Mana dienasgrāmata - Rindā pie ārsta

pece
pece 27. septembris 2013 08:32
1949

Pie ģimenes ārsta rinda, par spīti pierakstu laikiem. Es saprotu, ka ne visu var tik smalki saplānot. Sēžu, lasu žurnālu un īsinu laiku. Pie ārsta gaida gados veca, pikta kundzīte, kura ar nelaipnu skatienu pavada ikvienu, kas tuvojas. Uz jautājumiem tik noburkšķ kaut ko zem deguna. Jauns, ļoti pieklājīgs cilvēks, kuram acīmredzot jāsteidzas, jo nervozi mīņājas no vienas kājas uz otru, lai gan vietas, kur piesēst ir gana. Strauji tuvojas sieviete solīdā kostīmiņā, pie auss telefons, apstājas un apmulst:

-          Vai te visiem ir pieraksts?

-          Jā, ir pieraksts!

-          Jā, ziniet, manējais bija 15:00 (šobrīd ir 16:00), tāpēc es iešu tagad  iekšā!

-          ?!???!

Nekā nebij’ mīļā, visi gaidošie pēkšņi ir vienoti, sēdi tik nost un gaidi rindā, jo savu laiku tāpat esi nokavējusi!

Foto www.visualphotos.com


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 27. septembris 2013 12:56

Man jau gribētos pie mediķiem ar numuriņu kā bankā, bet nu ir tā kā ir.

Bet šis vairāk stāsts par nekaunību, atvelkas nokavējot, rada haosu un kačā pravas! Pretīgi!

mazaa raganina 27. septembris 2013 12:02

Man pie ģimenes ārsta vienmēr ir rinda,kaut arī vienmēr pierakstos uz noteiktu laiku. Es ;isti neizprotu pieraksta jēgu, ja ir dzīvā rinda. Pie speciālistiem arī ir jāgaida rindā,kaut arī ir pierakts. Pārsvarā tāpēc,ka viņi vienlaikus tiek izsaukti uz nodaļu, tāpēc veidojas sastrēgumi(es runāju par sava novada polikl., kur slimnīca un polikl. ir ,,zem viena jumta".Ja pieņemšana sākas 8.30, tad dakters atnāk pēc 9.

Rebeka 27. septembris 2013 11:37

Jau gadus 10 neēsmu bijusi pie savas poliklīnikas dakteres. Kamēr bija apdrošināšana gāju uz VC4 pie ģimenes ārstes un tur nekad nebija rindas... ja nu 3 min jāpagaida, kad iepriekšējais saģērbsies.

Ar bērnu pie viņa dakteres gan sanāk sēdēt rindā... un tas ir neciešami... kaitina, pierakstīti tik daudz cilvēku pēc kārtas, ka daktere nevar paspēt parunāt ar katru un tad ir sastrēgumi.

Cerīte 27. septembris 2013 10:06

Skats no otras durvju puses-man kā ārstam pieņemšanā ir vienalga kurš aiz kura un kādā secībā.Jāpieņem visi tā kā tā.Traumās ir tā atšķirība ka smagie iet ārpus rindas lai cik ilgi ari pārējie jau gaidītu-visi ar asiņošanām,bezsamaņā ,ar politraumām/daudzu orgāgu bojājumiem/Citi kurn un ir neapmierināti ,bet kā es saku 5 minūtes pie kabineta durvīm ur par ilgu,bet 5 minūtes pie ārsta ir par ātru-tātad laiks ir relatīvs:D:DEs pat nezinu un nesekoju rindai aiz durvīm,paļaujos ka slimnieki un pieraksts to saliks pa vietām.

Kerstyna 27. septembris 2013 08:52

:D Labs... Mana ģimenes ārsta pieņemšanas uzgaidāmā telpā ir kolosāla akustika, un tad iedomājies, kā tu tur sēdi un kāds trīs kundzītes čakli apklačo cilvēkus , ko tu pazīsti, savas vainas un doktoru, kas aiz sienas sēž, un tas ir ausis plēsošā skaļumā... Ja spiediens vēl nebija paaugstināts, tad tas paaugstinās un sirds arī var sākt skriet, gaidīdams paliec vēl slimāks. Forši ir tad, kad kāda no žagatām atpazīst mani kā mediķi un tad iestājas relatīvs miers. Vienreiz viena enerģiski nolika NMP , manu kolēģu brigādi, ka nav uz slimnīcu veduši un tikai tabletes iedevuši un pie ģimenes ārsta likuši iet, necilvēki, kad bija izpaudusies tad pamanīja mani un tad steigšus paslēpās aiz "Ievas" :D
Bet kavētāji jā.... Tos nevaru ciest.