Mana dienasgrāmata - Vecums nenāk viens

pece
pece 13. septembris 2013 06:59
1317

Šonedēļ sanāca divas pilnas darba dienas pabūt kursos. Lai arī tēma interesanta, pasniedzējs atraktīvs un kolēģi forši, dienas beigās secināju, ka esmu piekususi vairāk nekā darbā esot. Biju gatava izklāties kā plācenis uz pannas, sasliet kājas pret debesīm un neko, neko nedarīt.

Kādreiz gan paspēju i mācīties, i uz pulciņiem, i mājasdarbus nebij par grūtu izpildīt. Tāpat mana meita to visu paspēj ik dienas un pēc divām mācībās pavadītām dienām, man gribas viņai bez maz medāli piešķirt par to, ko viņa ik dienu dabū gatavu!

Tā jau ir - vecums nenāk viens, koplektā šoreiz sūtot jaunas prasmes un grūtumu mācībās!

Kā ir ar jums?

 

Bilde no ibot.rikers.org


Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 13. septembris 2013 10:57

Tas nogurums bieži atkarīgs no klientiem :) Dažreiz kad ir ļoti daudz klientu,jūtos spēka pilnāka nekā,kad ir daži un ir vairāk brīva laika 8-| Bet arī vecums nenāk viens :D

nosiguldas 13. septembris 2013 10:10

:Dvecums, man gan liekas, ka tas laiks no 20- 30 ir tāds nedaudz kūtrāks. Jo es paspēju pabūt divos darbos un man ir sava aizraušanās, kam ir jāveltī laiks. Dārzs un atnākot mājā bieži jākonstatē, ka arī tur ir daudz ko darīt.

VIT@ 13. septembris 2013 08:52

mmm, personīgi man sagurums ir no ilgstošas sēdēšanas, bet ne no fiziskām aktivitātēm, jo vairāk tās ir , jo man ir lielāka enerģija, ko es nevaru absolūti teikt par sēdošu darbu vai mācīšanos...

pece 13. septembris 2013 08:38

Tā jau ir - katram laikam savi labumi :)

Kerstyna 13. septembris 2013 08:23

Vairs nevaru 2 1/2 diennaktis pavadīt darbā un justies gana mundri, lai saimniekotu vēl mājās..... ir jau gurums kaulos.

lotte 13. septembris 2013 07:41

Nu viss, kas nav pierasts, šķiet nedaudz grūtāks... Ja pierastu, tad jau gan nebūtu tik traki!
Bet skaidrs, katram vecumposmam ir savas iespējas! Tāda kapacitāte un enerģija, kāda ir padsmit un divdesmitgadniekiem, vairāk nav nekad. Tomēr "ar vecumu" nāk klāt citas labas lietas: prāts, harmonija, empātija, dzīves stiprums un pārliecinātība :)