Kronītis nimfomānei (Kautrīgajām un mulstošajām nav paredzēts ;) )

Linduchy
Linduchy 16. novembris 2013 13:18
2880

Lielbritānijā (ok, ja ir kāda piekasīgāka – Apvienotajā Karalistē) bāzēts portāls www.shagatuni.com (Shag at Uni), kurā ir reģistrējušies daudzi seksuāli norūpējušies studenti, rīkoja konkursu, lai noskaidrotu Neķītrāko studenti 2013.

Konkurss ir noslēdzies ... un galveno balvu (titulu, kroni, 500 britu mārciņu balvu, prezervatīvu rezerves vienam gadam, Samsung telefonu un citas balvas) ieguvusi latviešu izcelsmes studente Elīna Desaine (20 gadi). Uzvārds arī atbilstošs šādam titulam – tā teikt, jau šūpulī ielikts ceļš uz šādiem lauriem (joks, protams, bet tāda sakritība) :D

Jauniete pieteikusies studēt IT biznesa menedžmentu ar slēpto domu – kursā būs ļoti daudz puišu. Sava seksuālā bada apmierināšanai Elīna izmanto ne tikai studiju biedrus, bet arī dodas medīt upurus (tā arī pati izteicās) uz naktsklubiem. Nedēļas laikā viņai ir sekss ar vismaz 2-3 dažādiem partneriem. Viņa to neslēpj, bet tieši otrādi – lepojas ar to. Un vēl vairāk lepojas par jauniegūto titulu, kuru sola godam uzturēt arī turpmāk, jo studiju gadi ir laiks, kad ''jālaiž uz pilnu klapi''.

Manas pārdomas:

1)   Skaidrs, ka meitene ir nimfomāne (gari un plaši neskaidrošu, kas tas par zvēru un ko tas ēd, bet īsumā – sieviete, kura ir atkarīga no seksa kvantitātes). Elīnai ir nepieciešami daudzi un dažādi partneri, lai justos apmierināta ar sevi un dzīvi.

Vai tas ir nosodāms? Manā skatījumā – NĒ! Jo bieži aizdomājos par to, ka vīriešiem seksa daudzumu neierobežo sabiedrības normas, bet, tiklīdz runa ir par sievietēm, tā uzreiz nosodījums un neglaimojoši apzīmējumi ir klāt. Un cik partneri tad iekļaujas sabiedrības normas robežās? Baznīcas skala – pirmais/vienīgais neskaitās;

2)   Iepriecinoši, ka galvenais princips viņas izklaidēs ir – ''Ja tev nav prezervatīvs, tu mani nedrāzīsi!'' Apsveicami, ka meitene domā par savu veselību ... daudziem jauniešiem (un ne tikai) ieslēdzas totāla amnēzija vai smadzeņu atrofija kontracepcijas jautājumā tiklīdz lieta nonāk līdz reālam seksam;

3)   Pikants konkurss un stimulējošas balvas jauniešiem ... interesanti būtu pavērot, cik liela būtu aktivitāte, ja ko līdzīgu organizētu Latvijas mērogā.

Ko Tu domā par šāda veida konkursu un to, ka tajā izskanējis Latvijas vārds?

Interesanti būtu uzzināt, Tavas domas par to, cik seksuālie partneri iekļaujas sabiedrības normas robežās?

 

Info un attēls: http://blog.shagatuni.com/general/and-the-uks-horniest-student-is/

 

Konkurss jaunajām blogerēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 30. novembris 2013 12:55

Forša meiča! Cepuri nost, gribētu viņu satikt!

Linduchy 17. novembris 2013 11:11

Paldies, meitenes, par viedokļiem! :)

Es uzskatu, ka, ja tev ir bijuši daudzi partneri, nav nosodāms, bet ir nosodāma tieši šāda publicitāte, kas tagad ir populāra - viss smalki jāapraksta, foto un video jāpievieno sociālajos tīklos, citādi būsi lūzers - ja tev nav seksa (daudz seksa), tad tevi neviens negrib, norakstīts cilvēks, izstumtais. Un ''krutuma kalngals'' - ballītē pārdzerties līdz nemaņai, paseksot ar vienu, izvemties, paseksot ar nākamo utt. starplaikos neaizmirstot visu info twītot un postot :D

Linduchy 17. novembris 2013 10:46 Spotorno

Nesatraucies, manas diskusijas ir vieta, kur var droši izteikties - nebūs teksts ''nu cik var, pietiktu arī ar vienu komentāru'' :D

vecsprofils 17. novembris 2013 00:19

P.P.S. Nu ir man ko teikt, piedodiet, kam jau apniku ;)
Starpcitu, arī lietot jēdzienu "puritānisms" pret tiem, kuriem ir viens vienīgs partneris vai partneru skaits normas robežā (pieņemu, ka manis nosauktais skaits 3 nav absolūta patiesība, kādam var būt no 1-5, bet domāju, ja cilvēks nosauc vairāk par 5, tad jau gluži par normu to nosaukt nevar), arī ir diezgan nepamatoti.
Jaizprot to, ko nozīmē jēdziens "puritānisms". Ja tie ir reliģiozie cilvēki, kuri uzskata, ka sekss līdz kāzām ir TABU un jāprecās tikai ar vienu cilvēku vienreiz dzīvē, seksam tikai iekš laulības utt., tad to varētu saukt par puritānismu.
Bet, ja cilvēki pieņem, ka var būt sekss pirms laulībām, ka laulības vispār var nesekot, bet ierobežojums ir tikai partneru skaitā, tad saukt šādus cilvēkus par puritāņiem, nu nav korekti un atbilstoši.

Īsts puritānisms labi attēlots Teodora Draizera darbā "Jennie Gerhardt", iesaku izlasīt, lūk tur parādīta tā viena no galējībām pretēji vienas nakts sakariem :)

vecsprofils 17. novembris 2013 00:05

Vēl kas, vai nimfomāns, ar augstu libido utt. nevar būt cilvēks, kurš ir laulībā, t.i. kuram ir seksuālās attiecības ar vienu partneri, vai nav registrēta laulība, bet ir tās seksuālās attiecības ar pastāvīgu partneri?
Protams, ka var, tādejādi arī šeit es neredzu attaisnojumu tam, kālab savas seksuālās apsēstības dēļ jāmeklē katru reizi jaunu partneri.

vecsprofils 16. novembris 2013 23:47

Bet tas skaits tikai pie noteikuma, ja cilvēks pats nav tendēts uz brīvu seksuālo attiecību uzturēšanu, tad tā, manuprāt, ir norma.

Savukārt, cilvēkiem, kuriem brīvas attiecības ir norma, tiem tā normas robeža būs cita vai vispār tās nebūs. Tāpēc, protams, viss ir diezgan atkarīgs no katra paša dzīvesveida.

vecsprofils 16. novembris 2013 23:39 cerite

Labi, atbildēšu ;) Manā skatījumā līdz 3. Saprotams, ka ar šodienas uzskatiem sabiedrībā to īsto atrast ir grūtāk, tāpēc viens vienīgais būs tiešām veiksme, dzīves dāvana. Pieņemu, ka pirmās attiecības var nebūt tās liktenīgās, jā, varbūt tiešām kāda no pusēm pēc laika izrādīsies cūķis, tāpat ņemu vērā, ka dzīvē visādi var gadīties, ja nu tas īstais aiziet bojā.
Lūk dažas būtiskas atrunas, kas tiešām dzīvē var gadīties, bet es neredzu vairāk iemeslu (izņemot gribu, ja grib, nu tad i citu runu vairs nav), kālab tam skaitam jābūt lielākam, kas tur ir tāds objektīvi pamatots.
Vēl kas, ko es nesaprotu ar brīvo attiecību piekopšanu - kāpēc tos partnerus svarīgi mainīt? Pieņemu, ka ne visiem sanāk dibināt attiecības likumīgā veidā apprecoties, bet taču pastāv seksuālo attiecību uzturēšana ar pastāvīgu partneri, modernā valodā "friends with benefits". Tādā veidā cilvēks gan saglabā savu vērtību, pašcieņu, gan arī neieslīgst galējībās, atsakoties vispār no seksuāliem kontaktiem kā tādiem.

Cerīte 16. novembris 2013 22:09

Tā ari neviena neatbildēja Lynduchy-cik tad ir normāli.EAS PIEDERU PIE TĀM ,KAS NETIC VIENAM VIENĪGAJAM.kAUT ARI MAN IR DRAUDZENES MĀTE ,KURAI IR PIRMAIS UN VIEN''IGAIS.Es netaisos te deklarēt savus sakarus ,bet tie ir diezgan patālu no skaitļa'' viens''.Ir daži ,sakarus ar kuriem es nožēloju-zemē nomests laiks,bet ir tādi kas ir patīkami vēl aizvien.Puritānisms nav mana rota un ar vairākiem vienā dienā neesmu sagājusies ,bet gada robežās gan bija sanācis:D:D

Ivetta 16. novembris 2013 22:00

Citēju Spotorno: "Ļoti nepatīkami, ka šodien izvirtība noniecina patiesi mīlošu divu cilvēku attiecības..."
Mani arī tas skumdina...

Ir tak jābūt kādām robežām. Bet nu... nevelti tiek minēts, ka vairums cilvēki paši sevi iznīcinās...

Nikte 16. novembris 2013 21:10 Spotorno

Lepojas,ka ir m..ka tikai ar to atšķirību,ka visiem dod par velti!!! Rupji,bet fakts!!!8-|

vecsprofils 16. novembris 2013 19:09 Ema

Jā, par to pamatojumu "būs ko mazbērniem pastāstīt". Tas ir jābūt cik aprobežotam un piezemētam vispār savās interesēs, mērķos un sasniegumos, lai seksa partneru skaitu uztvertu par kaut ko tādu, ar ko būtu jālepojas un vēl jāstāsta bērniem/mazbērniem! o_O Sanāk, ka cilvēks neko citu nav sasniedzis, pieredzējis, kā tikai ņemšanos kaut kādos smirdīgos klubos uz bāra letēm.
Te pat nav runa par morāli, bet tīri par tām vērtībām, ko katrs uztver par lepnumu un lepošanās vērtu. Un, ja cilvēks par vērtību uzskata seksa partneru lielo skaitu, tad ko var secināt, salīdzinājumā ar tiem, kuri var lepoties ar kādiem tūrisma sasniegumiem (apceļo ļoti daudz valstis ar interesantiem adventure), izglītību un karjeras virsotnēm, kādiem sasniegumiem sportā vai kaut vai to, ka pieaugušā vecumā var apsēsties špagatā, nevis sarūsē kā lielākais vairums... Lūk, te jau ir tā atšķirība.

Emmy 16. novembris 2013 18:31

Izklausīšos pēc veca, vāca pensionāra, bet uzskatu, ka ir lietas ar kurām var un pa vajag lepoties, bet šis gadījums ir unikāls... Šādi konkursi degradē jeb kādas normas par partnerattiecībām - ne velti māmiņas paliek ar vien jaunākas, ne velti ir tik daudz cilvēku,kas slimo ar seksa slimībām.
Var,protams,izklaidēties - dari to, bet nav jāatskaitās citiem ar ko, ar cik, kur, kāpēc,cik ilgi... Nē, tā jau ir, saka - dzīvojam vienreiz, bet es nezinu gan vai šī meitene savās vecumdienās priecīgi stāstīs mazbērniem, es biju UK Palaistuve num. viens - bet kas zina, kā būs pēc gadiem un kas būs normāli, kas ne... Es tomēr palieku pie kaut kādiem standartiem...

Nikte 16. novembris 2013 18:06

Guli ar cik gribi partneriem,kur gribi,bet ar to lepoties ir izcili slimi!:X

mazaa raganina 16. novembris 2013 17:48

Piekrītu Spotorno. Es lepojos ar to,ka esmu tāda kāda esmu, nevis lēta palaistuve.Punkts.

vecsprofils 16. novembris 2013 16:28 Linduchy

Jā, tā tas ir. No vienas puses, ļoti labi, ka ir tā brīvība, uzskatu, rīcības brīvība, jo katrs dzīvesveids, kas nerada negatīvas sekas apkārtējiem, nav nosodāms, no otras puses - tā brīvība kļuvusi par apsēstību, uzspīlētību un propagandu, ka tieši dzīvojot izvirtīgu dzīvesveidu, ir tas pareizākais ceļš, kur norma vairs neeksistē. Ir vai nu mūķenes, pie kurām bieži vien pieskaita normālas monogāmas attiecības ar vienu partneri, sliktakajā gadījumā diviem, vai arī vieglas uzvedības cilvēki, kuriem ir viss - poligāmija, krāpšana, ģenitāliju izrādīšana Internetā utt., ko uztver jau par normu, kā pašsaprotamu, jo mīlestība dzīves garumā pret vienu nepastāv, jo obligati kāds kādu nokrāps, jo, ja nav citu partneru, guļamistabā rutīna utt.

Ļoti nepatīkami, ka šodien izvirtība noniecina patiesi mīlošu divu cilvēku attiecības, visādā veidā sakot, lai noņem rozā brilles.
Man žēl to cilvēku, kuri neredz to, ka rozī brilles var būt par realitāti, tām nav jānokrīt, lai ieraudzīto pelēko vienmuļību.

Linduchy 16. novembris 2013 16:02 Spotorno

Konkursu organizēja UK portāls, kurš uz to arī balstās - studenti meklē citus studentus seksuālām attiecībām, ne kāzām, ne kopīgiem ceļojumiem, ne šopingam, bet tieši seksam. Pieprasījums ir, piedāvājums neatpaliek :D
Seksa mūsdienās ir daudz visur. Masu mediji ir pārpildīti. Sekss un seksualitāte tiek uzspiesta ik uz soļa (kaut vai Mailijas Sairusas piemērs - kā no jaukas meitenītes uztapa kaut kas pliks uz lielas bumbas būvlaukumā :D )
Agrāk katrs darīja savā guļamistabā kā nu vēlējās, apkārt neizplatot šādu intīmu informāciju, bet tagad, kad sociālie tīkli un vispār mediju vide ir tik uzmācīga, izplatīta, noteikumus diktējoša - katrs jaunietis uzskata, ka tā darīt ir pareizi un normāli, jo tāpat rīkojas filmās, mūzikas klipos, žurnālos utt.

vecsprofils 16. novembris 2013 14:52

T.i. no izseniem laikiem pastāvēja prieka mājas, visos laikos bijuši brīvie sakari, pērkamie sakari, bet šodien jūtams tas spiediens, ka šie cilvēki vēlas gūt atziņu (?).

Manuprāt, te arī rodas tā pretruna. Cilvēks, kurš ir harmonijā ar sevi, apmierināts ar savu intīmo dzīvi, viņš nesāks meklēt globālā līmenī atbalstu no apkārtējiem. Katrs gulēs ar to, ko grib, cik daudz grib un kā grib, un nebūs no svara, kurš ko par to domā.
Bet līdz ko sākas šādas demonstratīvas aģitācijas ar zemtekstiem un propagandām - skaidra psiholoģiskā doma - patiesībā šīe cilvēki nav laimīgi ar savu intīmo dzīvi. Viņi meklē atbalstu, grib pārliecināt visus citus, ka brīvie sakari ir labāki, kvalitatīvāki, daudzpusīgāki, meklē trūkumus stabilās attiecībās, meklē da jebko pie kā piesieties, lai attaisnotu savus uzskatus. Un šādā situācijā tas nav nekas pozitīvs.

vecsprofils 16. novembris 2013 14:41

Ko domāju? Šajā gadījumā neko pozitīvu. Kārtējo reizi pierādās, cik Latvijā ir viegli iegūstamas meitenes. Vai tas ir labi? Nu, es personīgi neuzskatu, ka ar savu partneru skaitu būtu jālepojas, tas vispār man šķiet nonsess, cik ļoti šodien kultivē privātās dzīves neesamību un propagandē dalīties savā seksuālā dzīvē, vēl uzsverot to, - jo vairāk partneru, jo labāk, ja nav - lūzeris. Cik tas ir pamatoti?
Manā skatījumā tas ir lēti un (nespēju pat atrast precīzu vārdu) lieki, bezjēdzīgi (?).
Man nav saprotams, kāpēc šādi cilvēki grib, lai citiem būtu interese par viņu seksuālo dzīvi un nav saprotams tas, kāpēc šie cilvēki grib propagandēt lielo partneru skaitu. Kas tur ir tāds būtisks, jēdzīgs, apsveicams? Vai tie ir tie kompleksi, ka viņi nespēj rast mieru un nespēj atrast mīlestību ar vienu partneri, tāpēc grib visādā ziņā parādīt, ka tieši viņu dzīvesveids ir kvalitatīvāks un daudzpusīgāks?
Nu, ja cilvēkam patīk gulēt ar kuru katru, lai guļ, man gar to nav nekāda sakara, bet nepatīk, ka šādi tie cilvēki kropļo katra cilvēka uzskatus un liek meklēt trūkumus savā guļamistabā tur, kur to nav.

Manuprāt, konkurss ir stulbs. Protams, katram konkursam savi piekritēji.