Kura mandala atbilst tev?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. februāris 2019 08:43
3644

Aizver acis. Veic 3 reizes dziļu ieelpu un izelpu. Atver acis. Kura numura mandala pirmā iekrita acīs?

1. Harmonija

Līdzsvars starp iņ un jaņ, starp vīrišķo un sievišķo enerģiju. Perfekta sinerģija starp visiem elementiem. Šī mandala atgādina par līdzsvara lomu mūsu dzīvē. Ja pirmo ievēroji šo mandalu, tavs gars mudina pievērst uzmanību enerģijas līdzsvarošanai starp prātu, ķermeni un dvēseli. Apstājies un apskaties uz esošo stāvokli no malas, pārskati prioritātes dzīvē un tad atbilstoši rīkojies.

2. Dziedināšana

Tavai enerģijai ir nepieciešams spēks un attīrīšana visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā un garīgajā. Tavs gars mudina mazāk koncentrēties nākotnes rezultātam. Iemācies izprast un pieņemt esošo situāciju – iespējams, tu saskatīsi jaunas perspektīvas.

3. Intuīcija

Atmodini savu spēju atrast gaismu tumsā. Paver savas iekšējās pasaules vārtus un iepazīsti nezināmo. Paļaujies uz savu intuīciju. Izjūti īsto brīdi, kad rīkoties, lai saņemtu pelnīto. Ieklausies sevī, uzticies iekšējai balsij un esi atvērta. Uztver informāciju, atmet nosodījumu. Izzini sevi un savas spējas.

4. Vizualizācija

Izpēti sevi un atrodi savu dzīves mērķi. Paplašini savu redzesloku un skaties uz visu ar skaidru skatienu, fokusējies uz savām ambīcijām. Vizualizē savu nākotni – kurā virzienā doties, kas būs vislabākais tev un tavai dvēselei? Attīri prātu, koncentrējies noteiktam mērķim un dodies uz to. Jo skaidrāk vizualizēsi savu nākotni, jo ātrāk to īstenosi.

5. Piedošana

Visas sajūtas, mīlestība un bailes satiekas vienā punktā, tās veido tavu būtību. Šī mandala mudina piedot – ne tikai citiem, bet arī pašai sev. Pārkāp pāri aizvainojumam, atbrīvo savu garu no šīs negatīvās enerģijas. Apdomā, kā citi cilvēki liek tev justies, kā viņi ietekmē tavu dzīvi un tavu būtību. Novelc strīpu – kas tev ir noderīgs, bet kas – lieks. Piedod tiem, kas tevi ir sāpinājuši, bet neļauj tam vairs atkārtoties. Tad sāksies tavs ceļš uz atveseļošanos visos līmeņos.

6. Komunikācija

Šī mandala mudina komunicēt – gan verbāli, gan neverbāli. Iedziļinies sevī, izproti un atklāj sevi zemapziņas komunikācijā. Koncentrējies gan uz pasacīto, gan noklusēto. Ieskaties sevī un saproti, kāds ir patiesais ziņojums.

7. Iztēle

Spēja radīt, saskatīt kaut ko vairāk un dziļāk. Spēja izgaismot risinājumu, izpausties radoši, ar entuziasma enerģiju. Pārtrauc nepārtraukti domāt un uztarukties, ļauj vaļu iztēlei. Ieskaties zemapziņā, lai atrastu jaunu ceļu dzīvē. Dari to, kas tev sagādā prieku, uzdrīksties un neļauj bailēm ņemt virsroku.

8. Mīlestība

Mīlestībai ir jākļūst gan par galveno virzītājspēku, gan par mērķi. Nekautrējies izrādīt savu mīlestību. Sniedz mīlestību citiem un pieņem to no citiem, bet vissvarīgākais – neaizmirsti mīlēt sevi. Dari visu ar mīlestību. Dari lietas, kuras liek pozitīvi vibrēt tavai sirdij.

9. Līdzjūtība

Atceries par līdzjūtību. Cīnies par lietām, kurām patiesi tic tava sirds. Apstājies, atskaties, izvērtē esošo situāciju un tās cēloņus. Atlaid negatīvo enerģiju, esi iejūtīgāka un atvērtāka, nenosodi un neesi skarba.

10. Spēks

Izjūti savu iekšējo spēku. Nav nekā neiespējama – tu vari cīnīties un uzvarēt! Ja izvēlējies šo mandalu, tavs iekšējais gars mudina uzcelt barjeru no pretinieku uzbrukumiem. Uzbūvē cietoksni un izvērtē notiekošo no augšas. Koncentrējies patiesam mērķim un neatlaidīgi cīnies par to, nežēlojot spēkus un resursus.

11. Iedvesma

Sadarbība starp radošumu un koncentrēšanos. Skaistums un lepnums, unikālas perspektīvas dzīvē. Nebaidies parādīt pasaulei, kas tev ir piedāvājumā – parādi savas patiesās spējas un talantus. Saskati skaisto sev apkārt. Notici sev un esi lepna par to, ko tu dari. Parādi citiem savus talantus, iedvesmo tos un iedvesmojies pati.

12. Aizsardzība

Izvērtē, kad cīnīties, aizsargājot to, kas pieder tev, bet kad ir vērts nogaidīt. Tici saviem instinktiem, kā un kad pielietot savu spēku. Ieklausies sevī – kad cīnīties un aizstāvēt savus principus, bet kad izvairīties no konfliktiem, lai nekļūtu par zaudētāju.

13. Uzticība

Kam tu spēj uzticēties? Kad dodies iekarot kaut ko jaunu, vari paļauties vien uz sevi. Izvirzi mērķi un dodies uz to ar augsti paceltu galvu. Esi pati sev līdere, esi lepna par paveikto. Pieņemot izaicinājumu, dari tā, lai tas būtu tā vērts.

14. Motivācija

Sēklas ir iesētas. Ir pienācis brīdis rīkoties. Fokusējies un dari, lai iegūtu brīvību. tev pietiks enerģijas, lai izpildītu uzdevumu un sasniegtu izvirzīto mērķi. Ja izvēlējies šo mandalu, tavs gars mudina enerģiskāk rīkoties. Nepalaid garām īsto brīdi – tas ir pienācis. Virzies uz priekšu, ņemot vērā savas ambīcijas. Tu sasniegsi to, ko būsi pelnījusi – ko sēsi, to pļausi.

15. Transformācija

Kustība un pārmaiņas, jauns dzīvības spēks. Spēja atmest veco un ļauties visam jaunajam un nezināmajam. Pārmaiņām ir jāsagatavojas. Ieklausies savā iekšējā balsī, savienojies ar savu iekšējo uguni un ļaujies mierīgām pārmaiņām. Izanalizē, kas tevi tur pagātnē. Un tad nomet to – kā čūska nomet veco ādu.

16. Iespēja

Esošajā punktā tev ir vairākas iespējas, vairāki attīstības virzieni. Nepadodies un nezaudē cerību, turpini rīkoties. Turpini klauvēt pie durvīm – īstās durvis atvērsies tad, kad būs īstais laiks. Aiz tām atklāsi kaut ko brīnišķīgu. Paskaties uz dzīvi savādāk. Ja neredzi, ka ir cits ceļš, izveido savu ceļu. Ja nespēj atrast tumsā gaismu, iededz savu ieksējo liesmu un izgaismo visu apkārt, atklājot brīnumainu pasaules ceļu.

17. Radīšana

Spēja strādāt un radīt kaut ko jaunu un skaistu. Izmanto visus resursus un spējas, cītīgi strādā un radi, lai zeltu, nevis tikai izdzīvotu un knapi savilktu galus kopā. Ieklausies savā radošajā pusē. Izpaudies un neslēp savus talantus.

18. Pateicība

Esi pateicīga par visu, kas tev ir dots. Atceries, ka katram ir sava noteikta loma pasaulē. Izvērtē savu dzīvi, uzdodot sev jautājumu – par ko esi pateicīga šajā dzīvē? Reizēm mēs cīnamies, lai iegūtu vairāk visa, bet aizmirstam pateikties par to, kas mums jau ir dots. Dzīvo vairāk tagadnei, saglabājot iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Patiesi nepieciešamo iegūsi īstajā brīdī.

19. Instinkts

Fokusējies mērķim. Uzticies tikai sev, neizrādi citiem savas vājības. Ja esi izvēlējusies šo mandalu, tavs gars mudina tevi pārskatīt savus mērķus un fokusēties īstajam. Ir laiks atbrīvoties no visa liekā un traucējošā. Uzticies savai iekšējai balsij. Virzies uz priekšu un neatskaties.

20. Savienošanās

Saglabā līdzsvaru starp sevi un apkārtējo pasauli. Ievēro sabiedrības normas, nepazaudējot sevi. Tavs iekšējais gars mudina pievērsties dabai, tās gudrībām un savai intuīcijai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 21. februāris 2019 21:38

Mmmm, 18. - cik interesanti, pēdējā laikā bieži par to domāju!

Nymph 19. februāris 2019 12:35

O, jā! 15 - tas ir TIEŠI tas, kas šobrīd notiek... magic!

Nikte 12. jūlijs 2016 15:21 LosOjosVerdes

Man arī 11...

Linduchy 12. jūlijs 2016 09:01 LosOjosVerdes

Nekā nebija - raksti mēneša atskaiti un rādi vien savus talantus :D ;)

LosOjosVerdes 12. jūlijs 2016 08:39

Man sanāk 11. Gribētos gan citu:D

Linduchy 12. jūlijs 2016 08:31

Man šodien 6. mandala - un tieši plānā ir baigā komunicēšana :D

Linduchy 12. jūlijs 2016 08:30 ofelija

(Y) tad tik cīnies :)

ofelija 12. jūlijs 2016 08:20

Man iekrita aciis 10!Vispaar loti interesanti!:)