Labrīt, saule! Esi sveicināta Jauna diena!

pece
pece 13. augusts 2010 11:11
754

Pārsvarā mana stunda ir no rītiem, kad pieceļos, sveicu sauli, modinu sevi ar dušu, mazliet sevi palutinu ar kādu mazu skaistumkopšanas procedūru, paņemu savu lielo kafijas krūzi, mazliet iekaifoju no kafijas smaržas.

 

 

 

 

Lēnām sataisos, paskatos rīta ziņas. Lēnām noskaņojos dienai un baudu brīdi, kad varu pabūt ar sevi, jo pavisam drīz celsies mazais bērns un paņems to, kas pienākas viņam.

 

 

 

Nezinu vai laiku, ko pavadu ceļā uz darbu varu saukt par laiku tikai sev, bet man patīk vērot kā pilsēta mostas un kā cilvēki dodas ikdienas darbos. Pēc tam seko viens no jaukākajiem brīžiem, pastaiga cauri parkam un pilsētai – tās ir 20 minūtes tikai man. Ar prieku vēroju parku, kokus, pīles kā tās mainās laikam ritot, īpaši mainoties gadalaikiem. kādreiz gan besījos, kāpēc sabiedriskā transporta pietura atrodas tik tālu no darba, šo te iemācījos novērtēt vien pēc tam, kad atsāku darba gaitas pēc lauztas kājas un nekur daudz steigties nevarēju.

 

 

 

Vakari – tas ir laiks kopā ar bērniem un mīļoto. Jo man ļoti ir nepieciešama ikdienas fiziska saskare ar mīļotajiem cilvēkiem, protams, šad un tad atrodu laiku arī tikai sev.

 

 

 

Šodien laiks tikai man būs visu vakaru, īstenībā līdz pat rītdienas pēcpusdienai, braucu satikt sev īpašas draudzenes, baudīsim jūru, sauli, peldes, saulrietu! Un ceru, ka solītais negaiss mūs vakarā tomēr nesatiks. Būs man forša atpūta, lai ar jaunu sparu varu būt kopā ar savu mīļoto ģimeni!

 

 

Kā Tu atļaujies pabūt viena? Piedalies blogu konkursā "Viena stunda dienā tikai sev!" un laimē "Himalaya" ajūrvēdisko kosmētiku!

2

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies