Mana atskaite - Ritas Lasmanes lekcija - par sievietēm

Autors: pece, 2011. gada 11. februāris, 12:24:35
Mana atskaite - Ritas Lasmanes lekcija - par sievietēm

Ritas Lasmanes lekcija tiešām bija ļoti vērtīga. Biju patīkami pārsteigta. Nevarētu teikt, ka viss stāstītais man bija jaunums, bet tik un tā uzzināju šo to jaunu un dažām lietām guvu izskaidrojumu. Bet tagad pie galvenā.

{fotoblog:1240}

Par to kā darbojas sistēma Sieviete un sistēma Vīrietis. Kā zināms jau kopš seniem laikiem šīs sistēmas darbojas atšķiīgi. Alu laikmetā, vīrieša viens no svarīgākajiem pienākumiem ir bijis medīt mamutus un tos stiept mājās, lai to sekmīgi paveiktu viņam bija jākoncentrējas uz šo vienu galveno uzdevumu. Kad šis bija paveikts varēja ķerteis pie nākamā. Arī mūsdienās vīrieša domāšana ir palikusi tāda pati – vispirms vienu darbu, tad nākamo un nevis kā sieviete trīs uzreiz. Sievietei alu laikmetā uzdevums bija vākt ogas, sēnes, citas ēdamas lietas un žagarus ugunskuram, lai to izdarītu sieviete devās mežā un lūkojās apkārt pēc visa tā, ko vajadzēja un tā zinātnieki esot pierādījuši, ka sieviete, atšķirībā no vīrieša, smadzeņu uzbūves īpatnību dēļ ir spējīga vienlaikus veikt 5 darbus vai lietas.

 

Bez tam vīrietim alus laikmetā bija sieviete jāierauga, jāpanāk un jābūt gatavam izvērtēt vai šī sieviete būs gana laba viņu kopīgam bērnam, tāpēc vīrietis ir gatavs seksam vidēji 6 minūšu laikā. Tai pat laikā sievietei ir jāizvērtē, vai vīrietis, kurš parādījies pie apvāršņa ir īstais un būs spējīgs parūpēties var viņu un viņu kopējo mazuli, izvētrēšanai vajadzīgs ilgāks laiks un sieviete ir gatava seksam vidēji 26 minūšu laikā.

 

Tomēr viens no svarīgākajiem faktoriem patikai vai nepatikai pret kādu konkrēu indivīdu ir smarža – feromoni. Ja smarža ir pieņemama un patīkama, tad visticamāk ģenētiski pēcnācējam viss būs kārtībā, ja ne var gadīties visādi. Diemžēl mūsdienās mēs nomācam savu dabisko smaržu un bieži vien pārāk daudz ļaujamies prātam, tāpēc gadās pamosties blakus kādam indivīdam pēc kārtīgas trakulīgas naksts, mokoties sirdsapziņas pārmetumosun nesaprašanā par to, kāpēc tas “ķēms” atrodas mums līdzās. Bet tā tāda liriski vēsturiska atkāpe.

 

Tātad, lai veiktu dzimumaktu, sievietes ķermenim ir jābūt pilnībā uzbudinātam. Uzbudināts ķermenis nozīmē, ka sievietes mazajā iegurnī pieplūst aizvien vairāk asiņu. Savukārt pilns uzbudinājums garantē orgasmu.  Savukārt, ja dzimumaktu uzsāks pusuzbudinātā stāvoklī, tad var gadīties, ka sievietes uzbudinājums noplok un vēlme pēc seksa arīdzan.

 

Tas, kas būtu jāzina vīrietim, ka nevajag uzreiz grābstīties gar sievietes krūtīm un starpeni, bet gan līdz tam nonākt pakāpeniski. Uzbudinājumu rada glāsti tajos ķermeņa apvidos, kur iet lielie asinsvadi, viena no tādām vietām ir mugurkauls, īpaši vieta starp lāpstiņām, to apakšējā daļā, kur atrodas “slepenais punkts” saukst par kaķa jeb tīģera punktu. Šīs vietas masāža rada īpašu asins pieplūdumu iegurnum un tas savukārt rada uzbudinājumu.Glāstiem dodoties lejpus pa mugurkaulu, īapši atzīmējama vieta ir arī krustu bedrītes, jo zem tām asinsvadi sadalās. Arī šī vieta sievietei ir ļoti jūtīga.

 

Sievietes dibens un ciskas ir dabas dota dzesēšanas sistēma olšūnām, arī celluīts liecina par gana labu sistēmas darbību. Inetersanti ir fakts, ka sievietēm, kuras dzīvo dienvidos,  ir izteiktāki gurni un ciskas, jo dzesēšanas sistēmai tur jādarbojas aktīvāk.

 

Sievietes klitorā ir vienāds nervu galu skaits kā vīrieša dzimumlocekļa galviņā, tikai tas ir mazāks un tāpēc nervu daudzums nelielā laukumā ir koncentrētāks, līdz ar to klitors ir ļoti jūtīgs. Klitoru var sākt stimulēt tad, kad sieviete ir tuvu pilnam uzbudinājumam apmēram 24 minūtē. Tomēr lielāku uzmanību var veltīt klitora kājiņai, kuru stimulējot iegūst ļoti patīkamas izjūtas un tā piebriest gluži kā dzimumloceklis.

 

Sieviete ir gatava veikt dzimumaktu un par pilnu uzbudinājumu liecina piebriedušas mazās un lielās kaunuma lūpas un īpašā smarža, kas izdalās no starpenes zonas.

 

G –punkts tiešām eksistē un tas atrodas apmēram 2 pirkstu falangu dziļumā no maksts ieejas, tad ir citāda struktūra nekā pārjai maksts muskulatūrai.

 

Par sievietes orgasmu leicina maksts muskuļu spazmastiska saraušanās, ar mērķi mazo iegurni atbrīvot no asiņu pārpilnības, kas radusies uzbudinājuma laikā. Ja orgasms nav regulārs, tas var radīt problēmas sievietes veselībai, jo mazajā iegurnī uzkrājas pārmērīgs asiņu daudzums.

 

Tā kā nervu gali atrodas vien apmēram 2 cm dziļumā no maksts ieejas, tad vīrieša locekļa izmēram nav būtiskas nozīmes.

 

Sieviete savu maksts muskulatūru var trenēt izmantojot maksts lodītes un nēsājot tās ikdienā. Interesants ir fakts, ka lielākas lodītes netrenētā makstī ir vieglāk noturēt nekā mazākas. Bet tās, kuras kārtīgi satrenējušas savu maksts muskulatūru, izmanto ļoti smagas lodītes, ar maksts muskulatūru tās pārvietojot makstī uz augšu un leju. Šis treniņš palīdz arī tām sievietēm, kurām ir problēmas ar urīna nesaturēšanu, jo stiprina visu mazā iegurņa muskulatūru.

 

Par vīriešiem un pārējo stāsts vēl tikai sekos.