Latgaļu kāzas!

hiperkeri
hiperkeri 15. augusts 2011 17:17
1478

Nu sveikas,mīļās dūdiņas!

 

Esmu atgriezusies no tālā gala un beidzot varu spiest uz `SHARE` pogas!!!

 

Jāsaka gan,ka dažādu apstākļu dēļ esmu nolikta pie vietas-gultā,jo esmu apslimusi,bet manu noskaņojumu pat tas nevar nosist zemē,jo tik foršs viss kaut kas ir piedzīvots,kā arī par mani ļoti rūpējas arī šādā stāvoklī:)

 

Tātad:)

 

Sākumā,kā jau ierasts šāda veida pasākumos-viesi tika izvadāti bez maz vai pa visu apriņķi-kamēr izbraukāja cauri visiem vārtiem:) Tā kā jaunais pāris ir abi ar veterinārārstu izglītību,tad nepietrūka ne izdarību kovboju stilā,ne citu ēverģēlību ar dzīvnieciņu simboliku:D

 

Man kā nesaistītam cilvēkam ar šo profestiju arī bija jautri:)

 

pa ceļam citā pieturpunktā vajadzēja spēlēt spēlītes ar bučošanos(jāsaka,ka vien pāris cilvēki nebija ar savām pusītēm,tādēļ šādas spēles izvērtās diezgan kaislīgas,he he:) )

 

Un cik skūpstus zina Sieviešu klubā?? Pamatbāze,kas jāzina visiem-pirmā buča,franču buča un Brežņeva buča:D:D

 

Tālāk jau nobāzējāmies pie deju plača un lielā galda Jumurdas muižā-jāsaka-tur nu gan ir glauna vietiņa!! Un jaunais pāris parūpējās,lai viesi tiktu ļoooti ērti izmitināti:)

 

Kamēr notika lielā izēšanās(lai slavēta alkoholiskā gaume-dāmām pašām savs Martini Asti un kungiem Jameson-nākošajā rītā tam piebiedrojās vedējtēva pašbrūvētais alutiņš:) ) ar tradicionālo ēdienkarti- daudz gaļas  vīriem un daudz salātu jaunkundzēm:) kā arī neiztikt bez LIELĀS kāzu tortes-ņammmīīī:) kaut katru dienu varētu šitā dzīvi svinēt,ne?:)((bet es jau novirzījos no temata))-atnēca čigāni(nu takš parasti ļaudis,kuri vienkārši nāca bez ielūguma ,bet ar priekšnesumiem:) ),kas mūs pamatīgi izdancināja-neiztikām bez erotiskās govju slaucējdejas,kur meitenēm vajadzēja pavedināt aplītī ieskauto vedējtēvu,kurš ņipri abas dienas rāva vaļā savu akordeonu,kā arī bez seksīgajām medmāsiņām,kas mērīja mūsu puišu veselības stāvokli(no abiem galiem):)

 

viss vakars tika pavadīts dejojot-gan pie dzīvās mūzikas,gan ierakstiem:)

 

Tika sadalīti arī amati-galvenais lējējs,dancinātāji,skaņākā balss,zvaigžņu zagļi...

 

kas ir zvaigžņu zagļi? tie ,kamēr citi dancāja,pievāca visu,kas nav piesiets ,bāza maisā un nākošajā rītā izsolīja,lai vāktu jaunajam pārim pūru:D:D

 

man tika nosperta šalle,kura acīmredzot,pēc pašreizējās situācijas tiek konstatēts,ka man pietrūka:D:D

 

Toties mans mīļotais brangi papildināja jaunā pāra kasīti,tiklīdz tika izsolīta mana šalle kopā ar vēl vienu-maigi rozā toņos(acīmredzot,izsoles vadītāji redzēja tās kā komplektu).. jāsāk domāt,vai tikai viņam nav cita,ka tik dāsns,tik dāsns....

 

:D tas tā - jokam:)

 

nākošajā rītā gājām ar vedējiem un to pašu akordeonu celt jauno pāri augšā(starp citu,zvaigžņu zagļi arī pēc tam bija iemanījušies nospert to pašu akordeonu..papildus vēl līgavas kurpītei...),kas izvērsās par riktīgi pozitīvu modināšanu:)

 

pēcāk vēl bez ēšanas centrālais notikums bija līgavaiņa klasesbiedru(team `Goldstars`) futbola spēle pret līgavas radu puišiem:)-protams,mūsu puiši vislabākie:)

 

Un tālāk jau sekoja laiskošanās un jautrais mājupceļš:)

 

Šitik MAKTEN jautri svētki man vēl nebija bijuši:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 16. augusts 2011 11:47

Latgaļu kāzas paliek latgaļu kāzas un svinēšanas vietai nav nozīmes:D:D:D
galvenais,ka galvenie svinētāji bija 100% no Latgales:D:D

zaaza 16. augusts 2011 11:41

Gribētu iebilst, ka tās īsti nav latgaļu kāzas. Jumurdas muiža atrodas Vidzemes augstienē Ērgļu novadā! ;)

hiperkeri 16. augusts 2011 09:58

nē,kaujas nebija:D izpalika:D
alus bija baigais-vēl rūga,tādēļ bija dažādas pirmās reakcijas,bet vis beigās izrāva cauri nākošajā rītā:D:D es gan nepagaršoju,jo principā neesmu alus cilvēks,bet arī tie,kuri vaibstījās,izdzēra vairāk kā vienu glāzi:)

janika 16. augusts 2011 09:39

un kurš teica , ka latgaļi kāzās kaujas ? nu tak nebija , vai ne ? un kā mūsu alutiņš , vai no kājām nenogāza ?

kintijasieviesuklubslv 16. augusts 2011 07:38

oho - trīs dažādi skūpstu veidi? :D izklausās pēc vesela bloga tēmas :D un kur nu latgaļu kāzas bez čigāniem. super! prieks, ka esi tik forši izbaudījusi kāzas! tagad tik ātrāk uz kājām un aidā - baudīt pēdējās vasaras nedēļas! :)