Konkurss: Kas ir laime?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. janvāris 2017 12:14
2242

Laime var uzkrist kā sniegs uz galvas, bet, kā liecina novērojumi, visdrīzāk tikpat ātri arī izgaist. Savukārt, lai ikdienu caurvītu jēgpilns, ilgtspējīgs un ārējās pasaules notikumu nesatricināms prieks, ir nepieciešams veidot un praktizēt pozitīvus ieradumus. Viens no tādiem – iepazīt un soli pa solim pieņemt pašam sevi. Tā, kārtiņu pa kārtai lobot sevi kā sīpolu vai Napoleona gabalu uz šķīvja, mēs tiekam līdz serdei, līdz kodolam, līdz sapratnei par to, ka mums ne tuvu nav jābūt perfektiem, lai justos harmonijā ar sevi, un mūsu dzīvei nav jābūt ieprogrammētai pēc noteiktiem standartiem, lai mēs drīkstētu būtu apmierināti ar to. 

Vai vēlies iegūt grāmatu, kuru sarakstīsi Tu pati? 

Piedalies konkursā un dalies savās pārdomās par laimi vārdos, dzejā vai bildēs.

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies Psiholoģijas sadaļu un tagu Konkursi
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!

Konkursa blogu iesūti līdz 5. februārim (ieskaitot)!

Interesantākā bloga autore saņems dāvanā pavisam siltu – tikko no tipogrāfijas nākušu grāmatu “6 minūtes. 365 dienas”.

Savas grāmatas krāsu varēsi izvēlēties pati!

20170125120552-67022.jpg

Grāmatā atrodami 365 uzdevumi, kas mudinās just un domāt, ielūkoties pašam sevī un apkārtējos cilvēkos, veidot savus vērtību, vēlmju un vēlamo pārmaiņu sarakstus, turklāt darīt to visu nevis raiti klikšķinot datora taustiņus, bet paņemot pildspalvu un rakstot ar roku. Un zīmējot. Katrai dienai viena lappuse. Katrā lappusē viens radošs uzdevums, kura izpildīšana aizņems nieka (bet ārkārtīgi svarīgas!)  6 minūtes. Lai sāktu grāmatas rakstīšanu, nav jāgaida nedz dzimšanas diena, nedz 1. septembris un pat ne jaunais gads. Bet var arī tad. Šajā zibenīgi veiklajā tehnoloģiju laikmetā, kad dziļākās mūsu dzīves pārdomas nereti nav garākas par ierakstu feisbukā vai komentāru pie instagram bildes, šī grāmata uzdāvina to, ko atļauties vajadzētu ikvienam – īstu, netraucētu un vitāli svarīgu iespēju pabūt pašam ar sevi. Sev.  

Grāmata vijas cauri vairākiem personības attīstības etapiem: sevis izzināšana >> sevis pieņemšana >> sevis pilnveidošana >> citu izprašana >> spēja mīlēt. Šī iemesla dēļ uzdevumus vēlams pildīt esošajā secībā dienu no dienas vismaz 6 minūtes. Protams, šī grāmata piedos visu, arī to, ja tiks pierakstīta no beigu gala uz sākumu un pat to, ja kādu laiku tai klusi nāksies gulēt atvilktnē. Pēc atgriešanās vienkārši jāturpina. 

 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši Tavu blogu!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 25. janvāris 2017 19:35

Nu balva ir tiešām kārdinoša! Ja saņemšos būt ūberproduktīva, varbūt šonedēļ sanāks otrais blogs.

thezeezee 25. janvāris 2017 13:36

Kolosāls konkurss un balva :)!