Mana dienasgrāmata – 1. Nē! 2 septembris.

pece
pece 2. septembris 2013 07:03
1281

Jau kļavu lapas sārtojas,
Un dzērves rindās kārtojas
Uz siltām zemēm dzērves trauc,
Mūs šodien visus skola sauc!

Vispār jau kādreiz skolasgads vienmēr aizsākās 1.septembrī ar  šīm dzejas rindām. Neatkarīgi no tā vai pirmais septembris iekrita brīvdienā vai darba dienā. Vēl tagad atceros, kā uz skolu nesu gladiolas no vecāku dārza, kas bij akurāt manā augumā, ja ne vēl garākas un čupu ar krāsainiem asteru un dāliju pušķiem. Jo ikvienai skolotājai vajadzēja pasniegt puķes! Tāds pacilāts noskaņojums atkal satikt skolas biedrus!

Šogad no mūsu ģimenes uz skolu ies meita, ar manas mammas audzētiem dāliju pušķiem bruņota, pretī tikšanās ar klasesbiedriem un skolotājiem. Kā ik gadu esmu sarūpējusi pašas ceptu kūku un bērnu šampanieti šai dienai par godu. Tāpat kā mani lutināja pirmajā septembrī ar plātsmaizēm un siltiem pīrāgiem vecmāmiņa, bet tētis, kurš īstenībā gandrīz nekad neko negatavoja, meistaroja cukurgailīšus, par godi šai dienai, radot īstu svētku sajūtu! Gribu, lai arī maniem bērniem 1. Septembris ir svētki.

Mazajam arī iešķiebšu līdzi uz bērnu dārzu dāliju pušķi un man vienalga, vai citi nes vai nenes puķes šajā dienā, jo audzinātājas un auklītes ir pelnījušas puķes šajā dienā, manuprāt.

Pašai gan šī diena nozīmē ikgadējā pulciņvadāšanas un menidžēšanas maratona sākumu un jau rīt mazāko stiepju uz baseinu, bet lielākais dodas uz sava mīļā teātra pulciņa ikgadējo atklāšanas sapulci. Mierinu sevi ar domu, ka vēl kādi četri gadi un abi bērni paši skraidīs pa pulciņiem un vakaros, man varbūt būs pat skumīgi.

Veiksmīgu jums šo jauno mācību gadu!

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver SAVU blogu arī tu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 2. septembris 2013 12:30

Piekrītu spotorno par skaisto blogu. Labi uzrakstīts :)

Man šīe skolas svētki tā aizmirsušies. Nav vairs tās sajūtas. Tas mazliet skumdina. Laikam tāpēc, ka patika būt tam jaunajam meitēnam. Vidusskolas laiks, koledžas laiks... Bija forši.

vecsprofils 2. septembris 2013 12:21

Cik skaista dienasgrāmata! Apsveicu jūsu ģimeni ar skolas gaitu atsākšanu! (party)
Mums ar māsu vecāki arī agrāk 1. skolas dienā rīkoja svētkus, gan garšīgs galdiņš, gan pašas sapucētas, pat citreiz dāvaniņas tika :)

pece 2. septembris 2013 10:41 lotte

Lai meitēns ātri iejūtas bērnu dārzā!

lotte 2. septembris 2013 10:32

Sveicieni pirmklasniekiem :) Man šogad jaunākā meitiņa pirmo dienu bērnudārzā, trīsgadniecīte. Aizgāja ar prieku, tik lepna, ka šogad viņai arī ir sava skolotāja un sava grupiņa :)
Ziedus jau piektdien atnesām, mums bija skaisti svētki ar koncertu bērniem un vecākiem par godu mācību gada uzsākšanai.

pece 2. septembris 2013 10:14 makvins

Tad jau mums abām nākamgad pirmklasnieki !

mazaa raganina 2. septembris 2013 10:00

Tikko atnācu no dārziņa, aizvedu savu mazāko, viņš man šogad pēdējo gadu dārziņā, tāpēc arī sajūtas tādas savādākas...Protams,ka ziedu pušķi tika gatavoti, divām audzītēm un auklītei kā savādāk. Lielais dēls sāka gaitas 4-ajā klasē.Vakar jau izcepu svētku ruleti ar ko našķojās visu dienu.

Cerīte 2. septembris 2013 08:41

Manējais ar šodien uz skolu:DVīra kungs uz augstskolu.Ziedi nav jāgādā,bet man tas nozīmē ka sākas braukāšana ar sabiedrisko ,kas pa vasaru aizmirsta ,jo mācās viņš vakarniekos.Taču dālijas un asteres uz darbu atnesu.Un vēl mums ir pierasts ar augstskolas biedriem šais dienās satikties.