Labo darbu kalendārs II

Autors: Linduchy, 2014. gada 6. decembris, 01:05:52
Labo darbu kalendārs II

Iepriekšējās brīvdienās mudināju katru no jums "barot sevī labo vilku" - ar labestību, prieku, žēlsirdību, godīgumu utt., domām par apkārtējiem un palīdzību tiem. Cerams, ka katrā no mums "labais vilks" šonedēļ ir labi paēdis, paaudzies un pieņēmies spēkā (neskatoties uz pilnmēness tuvošanos) ;)

Liekot roku uz sirds, ar prieku varu droši teikt, ka ES to darīju, labais vilks manī dabūja kārtīgu maltītes devu, savukārt sliktajam vilkam atlika vien pārpalikumi :)

Šajā reizē gribētu aicināt jūs ziedot. Nav svarīgi kam, ko un kādā veidā, bet ziedot, vairojot prieku kāda sirsniņā.

20141206010249-28687.jpg

Otrās iespējas laiks

Vai Tavā mājā ir sakrājušās vecas rotaļlietas, apģērbi, apavi un sadzīves priekšmeti? Neveido nevajadzīgo mantu noliktavu, bet sniedz tām otro iespēju padarīt kādu laimīgāku.

https://www.facebook.com/groups/427477637354068/

http://www.redcross.lv/start.php?lang=lv&id=20

http://otraelpa.lv/ko-ziedot/

Protams, arī www.ziedot.lv ir milzumdaudz labdarības projektu, kur vari noziedot kādu eiro mērķim, kas ir uzrunājis tieši Tevi! :)

Padalies ar informāciju, ja Tev ir pazīstams  kāds cilvēks, kuram būtu nepieciešama palīdzība. Vai arī publicē tepat informāciju par mantām, kuras labprāt laistu apritē.

20141206010527-26122.jpg

Četrkājainie draugi

Latvijā ir vairākas dzīvnieku patversmes un arī vienkārši cilvēki, kuri labprāt dod mājas nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Dzīvnieku uzturēšana patversmēs, barošana, aprūpe un medicīniskā palīdzība prasa nopietnus finansiālus ieguldījumus. Protams, mēs nevaram palīdzēt visiem, bet pat tad, ja katra no mums sniegs kaut mazumiņu, kopā jau tas būs nozīmīgs ieguldījums. Dzīvnieku patversmes priecātos par katru ziedojumu, bet visjaukākā Ziemassvētku dāvana kādam dzīvnieciņam būtu jaunas mājas ar siltumu, gādību un mīlestību. Ja esi apsvērusi šādu soli, ieskaties patversmju mājas lapās – tur ir neskaitāmi mazi un lieli mīluļi, kas, iespējams, gaida tieši Tevi! (Tikai  izvērtē kārtīgi, jo mazais mīlulis nav rotaļlieta uz Ziemassvētku laiku, tas prasīs rūpes un uzmanību visu turpmāko savu dzīvi)

http://patversme.lv

http://www.ulubele.org/lv/home/dzivnieki/

http://www.dzd.lv

http://www.salduspatversme.lv

http://www.tukumapatversme.lv

http://slokaspatversme.lv

http://www.jekabpilspatversme.lv

Ar ziedošanu mēs nekļūstam nabagākas, tieši pretēji - dodot mēs iegūstam vairāk!

Jaukas jums otrās Adventes brīvdienas! ;)

20141206003931-96474.jpg