Mana dienasgrāmata - Neiznieko sev dāvāto laiku.

Autors: pece, 2013. gada 5. septembris, 07:07:10
Mana dienasgrāmata - Neiznieko sev dāvāto laiku.

Ir skaidrs – mūsu laiks vismaz uz šīs planētas vienā piegājienā ir ierobežots – no šūpuļa līdz kapam.  Nē, nē – tas nenozīmē, ka jau šodien, kā dullajai Paulīnei ir jāpasūta zārks un jāpielaiko mirstamkleita! Bet mums tik ļoti patīk kavēties atmiņās un pārdomāt to kā būtu, ja būtu, sapņot par nezināmām tālēm un nepiepildītām lietām, atlikt lietas un attiecību kopšanu uz nenoteiktu laiku, ka brīžiem mēs aizmirstam dzīvot. Dzīvot šodien, šeit un tagad.

Patīk izšķiesties sīkumos, kašķos un nebūtiskās lietās, tā vietā, lai kopā pavadītu laiku ar sev tuvajiem un mīļajiem, novērtētu viens otra sasniegumus un kopā būšanas laiku kaut vienkārši paklusējot.

Tā bieži attiecībās ar vecākiem turam ļaunu prātu par viņu izgājieniem, īgņojamies par mūsu bērnībā piedzīvoto un šobrīd bieži sastopamo nostādni – vis-ir-slikti, tā vietā vajadzētu apliecināt mūsu mīlestību un izmantot viņu zināšanas un pieredzi, ko varam šobrīd iegūt bez maksas un ar prieku, bet vēlāk vienkārši nebūs kam pajautāt. Pagaidām nekas neliecina, ka kļūsim nemirstīgi!

Es mācos dzīvot šodienai un tagadnei, jo zinu – kas bijis – nav maināms, bet kas būs – to rādīs laiks. Un nediskutēju ar cilvēkiem par lietām, par kurām mums ir atšķirīgi viedokļi un neviens nav gatavs piekāpties, jo katram ir tiesības uz savu viedokli. Nav viegli, bet es vēl tikai mācos….

Kā ir ar Jums?

Foto no http://www.iinuu.lv/