Mana melnā sapņu kleita

hiperkeri
hiperkeri 13. decembris 2011 08:57
654

Kā izlasīju tik izaicinošu rakstu uz izaicinājumu,tā nevarēju nepadalīties savos gadu ilgajos meklējumos pēc TĀS īstās,mazās,melnās...

 

 

 

Jā,man NAV melnā kleitiņa!

 

Tomēr man dažādos komplektos ir balles tērpi-gan,kas piestāvētu variācijai `mazā,melnā`,gan `balles `kleita``:D

 

Patiesībā man jau šīsnedēļas beigās ir jāiet uz lielu balli muzicēt,un jā-dress kods ir garā vakarkleita.

 

Es par tādu esmu sapņojusi jau ilgi,tomēr manā skapī tā nav atrodama.

 

Manā variācijā tie ir gari svārki un tops a la Marilyn Monroe.

 

Lai gan labi saprotu,ka laikam šādos oficiālos pasākumos nav vēlami kaili pleci..

 

Taču mani vismaz attaisno teiciens-ak,tā jau taču ir māksliniece.. tāpēc ,tā kā atrodos visu laiku uz skatuves,tad arī šādus `izgājienus` es varu atļauties. Vēl jo vairāk-ja man būs parūka..Būšu tāda melnā Merilina:):)Bet,kas attiecas uz mazo melno-man ir perfekti zīmuļsvārki,kas gan `dibena siluetā`,gan arī garumā-mazliet zem celīša-kas izceļ kāju līnijas,bet tomēr nav pārlieku `seksīgā sekretārīte`-tomēr,tomēr-ir ļoti augumam glaimojoši. Un tādēļ tie man ļoti patīk.

 

Tomēr vienmēr atliek jautājums-ko lai velk augšā.

 

Laikam tomēr savu kleitu es dabūšu savā nākamajā muzicēšanas braucienā-vismaz ceru,ka Anglijā es satikšu to savu Īsto un Vienīgo.. melno..kleitiņu:)

 

Šīs kleitas man liek justies sievišķīgai un ļoti,ļoti elegantai. Un,pirms Ziemassvētkiem un visām ballēm, tas taču ir ļoti svarīgi,vai ne?

 

Savus ziemīšus es zinu,ka pavadīšu jaukā mājiņā maža vidū. Pie saviem draugiem. un   tad jau visas atlikušās Ziemsvētku dienas paies,apceļojot savus mīļos,jauko un draudzīgos.Cepšu piparkūkas,mandeļu končas,rotāsim savu egliti un viss būs mīļi un gaiši. Ceru,ka arī Jums!!!

 

 

Padalies arī savā Ziemassvētku stāstā un atklāj, kāda ir tava mazā, melnā vakarkleitiņa. Iespējams tieši tevi aicināsim uz nākamo Sieviešu Kluba fotosesiju. Kā kļūt par mūsu fotomodeli? Lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 13. decembris 2011 20:50

Paldies,mīļā!:)

kintijasieviesuklubslv 13. decembris 2011 09:42

Melnās Merilinas tēls tev noteikti piestāv! :) jau iedomājos! un vēlu, lai izdodas Anglijā atrast to īsto un vienīgo :)