Mana dienasgrāmata - Lasi likumus un zini savas tiesības

Autors: pece, 2013. gada 18. septembris, 09:00:41

Man riebjas zākāt ierēdņus un darbiniekus. Bet brīžiem nudien nesaprotu, kas tiem ierēdņiem ir, ka nejēdz, nemāk vai negrib savu darbu normāli padarīt un kaut nedaudz izrādīt ieinteresētību!

Esmu dzīves mācīta, par to, ka rūpīgi ir jālasa likumdošana, lai tevi neapčakarē un saņem to, kas pienākas, īpaši ņemot vērā to, ka jūtos godīgs nodokļu maksātājs, no valsts institūcijām gribu saņemt godīgu attieksmi. Bet ne vienmēr ir laiks pārstudēt it visu likumdošanu, lai saprastu kas pienākas un kas nē. Brīžiem laika ir īpaši maz!

Šoreiz gan ne par mani, bet par man tuviem cilvēkiem. Valsts ir padomājusi par to, lai nomirstot kādam, tuvinieki saņemtu materiālu pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras – loģiski un skaisti. Pienākas vai nu divas algas, vai pensionāru gadījumā divas pensijas, bet ja esi laulātais mirušajam – pienākas papildus vēl divas pensijas. Variet trīsreiz minēt vai kāds iekš VSAA piedāvāja tās otras divas pensijas pabalstā? Atzinās par tādu iespēju pēc trīsreizējas apprasīšanās!

VSAA paveicās, ka manis tur nebija klāt!

Tā vien nagi niez kādam nepatikšanas sagādāt!

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!