Mačo arī baidās....

Kerstyna
Kerstyna 16. septembris 2013 08:08
1373

Laika  gaitā mūsu sabiedrībā izveidojies  savdabīgs stereotips, ka vīrietis –  ir spēcīgs, izturīgs un drosmīgs, un vīrišķīgs  -  īsts mačo.   Tomēr arī viņi mēdz baidīties. No kā viņiem bail? Ne jau nu no zirnekļiem un  pelēm. Viņu bailes ir daudz iracionālākas.
Īsts mačo baidās zaudēt, jo viņš nespēj samierināties ar zaudētāja sajūtu. Neskatoties uz to, tieši pateicoties šai psiholoģiskai īpašībai, vīriešiem izdevās panākt visas uzvaras politikā un sportā, kā arī veikt pārsteidzošus atklājumus. Droši vien šī iemesla dēļ praktiski visi vīrieši ir tik ietiepīgi un nelokāmi, ja vīrieši pēkšņi pamana, ka tiek apdraudēta viņu varonība. 
Bailes būt atklātam, pārlieka atklātība īstam mačo ir tikpat bīstama, kā sirpis pār ... vienu vietu.(giggle) 
Vīrietim būt atklātam – tas nozīmē būt viegli ievainojamam un neaizsargātam, kas savukārt var radīt risku būt pakļautam sāpēm un, vēl sliktāk – parādīt savas sāpes. 
Bailes būt neveiksminiekam ir vēl lielākas , kā bailes no atklāšanās. Īsts mačo nevar būt neveiksminieks, tāpēc, ka nevar būt nekad.
Daudziem vīriešiem ir bail no tā, ka viņus varētu uzskatīt par neveiksminiekiem. Ja vīrietim nākas dzirdēt šādus vārdus, tad tas var izraisīt dziļu depresiju, kas savukārt var laupīt viņiem jebkādu vēlmi kaut ko darīt, arī TO! 
Bailes kļūt par izsmiekla objektu daudzus īstos mačo padara vēl lecīgākus un negantākus.
Daudziem vīriešiem patīk būt smieklīgiem kompānijā, tai pat laikā viņi necenšas ākstīties. Vīrietis, kurš nemitīgi cenšas izjokot savus draugus, pats baidās kļūt par dažādu jociņu vai arī par apsmiekla objektu. 
Bailes būt kautrīgam - īsts mačo no kautrības nekad nenomirs 
Patiesībā vīrieši ir daudz kautrīgāki par sievietēm. Bet visa viņu bravūra un nekaunība nav nekas cits, kā mēģinājums noslēpt savu neizlēmību. 
Laikam , jau īstam mačo  dzīves ceļš ir kaisīts tikai ar rožu ērkšķiem, kā jau tādam skarbam tipam pienāķtos. Mačo arī ir tikai cilvēks, lai jau baidās vesels.


Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 17. septembris 2013 05:27

Jāsaprot tikai, ka mačo (vīrieši) arī ir cilvēki :) Un viss kļūs skaidrāks :)