Laiks sev - bez tā nu nekādi!

pece
pece 9. aprīlis 2012 17:10
1399

Daudzas sievietes laika veltīšanu tikai sev uzskata par lielu ekstru un ko neiespējamu, īpaši tad, ja ir bērni. Tomēr vismaz man laiks sev ir nepieciešams tieši tik pat daudz, kā ēst, dzert, mazgāties!

Neliekuļošu, apgalvojot, ka vienmēr un ikdienu es vismaz vienu stundu veltu tikai un vienīgi sev. Ir dienas, kad sanāk mazāk, bet ir kad vairāk.

No rītiem man ir nepieciešams laiks sev pie kafijas tases, rīta ziņām un skata internetā, lai noskaņotos dienai. Tā ir pusstunda, kamēr bērni vēl guļ, bet mīļotais gatavo brokastis un pošas rītam. Bez šī es nekādi nevaru.

Otra pusstunda tikai man ir ceļš no darba uz mājām, vismaz daļu ceļa es eju kājām, ļauju domām brīvi plūst un izvēdināties pēc darba dienas. Šis gan mēdz izpalikt sliktos laika apstākļos, kad izmantoju sabiedrisko transportu.

Arī vakaros pamanos rast laiku sev - palasot kādu grāmatu, žurnālu, paskatoties kādu filmu.

Laiku pa laikam dodos uz draudzeņu tusiņu, pačalojam par šo un to, bet pēc tam jūtos uzlādējusies un gatava lidot! Mana ģimene to zin un šo prieciņu man neliedz. Tas man netika liegts arī  tad, kad mazais bija pavisam mazs un ziniet, es nedzīvoju sirdsapziņas pārmetumos par to, ka dažas stundas atļāvos pavadīt sev tīkamā sabiedrībā ārpus mājas, uzticot zīdaini savam mīļotajam, nedomāju, ka bērnam no tā kāda trauma bijusi!

Jāpiekrīt psihologiem un citiem gudriem ļaužiem, ka mūsu dzīvē ir daudzas lomas un nevajag ļaut vienai lomai dominēt par citām. Reizēm mēs iekrītam kādā lomā, un aizmirstam citas, bet tas nekad nenāk mums par labu, jo visas lomas un jomas ir kopjamas, ja tās atstāj novārtā ir gana viegli iestūrēt grāvī!

Kādreiz man šķita, ka es atrauju laiku saviem mīļajiem, tagad es zinu, ka šis laiks atmaksājas ar uzviju, jo veltot laiku sev, es rodu papildus enerģiju ko dāvāt savējiem!

Novēlu katrai būt pa laikam mazai pozitīvai egoistei, uzlādējot savu enerģiju un ar dubultu enerģijas devu pēc tam veltīt saviem mīļajiem - gan vīrietim, gan bērniem! Bez tam, vīrieši lieliski tiek galā ar bērnkopību un mājkopību!

Pastāsti arī Tu, kā sev atrodi ikdienā laiku - tikai sev!

Brīvdienu stāstu konkurss: "Mīlestības stunda tikai SEV" Sieviešu Klubā notiek no 7. līdz 10.aprīlim. Uzvarētāju noskaidrosim 11.aprīlī!

Ko vari laimēt?

Šī konkursa balva ir praktiska un īpaši noderīga rūpēs par sevi. Tātad blogu konkursa uzvarētāja saņems intīmās kopšanas ziepītes Floragyn! 

Vairāk par Floragyn lasi šeit>>

Gaidām jūsu stāstus un pieredzes!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 9. aprīlis 2012 19:03

foršas atziņas! paldies!