Ļauties vasarai

Iveta - tereeze
Iveta - tereeze 15. augusts 2018 10:53
1458
Šogad ūdens jūrā bija pasakains, citās vasarās mani nevarēja dabūt jūrā, jo vienmēr ūdens man bija par aukstu. Arī divos naktī ūdens jūrā bija fantastisks.
Šogad vasara sākās ātrāk un līdz ar to vasaras ziedi mūs priecēja ātrāk un par cik esmu ziedu mīļotāja, tad bija vēlme visas puķes nest istabā, lai visa māja smaržo pēc ziediem vai arī mesties pļavā un baudīt pļavas ziedu un zāles smaržu kā bērnībā.
Vasarā paguvu gan priecāties par saulainajām dienām, gan būt kopā ar savu mīļo ģimenīti, gan arī piepildīt pagrabu ar saldiem un sāļiem gardumiem. Beidzot, arī saņēmos un sāku gatavot plātsmaizes, pīrādziņus un cepumiņus - par šo ir laimīgi mani abi vīrieši. Kā arī beidzot saņēmos un nomainīju gan matu griezumu, gan matu krāsu.
Pateicoties karstajai vasarai, beidzot iemācījos dzert ūdeni pietiekošā daudzumā. Kopš esmu sākusi vairāk dzert ūdeni, esmu pamanījusi, ka jūtos labāk, ir vairāk enerģijas un āda izskatās veselīgāka.
Enerģiju sniedz arī staigāšana basām kājām un dejas lietū kopā ar mīļoto cilvēku.
Pa vasaru esmu sasmēlusies pilnu vezumu ar enerģiju un daudz pozitīvu emociju un ceru, ka ar to man pietiks līdz nākamajai vasarai.

Mans mīļākais gada laiks ir pavasaris, kad daba un cilvēki mostas, cilvēki kļūst priecīgāki un pozitīvāki. Bet vasarai arī piemīt sava burvība, it īpaši šai vasarai, kad beidzot varēja baudīt karsto un saulaino laiku, un varēja ļauties jūras viļņiem. 

Konkurss: Vasaras reportāžas


20180804085913-67373.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies