Mana dienasgrāmata – Vēlmes piepildās

pece
pece 30. augusts 2013 07:00
1565

Kamēr filozofēju, ka vajadzētu atsākt fiziskas aktivitātes, jo atvaļinājums garām un darbs man tāds sēdošs, un nekādi nevarēju saņemties, jo te trūka līdzekļu, te laika, te iedvesmas. Nu jūs jau zināt, kā tas ir!

Tikmēr kāds no augšas manā vietā iekārtoja tā, lai man divreiz nedēļā būtu jānokļūst un atpakaļ jāaizkļūst līdz vietai, kas atrodas apmēram pusotru kilometru attālumā, bet tādā virzienā, lai es nevarētu izmantot sabiedrisko transportu, jo sakarīgi uz turieni nekas neiet un līdz ar to, braukt ar sabiedrisko būtu vēl laikietilpīgāk. Lai fiziskās aktivitātes būtu naskākas, esmu ierobežota laikā.

Sākumā biju pikta un pusi pasaules, jo vai tad nevarēja gadīties kāda tuvāka, vieglāk sasniedzama vieta? Šodien ejot sapratu, ka šī ir laba vieta – i pastaiga naskā solī, i laiks apkārt paskatīties, i dabas apstākļus pavērot. Varbūt šogad būs tā reize, kad rudeni spēšu izbaudīt pa dienām?

Zinu, jau zinu, ka nāks lietus un aukstums, rudens drēgnums un viss tik rožaini vairs neliksies. Bet tā runā, ka neesot sliktu laika apstākļu, esot vien nepiemērots apģērbs!

Vai esat jau atsākušas savas fiziskās aktivitātes pēc vasaras sezonas? Vai varbūt visu vasaru esat bijušas čaklas un slinkums nav bijis jūs draugs?

Foto no neta dzīlēm.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 30. augusts 2013 12:45 pece

Ja vēl komplektā ar smaržīgām matu lakām, smaržīgu ķermeņa losionu utt.. tad vēl vairāk Brrrrrrr....

pece 30. augusts 2013 12:40

Par smaržām - labāk, lai neuzbāzīgas kaut no dzintara (kas man šķiet laba izvēle īpaši pusaugu skuķiem), nekā smagas uzmācīgas un ģiptīgas no dārgā gala, ja vēl komplektā ar lietošanu smagā fromā un vienā kabinetā, tad brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Rebeka 30. augusts 2013 12:39

Smaržu dārgums slēpjas nevis smaržā, jo kā jau Spotorno teica, arī vairums no dārgajām kādam var šķist tik riebīgas, ka jābēg , BET gan to noturībā. Tad jau labāk, lai tā kolēģe kuras gaume nesakrīt ar manējo pērk Drogās, vismaz ātrāk zivēdināsies :D :D :D

vecsprofils 30. augusts 2013 12:33 Spotorno

Turklāt, ne vienmēr dārgas smaržas ir tās labākās. Cik reizes viebos smaržu veikalos, kad smaržoju gan D&G buķetes, gan atsevišķās Chanel, Paco Rabanne utt.

vecsprofils 30. augusts 2013 12:30 krx

Nu vai tad tik traki? :) Nesaprotu to mūžīgo iesmiešanu par Drogas precēm, smaržas tajā skaitā. Nu nav tur īpaša brenda, nav, bet pašas smaržas taču ir dažādas, katrai gaumei var piemeklēt. Ja kolēģiem jāskrien ārā, tad ne jau tapēc, ka tās ir lētās (kā to var zināt?!) smaržas no Drogām vai Rimi, bet gan tāpēc, ka konkrētā sieviete pārāk daudz sasmaržojusies. :) (vai arī ar gaumi kaut kas nav okey un izvēlējusies patiešām kādu gurķūdeni vai smaržas 80.gadu stilā "Krasnaja Moskva";)

KRX 30. augusts 2013 12:21 Rebeka

Nu, beidz. Tas ir savādāk :) sievietei gribas labas smaržas. Tas ir normāli. Labāk, lai krāj palēnām un nopērk labas, nekā nopērk Drogās pa Ls 3 un viss birojs nevar sagaidīt, kad viņa iziet ārā :D

pece 30. augusts 2013 11:55

Runājot par sporta inventāru, t.sk. skriešanas tupelēm, man šķiet, ka vispirms ir jāsāk nodarboties, tad kad saproti, ka turpināsi, tad ar domāt par spevifiskāku/labāku inventāru.

