Labdarības veikals Otrā Elpa atvērs ziedojumu nodošanas mājiņu t/c Domina Shopping

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. janvāris 2015 00:00
2300

Atbalstot labdarības veikala un fonda Otrā Elpa darbību un aicinot cilvēkus jaunajā gadā izdarīt kādu labu darbu, t/c Domina Shopping tiks atklāts ziedojumu nodošanas punkts jeb Otrās Elpasmājiņa. Tajā ikviens iedzīvotājs ātri un ērti varēs ziedot dažādas praktiski pielietojamas lietas sociālo centru un maznodrošināto ģimeņu atbalstam. Labdarības veikala un fonda Otrā Elpa mājiņa t/c Domina Shopping darbosies katru dienu no 19. janvāra līdz 1. februārim, no plkst. 10:00 – 21:00.


Zane Priedīte, labdarības veikala Otrā Elpa tirdzniecības vadītāja:  “Otrās Elpas veikali Čaka vai Stabu ielā bieži vien cilvēkiem ikdienā nav viegli pieejami, tāpēc priecājamies, ka jau otro gadu varam izveidot ziedojumu punktu t/c Domina Shopping. Puse no tirdzniecības centrā ziedotajām mantām nonāk Rīgas patversmēs, sociālās aprūpes centros un mazturīgājām ģimenēm, tāpēc ziedošanas efekts ir tūlītējs. Otra daļa no saziedotajām lietām nonāk Otras Elpas veikalos un par simbolisku samaksu tiek pārdotas ikvienam interesentam. Tādējādi ir iespējams no pārdošanas iegūtos līdzekļus novirzīt arī tiem, kam vairāk par mantām ir nepieciešams finansiāls atbalsts.”


Labdarības veikala un fonda “Otrā Elpa” mājiņā ikviens iedzīvotājs var ziedot apģērbus, apavus, rotaļlietas, grāmatas, traukus, kā arī citas sadzīves preces, kas pašiem ikdienā vairs nav nepieciešamas, taču citiem var būt noderīgas. Ienākumus no pārdotajām mantām Otrā Elpa ziedos dažādu ar veselību, izglītību, vidi un sociālām problēmām saistītu projektu atbalstam. Savukārt daļai no ziedotajām mantām ar tādu Latvijas dizaineru palīdzību, kā Ingrīdu Zāberi (Recycled.lv), Kārli Ulmani (Ulmaņbikses), Kristīni Krastiņu-Indāni un daudziem citiem, tiks piešķirta “otrā elpa”, un tās pārtaps par unikāliem aksesuāriem, dizaina priekšmetiem vai rotaļlietām. Otrās Elpas mājiņa tirdzniecības centrā Domina Shopping atradīsies skvērā pie Vairāk Saules.


Dace Podkalne, t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja: “Janvāris jau kā tradīcija ir kļuvis par mēnesi, kad t/c Domina Shopping ar prieku pie sevis uzņem labdarības veikalu Otrā Elpa. Uzsākot jauno gadu, cilvēki bieži vien vēlas atbrīvoties no vecajām, sadzīvē vairs nevajadzīgajām mantām, atvēlot vietu jaunām lietām. Tā vietā, lai vēl derīgās mantas izmestu, aicinām ikvienu paveikt labu darbu un nogādāt tās Otrās Elpas mājiņā, kur tām tiks atrasts jauns saimnieks, vai tās iegūs “otro elpu”.”  


Labdarības organizācija Otra Elpa aicina biedrības un organizācijas pieteikties atbalstam, sūtot e-pastu uz zane@otraelpa.lv. Varbūt veikala lietu klāstā ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies