Mana dienasgrāmata - Smuki un ne tik smuki tērpti rumpīši

pece
pece 21. oktobris 2013 18:54
2364

Kā pie svētdienas vakara, nolēmu notriekt dāvanu karti un nomazgāt bērnus Jokerkluba baseinā un pirtiņās. Tā teikt – vairāki labumi ar vienu rāvienu.

Kad biju izbaudījusi pirtiņu siltumu, izplunčājusies pa baseinu, mēģinot acīs paturēt savus mazos mīluļus,  un no tā visa nogurusi, atkritu burbuļvannā, ko par džakuzi sauc. Miesa lēnām relaksējās, prāts iegrima apcerībā, bet acis šaudījās apkārt, mēģinot atrast piesaistes punktu.

Tā nu zvilnēju siltajā ūdenī un vēroju ļaudis. Dīvaina gan tā peldkostīmu mode šoruden pagadījusies – nevar vien saprast vai tie apģērba gabali izstiepušies vai pārmēru sarāvušies pēc vasaras sezonas vai kā. Jauna sieviete, gara un šmauga kā maikste, uzstiepusi mugurā kaut ko nesaprotamu – pāri vēderam atrāvusies ļecka, kurai pēc peldkostīma modeļa spriežot būtu erotiski jāpiesedz vēders, bet tā atkarājas tā, ka cauri varētu izmest tenisa bumbiņu, bez dižām pūlēm. Augšpusē raženās krūtis, nekādi nespēj ierūmēties tām paredzētajā vietā. Vēl viens skaists, kopts, labi veidots augums ietērpts kopējā peldkostīmā, kas ir dažus izmērus pa lielu un met vairākas neglītas krunkas pie katras kustības. Savukārt, kā likums, lielākie sasienamie pušķi ir vietās, kur peldkostīma siksniņas iegriežas kārtīgi miesas mīkstumos.

Bet mīļie vīrieši, šķiet vispār nav ne acu uzmetuši uz savām peldbiksēm un kopskatu. Tumsnējs, vēl vasaras iedegumu saglabājis vīrieša augums, iespīlēts pludmales šortos, kas šķiet ir atņemti kādam cita izmēra radījumam- kabatas izspiežas un šķiet vīles teju, teju plīsīs. Nē, nudien diez ko erotiski neizskatās! Savukārt cits peldšortus pakāris uz savu vīrieša lepnuma, bet no otras puses pakaļas svītriņa rēgojas, jo bikses pušļukušas, īsti mugurā neturas.

Laikam jau tomēr jāpiekrīt senāk lasītai atziņai – lai vai kāds augums, labāk izvēlies drēbes, kas atbilst izmēram.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 22. oktobris 2013 10:32 krx

Par etiķetes mācību un vispār par kultūru kā uzvesties utml. (Y)

KRX 22. oktobris 2013 09:48

Šāds novērojums jau tagad ir arī uz ielām... Nevaru saprast, kas tām jaunajām skolniecēm liek domāt, ka viņām piestāv apspīlētie džinsveidīgie auduma gabaliņi, īpaši tām, kuras daba (tiesa - lielākoties drīzākl burgerēstuves) apveltījusi ar apaļīgākām formām... Nu, vienkārši briesmīgi!
Reizēm gribas skolās ieteikt ieviest arī kaut kādu etiķetes mācību vai modes pamatus.
Par plikajiem vēderiem un mugurām ziemā es vispār klusēšu.

Ivetta 21. oktobris 2013 22:28

Bilde (Y):D Novērojums arī labs

Kerstyna 21. oktobris 2013 20:54

Labi novērojumi.... :)

ssfinkss 21. oktobris 2013 20:37

Izlasīju un papriecājos. Bilde arī piemērota, kaķis sēž un brīnās. Ko nu vēl, lai saka? Mūsdienās laikam jau tā ir, ka, pavērojot cilvēkus, var pamanīt dažādas jancīgas lietas. :D

pikadilli 21. oktobris 2013 20:23

Labs :) :) :)

Nikte 21. oktobris 2013 19:33

(Y):D