Rebeka 30. augusts 2013 11:44 Spotorno

Nu jā, kaut kā tā jau ir...

Es arī nesaprotu tās, kuras krāj naudu smaržām, nav par ko pusdienas nopirkt, bet krājkasītē nauda jaunām smaržām krājas :D :D :D

vecsprofils 30. augusts 2013 11:39

Protams, tas pie nosacījuma, ja cilvēkam ir jākrāj pro apaviem. Ja nav, tad arī problēmas nav :) Bet fakts jau par to, ka "jākrāj, lai uzsāktu skriet (parasti)" :)

vecsprofils 30. augusts 2013 11:32 Rebeka

Piekrītu, ja cilvēks tiešām ir nolēmis regulāri pievērsties savam izvelētajam sporta veidam :) Man jau sākumā 12 gados arī nebija nekādas krutās, kādas bija pārdošanā, tādām arī braukājos un diendienā braukājos... manuprāt, tas arī šodien ir pārpsīlēts ar to kvalitāti. Protams, pieaugot, parādās vēlme tiekties pēc labākā, jo tu vari salīdzināt, kur ir labs, bet, kur nē. Manuprāt, izvēloties krosenes (jebkādas), cilvēks tā vai tā nepirks neērtus apavus, ar kuriem grūti skriet. Noteikti, ka pirks tādus, kādās kājas labi jūtās. Tāpēc tā vai tā uzskatu, ka "upgrade" skriešanas apaviem var taisīt tikai tad, ja tava skriešana pārauga jau dzīvesveidā, nevis, ka tagad iešaujas doma "jānomet dazi kg, es skriešu!" un cilvēks paskrien vienkārši entuziasma vadīts :)

hiperkeri 30. augusts 2013 11:28

malacis! Tas ir ideāli.Pati es visu vasaru vingroju,tāpēc tagad esmu savā labākajā formā un nedomāju no sava režīma atkāpties par spīti visai tai braukāšanai apkārt,kas tūlīt sāksies.

Rebeka 30. augusts 2013 11:26 Spotorno

Aaa nu par pro lietām neprofesionāļiem tev piekrītu, bet tieši par skriešanas apaviem gan nē, jo labi skriešanas apavi ( pilnīgi vienalga kāda izskata) ir ļooooti svarīgi, jo pat skrienot ikdienas mazu gabaliņu var nenormāli lielu ļaunumu nodarīt gan saviem ceļiem gan mugurkaulam.

Esmu lasījusi, ka tu skrituļo.... tu taču piekritīsi, ka ir svarīgi lai skrituļslidas būtu kvalitatīvas ( un kvalitatīvas parasti ir dārgs), lai būtu ērta braukšana, kāja kārtīgi nofiksēta un ritentiņu forši ripotu bez grabēšanas utt... Vai ne?

Ar šito visu penteri gribēju pateikt, ka sportojot dažreiz ir svarīgi tie speciālie apģērbi un inventārs, bet ir jau kas neskatās pat uz praktiskumu, bet vienkārši pērk dārgāko un smukāko, lai sporta zālē pazīmētos un tad jau ir tas muļķīgākais...

vecsprofils 30. augusts 2013 11:11 Rebeka

Doma tā pati, lai sportotu nav nepieciešami īpaši līdzekļi un sazin kādi dārgi kostīmi (nerunājam par pro un drošības ekipējumu). Ja cilvēks grib no rītiem-vakaros skriet, nu tad lai uzvelk savas mājās esošās krosenes un skrien. Cik tad viņš skries? Ne jau kilometriem, paskries labākajā gadījumā minūtes 30, bet daudzi pat pēc pāris dienām vispār atteiksies. Un ko dos dārgas krosenes? O jā, pacels pašapziņu "man ir pro krosenes", bet vai motivacija būs lielāka? Prezumēju, ka nedēļu varētu būt, a pēcāk jau rutīna... Tas pats ir ar tiem maratoniem, nu liekulīga izrādīšanās. Kur tad visi tie maratonisti tagad ir? Kaut kā nav redzami... :^)

Rebeka 30. augusts 2013 10:52 Spotorno

Piekrītu visam un gluži manas domas izņemot nesaprotu pēdējo teikumu... :)

vecsprofils 30. augusts 2013 10:42

Ļoti labi, ka parādījās tāda izdevība (Y) Vingroju gandrīz katru dienu - gan mājās, gan ārpus - skrituļslidoju. Bija arī āras baseins, bet sezona jau beigusies, arī tuvāk rudenim pierakstīšos uz iekšējo peldbaseinu.
Par iedvesmu sportot - manuprāt, ja ir tiešām gribasspēks un motivācija, sportot var jebkur. Arī mājās. Mans tētis vispār smīkņā par tiem, kuri redzami sporta klubos skrienam uz skejceliņiem un saka "cik dīvaini cilvēki, maksā par to, lai skrietu" :D
Bet tā jau ir, ļoti liela cilvēku daļa nezin kāpēc izvēlās maksāt un tikai tad vēl dažkārt ar slinkumiņu dosies ķeksīša pēc izpildīt dienas normu. Man tas īsti nav saprotams. Tāpat visi tie, kuri krāj naudu skriešanas krosenēm, profesionālām slēpēm, kostīmiem utt. :D

Nikte 30. augusts 2013 10:37

Man vajadzētu atsākt vingrošanu,jo esmu pa vasaru noslinkojusies :$

pece 30. augusts 2013 09:23 krx

Piedāvājumu "steperis un kardiotreniņš bonusā" es izmantoju katru dienu - darbā uz/no 6 stāvu, mājās uz/no 5 stāvu :D

VIT@ 30. augusts 2013 09:14

Pastaigas, tas ir lieliski (Y)
Visu cauru gadu, katru dienu ir savi mazie sporti, kas figūru tur grožos, gribas uz ziemu atsākt vienīgi baseinu, to es arī atsākšu :)

Cerīte 30. augusts 2013 09:13

:D:D:DTas ir ari stāsts par mani-pirmdien manējam atsāksies ''skola'' un tad es katru dienu staigāšu uz mājām ar kājām.

KRX 30. augusts 2013 08:59

Šovasar pirmo reizi braukājos ar riteni, kas priekš manis jau bija daudz! :D Pēdējā mēneša laikā gan esmu briesmīgi noslinkojusi un vienīgais mans sports ir darbs 4.stāvā (ko reizēm dienā nākas pieveikt 3-5 reizes) un mājas 5.stāvā (2 reizes dienā). Ļoti ceru, ka šajās brīvdienās izbraukšu atkal ar riteni, jo vasara iet uz beigām straujiem soļiem.

Linduchy 30. augusts 2013 08:41 pece

Nu visu nevar gribēt :D

lotte 30. augusts 2013 08:37

Apsveicu ar dienasgrāmatas uztapšanu!
Es kopš šī maija esmu atklājusi skriešanu, 4-5 km aptuveni 2x nedēļā. Izrādās, tā ir visai patīkama nodarbe, kas riktīgi izvēdina no galvas visus mūdžus, kas tur dienas laikā salīduši :)

pece 30. augusts 2013 08:37 Linduchy

Nu jā, tikai piepildās ne vienmēr tā, kā mēs toi esam iedomājušās :D

Linduchy 30. augusts 2013 08:30

Nu re, tā jau saka, ka jābūt ļoti uzmanīgai ar savām vēlmēm, jo tās mēdz piepildīties ;)
Man aktivitātes turpinās visu gadu...un arī dārza darbi neļauj slinkot :)