Labo darbu kalendārs II

Linduchy
Linduchy 6. decembris 2014 01:05
3155

Iepriekšējās brīvdienās mudināju katru no jums "barot sevī labo vilku" - ar labestību, prieku, žēlsirdību, godīgumu utt., domām par apkārtējiem un palīdzību tiem. Cerams, ka katrā no mums "labais vilks" šonedēļ ir labi paēdis, paaudzies un pieņēmies spēkā (neskatoties uz pilnmēness tuvošanos) ;)

Liekot roku uz sirds, ar prieku varu droši teikt, ka ES to darīju, labais vilks manī dabūja kārtīgu maltītes devu, savukārt sliktajam vilkam atlika vien pārpalikumi :)

Šajā reizē gribētu aicināt jūs ziedot. Nav svarīgi kam, ko un kādā veidā, bet ziedot, vairojot prieku kāda sirsniņā.

20141206010249-28687.jpg

Otrās iespējas laiks

Vai Tavā mājā ir sakrājušās vecas rotaļlietas, apģērbi, apavi un sadzīves priekšmeti? Neveido nevajadzīgo mantu noliktavu, bet sniedz tām otro iespēju padarīt kādu laimīgāku.

https://www.facebook.com/groups/427477637354068/

http://www.redcross.lv/start.php?lang=lv&id=20

http://otraelpa.lv/ko-ziedot/

Protams, arī www.ziedot.lv ir milzumdaudz labdarības projektu, kur vari noziedot kādu eiro mērķim, kas ir uzrunājis tieši Tevi! :)

Padalies ar informāciju, ja Tev ir pazīstams  kāds cilvēks, kuram būtu nepieciešama palīdzība. Vai arī publicē tepat informāciju par mantām, kuras labprāt laistu apritē.

20141206010527-26122.jpg

Četrkājainie draugi

Latvijā ir vairākas dzīvnieku patversmes un arī vienkārši cilvēki, kuri labprāt dod mājas nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Dzīvnieku uzturēšana patversmēs, barošana, aprūpe un medicīniskā palīdzība prasa nopietnus finansiālus ieguldījumus. Protams, mēs nevaram palīdzēt visiem, bet pat tad, ja katra no mums sniegs kaut mazumiņu, kopā jau tas būs nozīmīgs ieguldījums. Dzīvnieku patversmes priecātos par katru ziedojumu, bet visjaukākā Ziemassvētku dāvana kādam dzīvnieciņam būtu jaunas mājas ar siltumu, gādību un mīlestību. Ja esi apsvērusi šādu soli, ieskaties patversmju mājas lapās – tur ir neskaitāmi mazi un lieli mīluļi, kas, iespējams, gaida tieši Tevi! (Tikai  izvērtē kārtīgi, jo mazais mīlulis nav rotaļlieta uz Ziemassvētku laiku, tas prasīs rūpes un uzmanību visu turpmāko savu dzīvi)

http://patversme.lv

http://www.ulubele.org/lv/home/dzivnieki/

http://www.dzd.lv

http://www.salduspatversme.lv

http://www.tukumapatversme.lv

http://slokaspatversme.lv

http://www.jekabpilspatversme.lv

Ar ziedošanu mēs nekļūstam nabagākas, tieši pretēji - dodot mēs iegūstam vairāk!

Jaukas jums otrās Adventes brīvdienas! ;)

20141206003931-96474.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 10. decembris 2014 06:19 hiperkeri

Forši! Man tāds prieks par tavu apņemšanos ... ehz, ko nu tur teikt, dzīvnieki ir mans vājais punkts - ja varētu, visus apčubinātu un ņemtu pie sevis (angel)

hiperkeri 9. decembris 2014 10:43

Jā,biju bij biju!!!!! Tā bija superīgākā diena visā nedēļā. Jā,viņi no 10-16tiem arī svētdienā. Izlēmām,ka arī turpmāk nogales pavadīsim tur.

Linduchy 6. decembris 2014 21:11 hiperkeri

Svētdienā Helmaņa ielas patversme vai tad strādā? :^)
Bet kopumā par tavu apņemšanos (Y)(Y)(Y)

hiperkeri 6. decembris 2014 20:33

jā,paspēju jau pa šo laiku noziedot mazajam puisītim,kuram valsts atteica operācijai naudiņu(skaisti,ka cilvēki palīdz,un kopā esam daudz saziedojuši), tad vēl plānā ir www.zvaigzneaustrumos.lv labumi mazajiem irākas un sīrijas bēgļu bērniem,un rīt,turu īkšķus,ka ejam uz Jelgavas dzīvnieku patversmi Helmaņa ielā. Šausmīgi gribas aiziet pastaigās ar sunīšiem, pabarot un samīļot. Man ļoti pietrūkst,ka man pašai dzīvoklī nav četrkājaina drauga:(

Linduchy 6. decembris 2014 18:21

Meitenes, nezinu, kā jums, bet man katru reizi, kad palīdzu kādam (nav svarīgi - finansiāli, morāli vai kā savādāk), uzlabojas oma. Ir milzīgs gandarījums, ka TU plašajā visumā tomēr esi vajadzīga daļiņa, jo esi kādam vajadzīgs, vari kādam palīdzēt un veidot pasauli skaistāku, mīļāku un labāku (angel)

Linduchy 6. decembris 2014 18:19 Shalako

O jā, ubagotāji no Rumānijas - Latvijā arī daudz tādu, tur nu gan skaidrs, ka tas ir bizness. Bet, ja reiz sirds saka, ka jāziedo, jo žēl, tad jāziedo :)

vecsprofils 6. decembris 2014 16:35

Ļoti sirsnīgi uzrakstīts! Es arī palieku arvien mīļāka un ziedoju nabaga ubagotājiem, jo žēl. Manā pilsētā Zviedrijā savu ubagotāji praktiski nav, bet atbrauc pārsvarā no Rumānijas. Tīri cilvēcīgi žēl citreiz tās tantiņas gados, pat omītes, kuras slapjā, aukstā laikā sēž pie veikaliem. Viņām bieži kaut ko iemetu, jo viņas ļoti laipnas, sveicina garāmgājējus, novēl labu dienu :) Lai arī saprotu, ka tas viss ir bizness, bet nu... ehk žēlsirdība.

Linduchy 6. decembris 2014 13:07 Nikte

(Y)(Y)(Y)

mazaa raganina 6. decembris 2014 12:43 Nikte

No mazāka uz lielāku nepāršūsi)))

Nikte 6. decembris 2014 11:36 makvins

Bet tu taču šuj,kāpēc nepāršūt? ;)

Nikte 6. decembris 2014 11:35 makvins

Es jau to izdarīju - iztīrīju skapi un atdevu drēbes,kas par mazu un,kuras es pat neesmu uzvilkusi (un diez vai vilkšu) ;) Piedevām saņēmu jau "samaksu" - mandarīnu maisiņu :D

Linduchy 6. decembris 2014 11:03 makvins

Ļoti pareizi - atbrīvosi vietu jaunai pozitīvai enerģijai, savukārt ar savām drēbēm padarīsi kādu priecīgāku :) (Y)

mazaa raganina 6. decembris 2014 09:16

Paldies,ka liec paskatīties uz sevi no malas. Vakar nolēmu iztīrīt skapi un šķirties no drēbēm,kuras nevelku,bet ir ļoti labā stāvoklī.Ārā mest būtu neprāts,jāpadomā, kā man tikt galā ar šo lietu.