Konkurss: Tāda es esmu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. aprīlis 2016 07:34
2608

Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē krēmiem un dubļu maskām, diētām un gēla nagiem, tauku atsūkšanai un pareizajam lūpu krāsas tonim. Nereti aiz šī ārējā slāņa sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas, starp citu, neslēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai pienāks situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā…

Sieviešu Klubs sadarbībā ar izrāžu apvienību “Panna” piedāvā pašapziņas celšanas konkursu, jo katrai no mums ir ne tikai nepilnības, bet arī izceļamas odziņas un tas, ar ko mēs varam lepoties.

Piedalies konkursā!

Nekautrējies un pastāsti, kāda sieviete esi TU? 

Interesantākā bloga autore saņems ielūgumu 2 personām uz komēdiju “Tāda es esmu” (26.04.2016. pl. 19:00) ar lielisko aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā.

20160418115545-74727.jpg

Komēdija „Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Tajā tiek atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikt pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance. Vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu? Vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru? Skūt vai epilēt? Masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem? Botulīns vai jau skalpelis? Bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl? 

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu 
  • Izvēlies sadaļu Psiholoģija un tagus Konkursi; PavasarisSK; Sieviešu-dzīvesstāsti; Pašapziņas-treniņprogramma
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!

Konkursa blogu iesūti līdz 24. aprīlim (ieskaitot)!  

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

20160418115624-97141.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 18. aprīlis 2016 12:21

Foršs konkurss! Tik žēl, ka izrāde redzėta:)