Lomu spēles

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. maijs 2015 18:00
7382

Bargā skolotāja, izlaidīgā medmāsiņa, nogribējies santehniķis vai nepielaidīgs policists... Lomu spēļu dažādību savā seksuālajā dzīvē var iekļaut ne tikai pāri ar iespaidīgu kopdzīves stāžu, bet arī jaunie pāri.

Spēlējot lomu spēles, var mainīt savu ierasto izturēšanās veidu un eksperimentēt seksuālajā uzvedībā – atklāt jaunas erogēnās zonas, īstenot apslēptās fantāzijas, piepildīt savu sapni un kļūt par aktrisi kaut uz neilgu laiku.

Sākumā vajadzētu tikt skaidrībā – kādu lomu tieši Tu vēlies spēlēt, un kādu lomu ir gatavs uzņemties Tavs partneris. Un, protams, derētu vienoties par īpašo vārdu, ar kura palīdzību jebkurā brīdī varēsiet pārtraukt spēli.

20150506074110-33409.jpg

Nākamais solis – dramaturģija. Kārtīgā dramaturģijā galvenā sāls ir raksturu sadursme un konflikta risināšanas process - bargā skolotāja un nepaklausīgs skolnieks, prasīgs priekšnieks un neapķērīga padotā, picas kurjers un mājsaimniece, kurai aptrūkusies skaidra nauda utt. Izplāno scenāriju – vietu, laiku, dekorācijas, uzvedību utt.

20150506074047-47877.jpg

Tērpi – kā jau kārtīgā izrādē (un lomu spēles ir izrāde Tev un partnerim) tērpiem jāatbilst sižetam. Ja finansiālā situācija ļauj, dodieties uz kādu intīmpreču veikalu, kur varēsiet iegādāties visu nepieciešamo savai lomu spēlei. Ja lomu spēle ir paredzēta mazbudžeta ietvaros, tad noteikti var izmantot skapī atrodamos apģērbus un aksesuārus, ļaujot fantāzijai un roku meistarībai tos pārveidot atbilstoši situācijai. Būtiski, lai šajā spēlē apģērbs būtu pavedinošs (jo īpaši apakšveļa).

Daži lomu spēļu scenāriji

  • Strādnieks un mājsaimniece – Tavs partneris zvana pie durvīm, bet Tu viņu sagaidi pavedinošā zīda naktstērpā. Ļauj vīrietim darboties ap sabojāto izlietni, bet pati malko vīnu un iztaujā viņu par neķītrām lietām...un beigās samaksu par darbu sniedz baudā.
  • Stopotāja un šoferītis – brīva izvēle, kurš no jums būs aktīvākais virzītājs uz neķītrībām – nogribējies šoferītis vai stopotāja-nimfomāne.
  • Skolotāja un skolnieks (vai otrādi) – lomu spēļu klasika. Izvēlētajam mācību priekšmetam nav nozīmes, bet papildus odziņa šajā spēlē varētu būt izlikšanās, ka vienam no jums nav seksuālās pieredzes.
  • Policiste un aizturētais (vai otrādi) – spoža gaisma, krēsls, rokudzelži un pratināšanas process.
  • Luksusklases izsaukuma meitene un klients – Tu drīksti atbilstoši ģērbties, uzvesties un neķītri runāt. Klients drīkst maksāt par visu, izņemot skūpstīšanos, kas šajā lomu spēlē ir aizliegta. Spēli jūs varat uzsākt kādā bārā, kur Tavs partneris vientuļi malko kādu dzērienu, un tad pie bāra letes parādies Tu.
  • Robots un saimniece (vai otrādi) – viens no Jums, kas iejutīsies robota tēlā, pildīs visas komandas – bez apspriešanas un iebildumiem, jo roboti ir ieprogrammēti klausīt komandas.
  • Gulošā skaistule – pasakā tikai burvīgā prinča skūpsts spēja atmodināt skaistuli no miega, taču jūsu spēlē partneris netiks tik viegli cauri – vismaz ne ar vienkāršu skūpstu uz lūpām.
  • Striptīzdejotāja (-s) – pavedinoša deja ar lēnu izģērbšanos partnera (-es) priekšā, bez roku pieskārieniem.

Ja tomēr neķītru lomu spēles nav Tev vai partnerim pa prātam, var izmēģināt izspēlēt, piemēram, jūsu pirmā randiņa sižetu.

Nebaidies eksperimentēt un īsteno savas fantāzijas. Lai izdodas!

Kādu lomu labprāt izspēlētu Tu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 11. maijs 2015 18:00 Kerstyna

Nju mani jau uz tādām lietām nav jāskubina (angel)ROFL

Kerstyna 11. maijs 2015 15:05 Catwoman

Pamēģini.....;)

Linduchy 11. maijs 2015 12:21 Kerstyna

ROFL(Y) ak, tu palaidne!

Kerstyna 11. maijs 2015 11:53

Nu , nez, nez... Kā mans mīļotais saka - mēs vēl neesam viens otram tik apnikuši, lai būtu jāķeras pie spēlītēm un mantiņām :D
BET, mani reizēm velniņš dīda un tad mana roka tā netīši ieslīd viņa bikšu dibenkabatā, tieši tādos apstākļosun situācijā, kur 'viņš noteikti nedrīkst paust emocijas :D, piemēram, pie veikala kases .....

Linduchy 9. maijs 2015 10:57 Nikte

Pie klasiskās misionāru pozas? :D

Nikte 9. maijs 2015 10:34

Gandrīz viss ir mēģināts (emo) un vienmēr atgriežamies pie klasiskajām vērtībām :D

Linduchy 8. maijs 2015 21:51

Šefpavārs un restorāna apmeklētāja....vaaa, tas tik būtu gastronomisks šedevrs, ja mans vīrietis tēloti šefpavāru :D :D :D