Krītošas zvaigznes nepalīdzēs sapņus piepildīt

Kapriize
Kapriize 30. augusts 2016 02:41
1906
  Bieži vien nākas dzirdēt tādu teicienu " Kad krīt zvaigzne, ievēlies no visas sirds vēlēšanos, tad tā noteikti piepildīsies." Ir tādi cilvēki, kas paklausa, bet ir arī tādi, kuri netic, ka ievēloties, var kaut kas piepildīties. 
 
  Bieži vien tie cilvēki, kuri ievēlās vēlēšanos, ir pārliecināti no sākuma, ka tā noteikti piepildīsies, taču laika gaitā šī pārliecība sarūk, pēc laika vispār zaudē ticību, ka varētu kāds no sapņiem vispār piepildīties, jo taču tā viena vēlēšanās, kuru ievēlējās, nepiepildījās. 
  Iemesls tam, ka vēlēšanās nepiepildījās, slēpjas tajā, ka nepietiek vien ar kaut kā ievēlēšanos, ir jāiegulda savs darbs, jābūt gribasspēkam īstenot savu sapni, jāatrod laiks, jābūt pacietībai, kā arī dažkārt arī nervi tiek krietni pabojāti, ejot ceļā uz mērķi. Bez tā visa nav vienkārši iespējams piepildīt kādu savu sapni, jo dzīvē, kā saka, nekas netiek pasniegts uz zelta paplātītes, vajag pielikt savas pūles, lai kaut kas izdotos, taču nereti cilvēki ir pārāk slinki, lai kaut ko darītu un mainītu, jo domā, kāda gan jēga no tā visa? Ir taču vieglāk sēdēt un gausties par to, ka dzīve ir neizdevusies, sapņi palikuši nepiepildīti, un gaidīt, kad viss pats no sevis izdarīsies, tādējādi lieki patērējot laiku bezjēdzīgās nodarbēs, kuras prasa enerģiju, savus un, iespējams, citu nervus  (to cilvēku nervus, kuriem nākas uzklausīt kāda čīkstēšanu), kā arī bojājot savu veselību, jo domājot negatīvi par dzīvi, dažkārt sanāk bieži nonākt stresainās dzīves situācijās, kuras prasa daudz nervu, bet, kā zināms, stress ir viens no lielākajiem iemesliem, kādēļ cilvēks bieži slimo. 
  Un beigu beigās šie cilvēki ir vieni no  nelaimīgākajiem cilvēkiem uz pasaules, jo viss nav tā, kā viņi vēlētos. Šādi cilvēki nereti ir skaudīgi, viņus pilnībā iekšēji grauž tas, ka kādam citam ir dzīvē daudz vairāk paveicies kā pašam. Viņi brīnās, kāpēc citiem viss izdodas, kamēr pašus skar vienas problēmas un neveiksmes, kuras seko virknē viena pēc otras. Savukārt, kad kāds mudina viņus rīkoties, lai kas mainītos viņu dzīvēs, šie cilvēki meklē attaisnojumus tikai tam, lai to nedarītu, jo domā un tic, ka nekas neizdosies, kā arī trūkst gribasspēks kaut ko uzsākt.
  Ir arī tāda cilvēku daļa, kura kaut ko uzsāk darīt, taču pie pirmajām grūtībām atmet ar roku iesāktajam, domādami, ka tā būs labāk, jo nav vērts tērēt laiku un nervus mērķī, kurā nekas nesanāk vai neiet, kā vēlētos. 
  Veiksmīgi cilvēki zina, ka ikvienā mērķī, uz kuru viņi tiecas un dara visu, lai kaut ko sasniegtu, ir savas grūtības, kuras ir jāpārvar, lai gūtu vēlamos rezultātus, pietam, šīs grūtības sniedz vērtīgu dzīves pieredzi, no kuras var mācīties, kā arī sevi pašu nedaudz iepazīt. Tāpat arī zina, ka ir mērķi, kuru sasniegšana prasa ilgāku laika posmu, kā ir arī tādi, kurus jau pavisam drīz var sasniegt, bet tas viņus neattur rīkoties, lai kaut ko uzsāktu. Tāpēc, ja viņi saskarās ar grūtībām, viņi nepadodas, bet meklē risinājumus, lai tām tiktu pāri tādēļ, lai varētu iet tālāk, savu mērķi sasniegtu.
  Ļaudis dažkārt attur no kaut kāda mērķa sasniegšanas tas, ka nav drosmes riskēt, lai kaut ko sasniegtu, jo bail no tā, ka kāds viņu apsmies par neveiksmēm, par viņu idejām, kā arī bail zaudēt savas dzīves stabilitāti, nav vēlmes izkāpt laukā no savas komforta zonas, jo ir pierasts pie tā veida, kādu savu dzīvi šie ļaudis dzīvo. Viņi paliek pieticīgi savās vēlmēs, dzīvo mierīgu dzīvi, taču sirdī ir nelaimīgi, jo jūt, ka kaut kas nav tā, kā viņi patiesībā vēlētos, taču mainīt neko negrasās. 
  Bet tajā pašā laikā ir cilvēki, kuri, par spīti visam, metas ar visu sparu iekšā kādā darbā, lai iemācītos kaut ko jaunu, sasniegtu šajā dzīvē kaut ko, kas radītu prieku. Kā piemēru minēšu gados pieredzējušus cilvēkus, kuri neskatoties uz savu vecumu, apgūst kaut ko jaunu dzīvē. Daudzas omītes un opīši iziet datormācības kursus, citi uzsāk mācības augstskolā sev iemīļotā nozarē, lai iegūtu augstāko izglītību, bet kāds cits tā vietā sāk prieka pēc zīmēt, un vienalga vai viņš to apgūst speciālos zīmēšanas kursos, vai pats mājas apstākļos. Tas viss kalpo kā apliecinājums, ka nekad nav par vēlu, lai piepildītu kādu savu sapni (vienalga - lielu vai mazu), neatkarīgi no vecuma, galvenais ir nepadoties.
  Ja arī Tu esi viens no tiem, kam ir bail kaut ko uzsākt dzīvē jaunu, padomā, kas tieši attur Tevi no tā, ar visām bailēm ir iespējams tikt galā, neļauj tām sevi paralizēt kaut ko pamēģināt, jo, tici man, Tu nepaliksi zaudētājos, ja riskēsi. Neko jau nezaudēsi, ja vismaz pamēģināsi! Jāpiebilst, ka nezaudēsi, ja vien pats neatmetīsi visam ar roku, brīdī, kad kādas problēmas parādīsies, kad dosies ceļā uz mērķi. 
 
  Un lai Tevi pašu vecumdienās nenodarbinātu domas, kā būtu, ja es to un šito būtu pamēģinājis.. labāk rīkojies jau tagad, jo kas zina, varbūt Tev tik tiešām paveiksies! 
 
Lai veicas ceļā uz mērķa sasniegšanu! :)
Foto: www.niusnews.com

Brīvais blogu konkurss

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 4. septembris 2016 20:27

Lai kaut ko sasniegtu, ir jāstrādā. Lai īstenotu sapni, ir vēl cītīgāk jāstrādā. Un nedrīkst padoties, saskaroties ar pirmajām, otrajām un trešajām grūtībām.

Aggie 30. augusts 2016 12:48

kā man patīk tavi raksti (Y)