pieteikusi,lai manā klātbūtnē ar rozēm nenāk,citādi iespraudīšu viņam tur,kur saule nespīd),bez citiem pričendāļiem.Tīri-kā draugi. Jāsaka,ka viņš nebija mans vīrieša ideāls, bet, acīmredzot, tolaik es vēl nezināju,kādas ekstras var palaist pirmā iespaida režīmā..

 

Kā tas viss ir beidzies?

 

Kopš tā laika es pret viņu esmu izturējusies krietni labāk:) Viņš atklāja,ka patiešām būtu gājis uz to balli ar mani,un tas būtu tā vērts:) Pagājis ir pusgads,no kura 2 mēnešus esam dzīvojuši kopā:) Neesam nekāds civilvīrs ar sievu, jo tomēr esam atsevišķi, tomēr draugi mūs vienmēr saukā tikai atzinīgos un dikti mīļos vārdos-dūdiņpārītis,čabulīši..

 

Katrā ziņā-man ir liels prieks par to,ko visu viņš ir ienesis manā dzīvē līdz ar sevi-savus draugus(kuri nu jau ir kopējie),savu ģimeni,savu pilsētu(ko jau esmu iemīlējusi)..Es netaisos strīdēties par to,cik daudz viņš pavada laiku,spēlēdams datorspēles-patiesībā,tīri jauki,ka tā,kopā esot,nevajag dalīt šo un to-tajā laikā es mierīgi varu pievērsties saviem hobijiem. Ja tādiem nav garastāvokļa-tad varu kaut iztīrīt dzīvokli,nomazgāt traukus,vai iekārtot kādu istabu ar jaunām lietām..izgudrot!:)

 

Tā vēl neesam īsti plēsušies,mums visu sanāk sarunāt..tā kā-līdz šim ir tikai no hurt feelings..Man jau kā man-tās drāmas ir 99% no kopējām,bet viņš stāv uz abām kājām kā klints un mierīgi mani uzklausa un ņem vērā.Nu ,vai tad par to nevar sajūsmināties? Un mani nervi ir kārtībā:)

 

Un tagad vairs nav tādu dienu,kuras vakarā es viņam nenovēlētu `Kartupelis!` (ā,mēs vienojāmies pēc kāda `karsta` vakara,ka neteiksim `arlabunakti`,jo,pēc manis teiktā,tas `nogalina atmosfēru`:D un pēc tam noteikti kāds otram iečukstēs `es Tevi mīlu!`

 

Un tad-abiem būs salds miedziņš:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies