Kundalini jogas klase ar Sandiju “Es sevi radu no jauna”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. novembris 2016 12:29
1289

Otrdien, 22.novambrī, Kundalini jogas klase ar Sandiju “Es sevi radu no jauna”. Plkst.17:30, Urban Yoga, Rīgā, Dzirnavu 53.

Tu katru dienu vari sevi radīt no jauna! Ja kaut kas nestrādā, ir apnicis vai sagādā grūtības, tu to vari pārstrādāt un transformēt tādā veidā, kādā vēlies. Tā ir tava dzīves maģija, kas ir tavās paša rokās.

Kundalini joga strādā ar paradumiem - domāšanas, emociju, fiziskajiem, garīgajiem. Paradumi ir tie, kas mūs veido. Esot savu paradumu gūstā, dažkārt kļūst ļoti grūti. Tu it kā esi tu, bet tomēr neesi. Rodas apnikuma sajūta pašam pret sevi, ir bailes un nedrošība izdarīt savā dzīvē PĀRMAIŅAS. Šķiet, nekas nekustas uz priekšu un tu tāds arī paliksi, līdz kapa malai.

Tomēr, viss ir tavās rokās. Tā ir arī atbildība par sevis veidošanu un ielikšanu tādās dzīves sliedēs, kādās vēlies “braukt”.

Tu vari sevi veidot un pārveidot neskaitāmas reizes!

Šajā Kundalini jogas klasē strādāsim ar sevis atjaunošanas kriju un meditāciju. 

Sevis atjaunošana vai pārveidošana var nozīmēt dažādas lietas. Īstermiņā tu varbūt meklē ātrus veidus, kā atlabt no kādām fiziskām vai mentālām problēmām, pārguruma, stresa, tev vienkārši vajag “sistēmā” jaunu enerģijas devu. Ilgtermiņā tu varbūt meklē, kā sevi izdziedināt savas būtības dziļākajos līmeņos.
Lai kas tas būtu, šī krija dod tev pieredzi doties savu mērķu virzienā.

Aicināts ikviens, kas vēlas iepazīties ar Kundalini jogas tehnikām. Iepriekšēja pieredze jogā nav būtiska.

Dalības maksa: 10 eur
Lūdzu pieteikties info@urbanyoga.lv vai FB!

Sandija

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies