Mana dienasgrāmata - Sīkumi un lielās lietas

pece
pece 4. oktobris 2013 08:49
1622

Šīsdienas mans mazais prieciņš – smaržo! Gaiss smaržo pēc rudens. Ejot garām konditorejai, gaiss smaržo pēc bulciņām. Un es pēc divu nedēļu pārtraukuma sasmaržoju un kaifoju par savas rīta kafijas smaržu!

Teiksiet – a kas te īpašs?

Nekas. Tik vien, ka bieži vien daudz ko uztveram kā pašsaprotamu, kā piem. manā gadījumā -spēju sajust smaržu, ka ikdienā nepamanām un to nenovērtējam. Spējam šīs lietas novērtēt vien tad, kad tā mums tiek atņemta uz īsāku, ilgāku laiku vai pavisam.

Smarža ir niecīga lieta, kas mūsu dzīvē piešķir krāsainību un tās esamība un neesamība maz ietekmē mūsu kopējo dzīves kvalitāti.

Sliktāk ir par pašsaprotamu parādību uztvert attiecības ar līdzcilvēkiem, tie mūsu dzīves ietekmē daudz vairāk, nekā mums to gribētos un kāda cilvēka pazušanu no mūsu un ne tikai mūsu dzīves reizēm pamanām pārāk vēlu, brīdī, kad cilvēka vairs nav…..

Es tikai mācos novērtēt to, ka dzīve man sniedz, kā ar Jums?

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 4. oktobris 2013 16:57

Man patīk mosties no rīties un sajust kafijas smaržu....Vīrs mostas agrāk, tāpēc kafija jau gatava.Man patīk izteikti virtuves smaržas-pīrāgu, cepumu, piparkūku aromāts, tas piešķir mājīguma sajūtu...Nepatīk Drogas un parfīmu veikali,jo mans deguns sāk protestēt,sāk neizēt un man sākas kaut kādas mistiskas iesnas(laikam jau alerģiskas).Un vēl.....kopš bērnības man tā patīk īpašā motokrosu smarža, kad braucēji dragā pa trasi.Kādreiz eļļai lēja klāt rīcineļļu dažiem močiem,,,tas vispār bija šanel nr.5!:P
P.S.Kopš bērna kājas esmu ņemta līdzi uz šiem pasākumiem un tēvam arī bija mocis, esmu tehniska meitene...

hiperkeri 4. oktobris 2013 10:39

hmm.man viss sāk smaržot jau pēc ziemas.izteikti.
bet es esmu oficiāli saaukstējusies,tāpēc var neņemt mani vērā:D
vēl vēlu vakaros manā rajonā smaržo pēc svaigi ceptām bulciņām-parasti tas ir tik vēlu,ka veikali ir ciet,un tad nākas cerēt,ka mājās vēl ir kas gards..

pece 4. oktobris 2013 09:59 Noelle

Ja vien neesi smaržu/vīna degustators, tad bez smaržas dzīvojot, liela katrastrofa nebūs. Ir daudz citas lietas, bez kurām būtu daudz grūtāk...

Noelle 4. oktobris 2013 09:35

"Smarža ir niecīga lieta, kas mūsu dzīvē piešķir krāsainību un tās esamība un neesamība maz ietekmē mūsu kopējo dzīves kvalitāti."
Šim gan es īsti negribu piekrist, bet vēl ir par agru (lasīt - esmu nesen pamodusies), lai es kārtīgi noformulētu savu domu. Par to es dienas gaitā padomāšu :)