Mana dienasgrāmata - Kas ir svarīgākais?

Autors: pece, 2013. gada 22. oktobris, 22:49:01
Mana dienasgrāmata - Kas ir svarīgākais?

Tā esam pieradušas pie vāveres riteņa, kā mēdzam dēvēt ikdienu, ka laiku pa laikam aizmirstam būtiskas lietas. Lai arī laiks ir bezgalīgs, mūsu dzīve pret mūžību ir kā smilšu grauds pludmalē, lai arī ikdienas vāveres ritenī, tā bieži vien nešķiet. Tā nu atliekam svarīgo, pievēršoties nebūtiskajam, atliekam garīgās lietas, nododoties materiālajām un ikdienas sīkumiem. ...

Viņš un viņa, lai gan dzimumiem nav nozīmes šajā stāstā, tāpat kā radniecībai vai citām saitēm. Katrs bij ieracies savā vāveres ritenī un nemaz nemanīja, ka laiks steidzas uz priekšu vēja spārniem. Reiz bij sanācis pārpratums, kā rezultātā viens gaidīja uzaicinājumu ciemos, bet otrs pēc pirmā neatbildētā zvana, savu iniciatīvu iebāza dziļi azotē. Tā viņi abi gaidīja „pirmo soli” no otra, kamēr viens no viņiem aizdevās uz savā lielajā ceļojumā, no kura apzināti neatgriežas.

Tik vien atlika kā satikties atvadu brīdī, kad vienu guldīja zemes klēpī un notraust asaru par to, ka satikšanās šajā saulē vairs nav ieplānota. Ko līdz rūgtās asaras, ko līdz ziedi, ja satikšanās ir tik novēlota?

Attēls no http://ushumor.com/