Mana dienasgrāmata - Vērīgums un pofigisms

pece
pece 17. septembris 2013 07:06
1778

Ikvienam savu reizi ir nepieciešamība apmeklēt tualeti - mājās, darbā, sabiedriskās vietās. Sākot strādāt jaunā darba vietā, atklāju, ka tualetes ir vienvietīgas unisex. Sākumā bij mazliet dīvaini, bet tad pieradu, jo patiesībā jau problēmas nebija.

Līdzās esošās tualetes piedzīvoja remontu un vēl kādu laiku pēc tam uz durvīm parādījās zīmītes ar iedalījumiem dzimumos - sieviešu un vīriešu.

Vēl pēc kāda mēnēša, joka pēc nolēmu uzjautāt saviem tuvākajiem kolēģiem vai viņi zīmītes ir pamanījuši - pretī saņēmu neizprotamus skatienus, kuros varēja lasīt pilnīgu un galīgu neizpratni par jautājumu.

Tā nu, par spīti, administrācijas domām, darbiniekiem joprojām ir unisex tualetes.

Varbūt jāpajautā, lai novāc zīmītes un nemulsina apmeklētējus ? Cik svarīgs ir iedalījums dzimumos tualetēm?

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 17. septembris 2013 13:30 pece

ROFLROFLROFL

pece 17. septembris 2013 12:45

Mulsinoši ir tikai tad, ja nav akūta vajadzība :D

Braucām vidusskolas laikā ar deju kolektīvu pa ukrainu. Meitenes kārtīgas un kautrīgas, puiši arī. Kaut kāds garais pārbauciens, ceļa malā pa retam kāds koks, tualešu tuvumā nav, pliki lauki. Paiet stunda, divas - nu tak jābūt kādam krūmam/kokam, bet nav! Paiet vēl stunda, pusototra - krūmu nav, koku nav, meža nav, bet vajag tā, ka acis laukā sprāgst!

Kā autobuss pietur, tā visi izlec un rindā - pofig pa dzimumiem, par peļķi būs lielāks kauns un ilgāk :D

vecsprofils 17. septembris 2013 11:10 lotte

O jā, tas tā mulsinoši man šķiet, bet varbūt viņiem nav...?!
Atminos ilgu laiku skolās bija arī sieviešu wc bez durtiņām, tad nu uz wc iet, it sevišķi, ja vēl sagribas pa nopietno, nebija sevišķi patīkami....

vecsprofils 17. septembris 2013 11:08

Par vienvietīgām ar durvīm aizslēdzamām pilnīgi nav nekādu pretenziju. Mājās taču visi arī lieto vienu mazmājiņu, nevis katram dzimumam savu.

lotte 17. septembris 2013 10:01

Man vispār tas liekas tik interesanti - kā tie vīrieši visi viens otram blakus čurā :$ :D

Rebeka 17. septembris 2013 09:11

Pati vēl neesmu bijusi ( un cik sapratu sezona arī beidzās), bet draugi stāstīja, ka Kino pagalmā esot tizlas unisex tualetes, jo vīriešiem tur ir neaizklāti pisuāri, un tad sanāk, ka sievietēm ejot uz kabīni jāiet garām čurājošiem večiem.. nu man nepatiktu!!!

Kerstyna 17. septembris 2013 08:55 pece

Nu, mums darbā arī ir unisex sircmājiņa , jo maiņas laikā esam tikai 7 cilvēki.

Emmy 17. septembris 2013 08:55

Problēmu neredzu, kamēr vien vīrietis nenokārtojās man blakus, kad mazgāju rokas. ..Tā teikt, kamēr viss notiek aiz aizvērtām durvīm - man ir vienalga kas tur tecina, kājās stāvot vai sēžot.
Pati esmu reizēm ātrumā ieskrējusi vīriešu tualetē...un to aptvērusi tad, kad blakus dzirdu vīriešu balsis...labi,klusiņām pagaidu un tad izlavos ārā - tā teikt, nemulsinu tautu :D

pece 17. septembris 2013 08:24 Kerstyna

Vienvietīgas visas... tā ka no šī viedokļa ir ok ;)

Kerstyna 17. septembris 2013 08:11

Hm, hm... Nu, ja vienvietīgās, tad jau nekas. Ja vairākvietīgas, tad..... neforši - tu krāso lūpas, bet blakus viens "mantiņas" piekārto....