Mana dienasgrāmata – 1. Nē! 2 septembris.

Autors: pece, 2013. gada 2. septembris, 07:03:41
Mana dienasgrāmata – 1. Nē! 2 septembris.

Jau kļavu lapas sārtojas,
Un dzērves rindās kārtojas
Uz siltām zemēm dzērves trauc,
Mūs šodien visus skola sauc!

Vispār jau kādreiz skolasgads vienmēr aizsākās 1.septembrī ar  šīm dzejas rindām. Neatkarīgi no tā vai pirmais septembris iekrita brīvdienā vai darba dienā. Vēl tagad atceros, kā uz skolu nesu gladiolas no vecāku dārza, kas bij akurāt manā augumā, ja ne vēl garākas un čupu ar krāsainiem asteru un dāliju pušķiem. Jo ikvienai skolotājai vajadzēja pasniegt puķes! Tāds pacilāts noskaņojums atkal satikt skolas biedrus!

Šogad no mūsu ģimenes uz skolu ies meita, ar manas mammas audzētiem dāliju pušķiem bruņota, pretī tikšanās ar klasesbiedriem un skolotājiem. Kā ik gadu esmu sarūpējusi pašas ceptu kūku un bērnu šampanieti šai dienai par godu. Tāpat kā mani lutināja pirmajā septembrī ar plātsmaizēm un siltiem pīrāgiem vecmāmiņa, bet tētis, kurš īstenībā gandrīz nekad neko negatavoja, meistaroja cukurgailīšus, par godi šai dienai, radot īstu svētku sajūtu! Gribu, lai arī maniem bērniem 1. Septembris ir svētki.

Mazajam arī iešķiebšu līdzi uz bērnu dārzu dāliju pušķi un man vienalga, vai citi nes vai nenes puķes šajā dienā, jo audzinātājas un auklītes ir pelnījušas puķes šajā dienā, manuprāt.

Pašai gan šī diena nozīmē ikgadējā pulciņvadāšanas un menidžēšanas maratona sākumu un jau rīt mazāko stiepju uz baseinu, bet lielākais dodas uz sava mīļā teātra pulciņa ikgadējo atklāšanas sapulci. Mierinu sevi ar domu, ka vēl kādi četri gadi un abi bērni paši skraidīs pa pulciņiem un vakaros, man varbūt būs pat skumīgi.

Veiksmīgu jums šo jauno mācību gadu!

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver SAVU blogu arī tu!