Laupītāji...

Autors: čau - čau, 2014. gada 7. novembris, 00:00:00

Bija karsta nakts. Es mājās viena, guļu gultā, kaila, tikai ar palagu apsegusies. Sapņoju pa dienas padarītiem darbiem, kad apziņā iezogas doma, ka neesmu viena. Es pagriežos uz muguras un iztaipjos.Jūtu kādas rokas kas caur palagu sāk glāstīt manu kāju. Esmu pārliecināta, ka tas ir tikai sapnis. Tāpēc ļaujos.
Jūtu vēl vienas rokas, kas sāk glāstīt manas krūtis. Tik patīkami, es uzbudinos, mana elpa paātrinās. Manu krūts galiņu caur palagu sāk sūkāt. Es ievaidos no baudas un vēlos, lai sapnis turpinās. Es paplešu savas kājas. lai rokas kas glāsta lejā tiktu man labāk klāt. Un tas tiek izmantots, caur palagu tiek kairināts mans klitors. Es sāku kustēties šajā ritmā. Esmu slapja un gatava.
Palags tiek noslidināts lejā un es tieku pie divām karstām mēlēm, kas kairina manas krūtis un petenīti. Manā caurumā tiek iebāzts pirksts, tas ir tik reāli ka es pamostos. Es iekliedzos no pārsteiguma un panikas. Man pāri pārliekušies divi vīrieši melnā. Abi divi spēcīgi un bīstami. Man tiek aizbāzta mute ar roku, ka es pat paelpot nevaru. Viena vīrieša balss man iečukst ausī. Nekliedz, tev patiks. Otrs vīrietis turpina ar mēli iekarot manu caurumiņu.
Roka tiek noņemta, tajā vietā man mutē tiek iebāzts liels uzbriedis loceklis.
Man panikai nav laika, esmu uzbudināta un ļaujos viņa varai.
Beidzot arī petenē man tiek liels loceklis. Es tieku drāsta divos caurumos. Es kunkstu no baudas, kas mani pārņem ar šiem diviem svešiniekiem. Vīrietis, kas piš mani mutē izvelk savu mantu un beidz man uz krūtīm. Es tieku uzslieta četrāpus, un manu dupsi kārtīgi izlaiž vīrietis, kas beidza, otrais pārvietojas man priekšā un mana mute atkal ir aizņemta ar daiktu. Tas ir lielāks un vīrietis ir agresīvāks. Pieturot manu galvu es tieku ar dziļiem grūdieniem drāzta mutē. Otrs vīrietis beidzis laizīt manu dupsi sāk spraukties iekšā tajā. Es saraujos no tāda uzbrukuma. Mani jau ir pisuši tur, bet es neteiktu ka man tas patika, bet šis man atļauju pat nedomāja pajautāt. Mani agresīvi drāž. Es jūtu, kā manā mutē ietek silts šķitrums un automātiski es to noriju. Esmu uzbudināta līdz baltkvēlei. Es tieku apsēdināta uz vīrieša daikta, kas mani drāž dupsī, otrs vīrietis papleš manas kājas un sāk laizīt manu pežiņu, es vaidu un stenu, jūtu, kā mānī uzbriest vūlkāns. Un tas notiek, es kliedzu no bezgalīgā orgasma, kas mani pārņem. Vīrietis pārstāj mani laizīt un papletis manas kājas platāk ielauzās manā brīvajā caurumā. Es jūtos kā cimds. Jūtu abus peņus blakus, tāda sajūta ka man tur lejā ir viens liels caurums, kurā ir divi dzimumlocekļi. Es tieku pista kārtīgi un pamatīgi, mani orgasmi plūst viens pēc otra. Man nav vairs spēka.
Kad es pamodos, vīrieša vairs nebija. Es visa biju lipīga ar spermu. Man lejasdaļā sūrstēja, bet es biju laimīga, apmierināta. Naktī tiku pista vēl visādākās pozās, manus orgasmus nesaskaitīsi, tāpat arī spermu kas pārklāja manu augumu.
Man zvanīja mobīlais. Es pacēlu, jo zvanīja mana labākā draudzene.
- Apsveicu dzimenē- viņa man teica klausulē- Ceru tev patika dāvana...