Kur es iztērēju savu naudu?

Aggie
Aggie 16. decembris 2010 13:31
905

 

Mēs esam sievietes un atzīsti to vai ne, naudu mums patīk tērēt.

 

Man piecus gadus tika liegta šī iespēja, jo likām centu pie centa. Lielākā daļa naudas aizgāja pamatlīdzekļos (vīra biznesiņam) un manai izglītībai.

 

Tagad, kad esmu visu pabeigusi un vīram (ptu, ptu, ptu) viss notiek, man ir pašai sava nauda, ar kuru daru ko gribu.

 

Un ko es ar to daru? Es beidzot essmu sākusi izbaudīt to iepirkšanās prieku, kad nav jādomā: varu to atļauties – vai ne.

 

Mani mīļākie brandi ir Savida, Jane Norman (dievinu šo) un Swamp.

 

Jane Norman (izpārdošana € 18)

 

Savida (€ 45)

 

Swamp (izpārdošana € 10)

 

Perfektus džinsus pa € 12 vienmēr nopērku New Look. Man svarīgi, lai džinsi visu laiku perfekti piegulētu augumam, jo neesmu jostu cienītāja.

 

Lai nu ko, bet somiņas pērku katru sezonu. Ļoti daudzas man ir konfiscētas un tās izmanto radinieki, jo Latvijā cenas ir neizmērojamas.

 

Šāda tipa sprādzītes (bildē zemāk) es mēdzu pirkt Siguldas „Ēdenē”, bet šīs divas es svētdien nopirku Dublinā.

 

Un kā tu tērē savu naudu? 

 

P.S. Paldies LAURELII par bilžu kolāžām.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
17. decembris 2010 12:04

Naudu tērēju humpalbodītēs un ebayā :D

madzori 16. decembris 2010 19:42

agy,tagad pārlasīju savu tekstu un sapratu,ka neesmu pierakstījusi.
Par jaku runājot,maksā viņa 182ls. Noskatīju viņu Gandrs,kur strādā labākais draugs,kurš var precei dabūt atlaides un ar viņa atlaidi,atkarībā kuru varēs piešķirt,tad jaka maksās 115ls vai 145s. Jautāju viņam,vai uz pavasari viņu varēs dabūt lētāk,uz ko atbildēja,ka par tiem pašiem 115ls (labākajā gadījumā) viņa nebūs lētāka. Tā kā esmu nolēmusi,ka janvārī viņa būs mana,bet tik par kādu cenu-nezinu.

laurelii 16. decembris 2010 19:18

o,cik jauki,paldies par atsauci:)

Aggie 16. decembris 2010 19:10

madzori

tajā choice somiņā, kas ir uz titulbildes, man iekšā ir silta jaka, kura maksāja € 125, sgaidīju izpārdošanu un nopirku to pa € 37, tā ka es pat necenšos strebt karstu, noskatu lietu un tad gaidu, un ja arī tad es vēl to mantu gribu, tad nopērkot nav jāviļas, nēsāsies ilgi

principā cenas visur ir uzskrūvētas, tik atšķirība tāda, Latvijā atlaides ir tik niecīgas, ka vispār nejūti atšķirību no oriģinālās cenas

madzori 16. decembris 2010 18:41

tā,kā man ir savs budžets,tad atļaujos mazliet vairāk sevi neiegrožot.
Man ir divas vājības-vai nu labi pāēst vai kvalitatīvas lietas.
Jā,naudu ļoti daudz tērēju arī matu kopš.līdz.
Mazliet dzīvoju pēc principa,ka nopirkt labu mantu,un mirklī kad jāsavelk josta,tad redzu kur nauda ieguldīta.
Vasarā beidzot nopirku sev riteni,un tad kad iedomājos,kur es notriecu visu naudu,tad paskatos uz savu Zuzīti(tā saucu savu riteni:D)
un tagad padomā ir nopirkt jaku,cena šausmīga-182ls,bet nu tā vairāk ir praktiskumam,nevis stilošanai.
Tā jaka sevi atpelnīs jau 2-3 ziemās,bet josta būs jāsavelk tikai uz mēnesi.:D
Man patīk sevi lutināt,un meitenes,lutiniet arī sevi un nav svarīgi,vai tam iztērējat 1 vai 100ls,galvenais,ka jūs jūtaties brīnišķīgi;)

16. decembris 2010 18:13

manas atkarības ir beramās tējas un dzija - vienmēr roka paslīd :D
sev - tikai pats nepieciešmākais, dekoratīvo kosmētiku praktiski nelietoju, jaunas drēbes arī sen neesmu pirkusi, jo pēc mazās sagaidīšanas esmu krietni pieņēmusies svarā - sākumā mēģināju ko atrast, bet vienmēr no veikala aizgāju bez nekā tikai ar samaitātu omu, tāpēc tagad valkāju to kas ir (pārsvarā sēžu mājās ar mazo, tāpēc man nav īpaši kur pucēties), kad nometīšu vismaz kilogramus 15, tad arī pirkšu kaut ko :)

jana 16. decembris 2010 16:38

Es arī labprāt kādu somiņu tev konfiscētu! :)

Ivetta 16. decembris 2010 16:29

Šad tad kādu grāmatu uz atlaidi nopērku, kādu apģērba gabalu, ja atrod humpaļbodītēs, kosmētika... Tā kaut kā. Neko dārgu gan atļauties nevaru.

spaara 16. decembris 2010 15:47

Es diezgan daudz naudas tērēju grāmatām un kultūras pasākumiem, katru mēnesi trijatā ejam uz kādu koncertu vai teātri, arī uz hokeju. Biļetes uz pasākumiem pērku ļoti savlaicīgi, lai var izvēlēties labākās un ne tik dārgās. Grāmatas pērku www.gramata24.lv , ar Swedbank karti 20% lētāk kā veikalā. :) piemēram, šodien lētāk var nopirkt biļetes uz dažām Dailes teātra izrādēm, dārgākās maksā 4 Ls.
<http://www.bilesuparadize.lv/events/custompage/101#eventId=16467&eventTab=0&query-panel-tab=0&facets=>

fabrikante 16. decembris 2010 14:45

Džinsi par 12 euro-Latvijas sapnis:D Man patīk pirkt labu matu kosmētiku, tērēju naudu skaistumkopšanai, sportam- tas ir mans izdzīvošanas minimums:D

miranda 16. decembris 2010 14:36

Mēs arī visu naudu metam ģimenes kopējā katlā. :) Liekas naudas, ko tērēt nav. Ir pārtikai, higiēnas precēm un citām nepieciešamām lietām. Apģērbu atļaujamies tikai galējas nepieciešamības gadījumā, kad kaut kas ir jau novalkājies.

smukaa 16. decembris 2010 14:23

Melnaa soma ljoti patiik;)
Kaa es teereeju?Pirmkaart,man nav SAVAS naudas!Mums ir MUSU nauda,taapeec arii visi pirkumi tiek saskanjoti!Protams,par skuvekljiem,zobupastaam,shampuuniem utml.nav jaatskaitaas:)