Laimīgi mūžam?

ssfinkss
ssfinkss 11. oktobris 2012 07:00
655

Lasīt patīk tik ļoti, ka atkal paķēru kādu grāmatu. Precīzāk, iegādājos www.gramata.lv. Man tā ir iespēja neskriet uz grāmatnīcu, bet izdarīt to mājas apstākļos.

Jau pati grāmatas "Laimīgi mūžam" anotācija man likās saistoša. Iespējams tāpēc, ka manā dzīvē atkal  ir pārmaiņas... Palasīšu, padomāšu un varbūt arī man radīsies kāda laba doma, kā uz labo pusi pamainīt dzīvi.

Lasīju un domāju, kas man pietrūkst laimei? Stabilitāte? Jā, tā man pietrūkst. Vairāk notikumu? Tie it kā ir daudz. Kādu tik sabiedrību redzu! Jaunas sejas nepārtraukti mainās, pie tam, es pati darbojos un esmu iesaistīta notikumos. Bērns? Meitai viss ir un iet labi. Viņai sava dzīve. Personīgā dzīve? Vai tā man vispār ir vajadzīga? Es vienmēr jūtos ierobežota...

Turpinājumā pievienoju grāmatas anotāciju, pēc kuras izlasīšanas, labprāt uzklausītu arī Tavas pārdomas, par to, kas Tev ir nepieciešams laimei? Varbūt izlasot grāmatu līdz beigām es vai Tu atradīsi savu atbildi uz šo jautājumu...?

Maldoties bezgalīgajos sieviešu un vīriešu attiecību mūžamežos, autore dalās ar uzkrāto pieredzi. Patrīcijas Skenlenas romānos sastopamas visas iespējamās attiecību peripetijas. Ne vienmēr tās ir gaismas un viegluma cauraustas.

Šajā romānā – raibā un krāsainā kā rudens lapas – jūs atradīsiet gan sievietes darboholiķes, kas cīnās ar izdegšanas sindromu, gan neplānotas grūtniecības radītos pārdzīvojumus, gan nevaldāmu naudas un varas kāri ģimenē. Un pāri visam – kā trausla dūmaka klājas nemērāma un netverama – mīlestība. Dažkārt pareizo lēmumu pieņemt ir šķietami neiespējama misija...

Laimes mirkļi kā kaprīzi brīnumputni uz īsu brīdi izpleš savus spārnus pār varoņu dzīvēm... un aizlido. 

 

Vai pasaulē vispār pastāv iespēja dzīvot LAIMĪGI MŪŽAM?

Ssfinkss

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 11. oktobris 2012 19:24

(Y)

kimbra 11. oktobris 2012 10:38

Uzskatu, ka cilvēks nevar būt kā cirka klauns nepārtraukti laimīgs un smejošs. Cilvēkam ir jāizdzīvo visādas emocijas un sajūtas- tā pat kā ar garšu: nevar tikai saldumus ēst, nepagaršojot marinētu gurķi. Jāpiedzīvo arī skumīgi brīži un ne tik laimīgi periodi. Jo tieši šī sajūtu gamma ir tā, kas ļauj laimi novērtēt.
Jo- kā lai zin, ka esi laimīgs, ja nekad neesi bijis nelaimīgs???

piekraste 11. oktobris 2012 10:23

Manuprāt nevar būt laimīgs visu laiku, nepārtraukti. Kas tad ir vispār laime? Iespējams, ka ir tikai tādi laimes brīži, kas jātver un jātver.

pece 11. oktobris 2012 09:59

Vispirms jau ir jāformulē sev kas 1) priekš manis 2) šobrīd ir laime?

leksija 11. oktobris 2012 09:49

Šis šķiet ir mūžīgais jautajums... Jo vai vispār ir iespējams būt laimīgam visu mūžu? Vai veiksmīgas laulības, labs darbs un labas attiecības ģimenē garante mūžīgo laimi? Kas vispār nosaka to, kāpēc cilvēks jūtas laimīgs? Un kas ir tas, kas garantē ilgstošu laimi?
Manuprāt, pirmkārt tā ir laba veselība sev un tuvajiem cilvēkam, jo, ja nav veselības, kāda tur vairs laime!? Otrkārt, ir jābūt sakārtotai personīgajai dzīvei, jo, ja mājās viss ir kārtībā, veiksies arī citās jomās.
Un visbeidzot - mūžīga laime neeksistē! Te tā ir un te atkal vairs nav.

pece 11. oktobris 2012 09:03

Es tā arī nesapratu, kas slēpjas zem jautājuma "laimīgi mūžam?" vai ir stāsts par katru cilvēku vai tomēr par attiecībām, bet viena atziņa gan man ir jau labu brīdi, jo pašpietiekamāks cilvēks, jo vairāk spēj dzīvot (nevis eksistēt - tas attiecas ne jau uz naudu, bet uz "baudu") ar pilnu krūti, jo laimīgāka un piepildītāka ir katra cilvēka dzīve un vienlaikus arī attiecībās spējam būt laimīgāki.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā