Lēmumi un dzīves ceļš

cecilliana
cecilliana 11. oktobris 2017 13:47
1824

Šodien aizdomājos par dzīvi un par to, kā to ietekmē visi mūsu pieņemtie lēmumi dažādās situācijās, veiktā izvēle par labu kaut kam, atsakoties no kaut kā. 

Protams, ir gadījumi, kad tu ar pārliecību kādā situācijā vari pieņemt konkrētu lēmumu. Tas tev šķiet loģisks, pareizs jeb to vada sirdsbalss pārliecība. 

Bet ļoti daudz ir tādu gadījumu, kad lēmuma pieņemšana nemaz nav tik viegla un pašsaprotama. Tu mēģini izsvērt visus plusus un mīnusus, bet tie nostājas balansā; tu mēģini konsultēties ar citiem, lūgt padomu ģimenes locekļiem vai draugiem, bet viedokļi, diemžēl, atšķiras; tu mēģini ieklausīties savā sirdsbalsī un iekšējās sajūtās, bet tās ir apjukušas. Tu šausties un domā, un nevari izlemt, kā būtu darīt labāk. Tādos brīžos tā vien gribas kādu burvju feju, kas tev pateiktu priekšā, kāds lēmums jeb izvēle ir pareizākā, un kādas tam būs sekas. Neziņa ir samērā mokoša, jo leciens nezināmajā ir sava veida baiļu apvīts. Kā būs, ja būs? Kas būs, ja pieņemšu lēmumu par labu vienai vai otrai lietai, kā man būs labāk? 

Galu galā dzīve piespiež tomēr pieņemt konkrētu lēmumu, bet šaubas nekur nepaliek. Tu domā, vai tomēr es pieņēmu pareizo lēmumu, varbūt vajadzēja izdarīt citu izvēli? Varbūt tad, ja es pieņemtu citu lēmumu, manā dzīvē notiktu kas vēl labāks un foršāks!

Apzinos, ka tieši tie lēmumi, kurus es esmu pieņēmusi ir atveduši mani tur, kur esmu šobrīd. Tie ir izveidojuši mani par tādu cilvēku, kāda es esmu šobrīd. Tomēr tas, manuprāt, nepalīdz sarežģītu jeb nozīmīgu lēmumu pieņemšanā, bet padara to vēl grūtāku, jo tu ar lielāku atbildību attiecies pret tiem, un to iespējamām sekām uz tavu dzīvi! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 11. oktobris 2017 14:23

Katrā situācijā mēs pieņemam pašu pareizāko un labāko lēmumu, kas balstās uz mūsu zināšanu (situācijas izpētes, pieredzes - savas un citu) bāzes. Pat ja pēc tam mums šķiet, ka lēmumam būtu bijis labāk būt citādam.....

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā