Kosmosa likumi - garīgā ābece dvēselei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. aprīlis 2017 09:16
1877

Vai Tev dzīvē gadās interesantas sakritības ? Piemēram, Tu ieej veikalā un tieši tad ir atlaides Tavam mīļākajam gardumam vai lietai, ko kādu laiku atpakaļ biji iecerējis nopirkt? Vai arī Tu iedomājies par kādu paziņu un pēc mirkļa no viņa saņem zvanu? Tie, kam šādi un līdzīgi gadījumi ir bijuši vairāki un gadās regulāri, pamazām atklāj noteiktas dzīves likumsakarbības, kuras vairs nevar apzīmēt par vienkārši sakritībām.

Uzmanīgāk ieskatoties ikdienas norisēs, pamazām bez jau zināmajiem dabas likumiem (fizikas, ķīmijas, astronomijas likumiem) atklājas arī citi dzīves likumi. Piemēram, Negantā Tālruņa likums :). Šis likums nosaka to, ka visnepiemērotākajā brīdī kādam iezvanās telefons. Vai tas būtu smalkākajos un klusākajos mirkļos kultūras pasākuma laikā vai arī brīdī, kad beidzot esi izbrīvējis laiku, lai pabūtu vienatnē.

Kādus dabas un dzīves likumus zini un esi ievērojis Tu? No skolas parasti atceramies gravitācijas, berzes spēka u.c. likumus. Droši vien ir gadījies dzirdēt arī par Mērfija un iespējams par vēl kādu citu likumu. Bet, kad mēs saskaramies ar dažādiem dzīves uzdevumiem, vai mēs zinām, kurus likumus un kādas formulas izmantot, lai tos atrisinātu?

Diez vai zināšanas par gravitācijas likumu vai citiem fizikas, ķīmijas likumiem mums palīdz saspringtos dzīves periodos, kad nelaimes seko cita citai. Zinošāki lasītāji nokļūšanu uz "melnās strīpas" izskaidrotu ar zināmu popularitāti ieguvušo Pievilkšanās likumu (līdzīgs pievelk līdzīgu). Bet cik daudzi no mums patiesi izprot šo likumu un efektīvi izmanto ikdienā? Cik cilvēki izsaka savas vēlmes Kosmosam ar tikpat mierīgu prātu, kā veicot pasūtījumu interneta veikalā un nešauboties, ka pasūtījums pienāks? Vai kopš pasauli aplidoja vēsts par Noslēpumu un Pievilkšanās likumu ikviens cilvēks, kas par to uzzināja, savā dzīvē ir piesaistījis pilnīgi visu, ko sirds vēlējās?

Šķiet, ka uz mūsu brīnumainās, daudzveidīgās planētas un kosmosā ar zinātnei pazīstamajiem likumiem (un Pievilkšanās likumu) ir par maz, lai izskaidrotu visas ikdienas likumsakarības. Ne par velti dažādas garīgās tradīcijas (agrīnā kristietība, budisms, hermētisms u.c.), mistiķi, jogi un mūsdienu garīgie līderi norāda uz vēl citiem dzīves likumiem. Tos sauc par kosmosa vai garīgajiem likumiem un tie apraksta pamata likumsakarības, kas ietekmē ikvienas būtnes dzīvi visumā. Šie likumi parāda, ka mūsu visumā eksistē ne tikai vienoti dabas likumi fiziskajā līmenī, bet arī garīgie likumi smalkajos eksistences līmeņos.

Šie likumi ir tikpat universāli, kā mums zināmie fizikas, ķīmijas vai citi zinātnes likumi. Garīgie likumi darbojas ar tādu pašu paredzamību, noteiktību un matemātisku precizitāti kā citas dabas likumsakarības un attiecas uz visiem neatkarīgi no indivīda vecuma, dzimuma, nacionalitātes, dzīvesvietas, sociālā statusa, pasaules uzskata vai garīgās pārliecības. Šie likumi nepārtraukti ietekmē ikvienas personas dzīvi neatkarīgi no tā, vai cilvēks to apzinās vai nē - gluži tāpat kā to dara dabas likumi.

Dabiski, ka kosmosa likumu nezināšana neatbrīvo no sekām un atbildības, kas rodas to darbības rezultātā. Līdzīgi ir ar cilvēku izdotajiem likumiem. Taču atšķirībā no cilvēku radītajiem likumiem, kosmosa likumi ir absolūti neitrāli un neietver sodu. Tie tikai nosaka, ka pie noteiktiem nosacījumiem, rodas noteiktas sekas. Līdz ar to katra cilvēka brīva izvēle un apzinātas vai neapzinātas darbības nosaka rezultātus, kādus pieredzam dzīvē.

Kādi tad ir šie kosmosa likumi? Un kāpēc tos nemāca skolā? Ir būtiski atcerēties, ka visi dabas likumi eksistēja jau pirms tos ievēroja zinātnieki un pirms tie tika iekļauti skolu mācību programmās. Pie tam zināšanas par garīgajiem likumiem ir bijušas pieejamas jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu dažādās garīgajās tradīcijās un ir tikušas nodotas no paaudzes paaudzē arī caur folkloru - sakāmvārdiem, fabulām un pasakām. Piemēram, teiciens "ko sēsi, to pļausi" kodolīgi izsaka Cēloņu un seku likuma būtību. Savukārt, "kā augšā, tā apakšā" paskaidro Līdzības likumu, bet "tāds tādu atrod" un "kā sauksi, tā atsauksies" vienkāršā valodā stāsta par Pievilkšanās likuma darbību.

Jāpiezīmē, ka minētie teicieni ir tikai attiecīgo likumu kodolīgs atspoguļojums. Lai tos patiešām izprastu un veiksmīgi pielietotu dzīvē, ir nepieciešamas dziļākas un smalkākas zināšanas par šo likumu darbību, kā arī izpratne par visu kosmosa likumu savstarpējo mijiedarbību un saistību.

Ja nezinām šos garīgos likumus, tad bieži vien neizprotam savas dzīves notikumus un mācību stundas, ko tie sniedz. Tad mums šķiet, ka pasaulē valda haoss, negadījumi un neparedzamas sakritības. Mēs apvainojamies uz dzīvi, Dievu (Augstāko Kosmisko Saprātu), dusmojamies uz citiem un vainojam viņus un dažādus apstākļus savās nelaimēs, skumjās un neveiksmēs. No negatīviem pārdzīvojumiem un sāpēm mēs aizveram savas sirdis un zaudējam ticību saviem sapņiem un jēgpilnai dzīvei.

Taču, ja mēs ielūkojamies kosmosa likumos un izprotam to būtību, tie mums atklāj visuma viedo, brīnumaino un harmonisko dabu. Zināšanas par šiem likumiem palīdz izprast mūsdienu sarežģīto un pretrunīgo realitāti un sniedz atbildes uz būtiskiem eksistenciāliem jautājumiem. Tās palīdz atvērt gan prātu, gan sirdi un atrisināt to starpā bieži vien esošos konfliktus, jo praktiskā veidā parāda, ka dzīve saskaņā ar sirds vēlēm un sapņiem ir pilnībā iespējama, ja izvēlamies būt harmoniskā plūsmā ar kosmosa likumiem.

Lūk, būtiskākie kosmosa likumi un dzīves principi:

1. Vienotības likums
2. Vibrāciju likums
3. Apziņas un domu likums
4. Līdzības likums
5. Polaritātes likums
6. Ritma likums
7. Cēloņu un seku likums
7.1. Došanas un gūšanas likums
8. Evolūcijas likums
8.1 Dzīves mērķu likums
8.2. Izaicinājumu un negatīvo dzīves aspektu princips
8.3 Panākumu likums
9. Mīlestības princips
10. Zināšanu likums

Uzzini vairāk par dažādajiem kosmosa likumiem šajā mājaslapā - www.illustrateduniversallaws.com
(Dotajā brīdī informācija gan pieejama tikai angļu valodā.)

Rakstu sagatavoja: Elīna Pinta 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies