Ļaut vīrietim un attiecībām elpot

miranda
miranda 17. jūlijs 2013 09:31
2074

Esmu lepna par sevi! Vēl pirms gada es jutos pavisam citādi brīžos, kad mans vīrs paziņoja, ka vēlas doties izbraukumā mašķerēt. Tas ir viņa lielais hobijs.

Pirms gada es būtu pukstējusi: "Jā, jā, un ko tad es darīšu? Man Tevi vajag blakus!" Kā suns uz siena kaudzes - līdzi doties ne mazākās vēlēšanās, palikt vienai nedēļas nogalē -  ne tik. Puņķi un asaras!

Laikam jau esmu sasniegusi zināmu briedumu gan kā sieviete, gan kā sieva, arī mamma. Droši vien arī mūsu laulība šo 4 gadu laikā ir atradusi harmonisku ceļu. Šobrīd es saprotu, cik ļoti tam mūsu ģimenes mamuta nesējam ir nepieciešamas šadas nedēļas nogales ar makšķeri. Tā ir viņa iespēja atpūsties no slodzes darbā, no pilsētas, arī no māju kņadas, ko rada bērni un, protams, arī es pati ar savu dabisko sievietes gribu un negribu. Tie ir tie retie brīži, ko viņš pavada īstās "veču sarunās".

Lai arī viņš savā smalkjūtībā piedāvā mums doties līdzi makšķerkātu izbraukumos, to izmantoju ļoti retu reizi. Pazīstot sevi, zinu, ka agrāk vai vēlāk man būs par daudz odu, par maz ērtību un drīz vien sākšu uzdot jautājumus - vai tad nepietiks, kad tad dosimies mājās?

Es labāk izvēlos pāris dienas iegrimt savos darbos un vaļaspriekos bez vīrieša skata pār plecu. Tas ir laiks man un meitai jaunkundžu lietām. Man patīk vīru sagaidīt mājās priecīgu, atpūtušos, harmonisku, mīlestības pilnu, noilgojušos, iesauļojušos un viegli smaržojošu pēc jūras vai kalmēm. Tās ir īstās garšvielas gardai un veldzējošai laulības zupai!

Kādi ir Tava vīrieša hobiji? Kā Tu jūties, kad tavs vīrietis dodas atpūsties bez Tevis? Kā pavadi šo laiku bez sava vīrieša?

 

Jauns konkurss blogerēm: blogo un laimē manikīru

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 17. jūlijs 2013 23:08 Nikte

Labi, labi :X;)

Nikte 17. jūlijs 2013 22:41 Spotorno

Nepiesienies vārdiem8-|

vecsprofils 17. jūlijs 2013 21:27 Nikte

Kāds sakars te ar laimi? Tāda sajūta, ka meklē zemtekstu....
Tādā gadījumā mums ir laimējies, ka mums ir uzticība attiecībās, nevis kā dažs labs visu jau izfantazējis... ;)

Nikte 17. jūlijs 2013 21:01

Man ir laimējies,jo ne man,ne manam vīram nepatīk makšķerēt (emo)

Rebeka 17. jūlijs 2013 10:06 miranda

Var paņemt līdz mazo grilliņu un uz salas/ pussalas piknikot, peldēties un sauļoties... :)

miranda 17. jūlijs 2013 07:36 Rebeka

Paldies, Rebeka, par ieteikumu. Vīram jau pastāstīju. :) Vai tikmēr ir kādas izklaides iespējamas arī sievām un bērniem? :)

Lai veiksmīgs bizness! :)

vecsprofils 16. jūlijs 2013 21:27

Mans vīrs arī ir futbola fans. Vienreiz biju futbolspēlē Barsa-Betis, redzēju, kas kā notiek un man ar to pietiek :) Drīz pie mums atbrauc Mančesteras komanda, tad nu manējais aizbrauks uz dažām stundām paskatīties. Tas taču ir jauki, ka katrs var arī darīt kaut ko bez otra klātbūtnes un nodoties saviem hobijiem/interesēm.

VIT@ 16. jūlijs 2013 13:53

Vīrs ir fans uz futbolu un likmju likšanu, tas tad arī ir viņa lielais hobijs. Ļauju to prieku, jo ja tas viņam atslēdz prātu un mājās viņs atnāk priecīgs un laimīgs, tad lai :)

mazaa raganina 16. jūlijs 2013 13:34

Mans vīrs pag. ned.nogalē bija makšķerēt, es pat esmu priecīga, ja varu pabūt viena.
Otrs viņa hobijs ir enduro moto sports,mūsu noruna ir vienkārša-es laižu Tevi, Tu laid mani pie draudzenēm vai šopingā utt.

hiperkeri 16. jūlijs 2013 11:35

es tikai tagad sāku iepazīt,kā palaist vaļā,jo esam uzsākuši kopdzīvi un ir jāmāk sabalansēt sevi,kad otram gribas atpūsties.
vēl ir veču futbols,un tas ir vakars mājas spa procedūrām:)
parasti jau ir tā,ka lielu daļu vienkārši pie kompīša nosēžu:D Tas ir kļuvis par īstu laika parazītu:D

Rebeka 16. jūlijs 2013 09:58

Manējam ir hokejs, tagad vasarā brauc gan uz halli spēlēt, gan ar skrituļslidām inline hokeju spēlē... Ziemā tad vispār, kad mums upe aizsalst tad uztaisa laukumu un visi rajona vīrieši šķiet darbadienu vakaros un brīvdienās tur pārceļas uz dzīvi...

Bet es arī diez ko nepārmetu, nu ir taču labi, ka ir kāds hobijs.

P.S. Miranda - mēs ar draugu pavisam nesen ( 2 nedēļas atpakaļ) uzsākām mini biznesiņu. Izīrējam laivas gan makšķerniekiem, gan atpūtniekiem. Saki vīram, ka var braukt pie mums, cenas ļoti demokrātiskas. www.zvejasielaslaivunoma.lv

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam