Konkurss: Piedzīvojums ar Viņu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. oktobris 2017 00:25
2241

Sieviešu Klubs sadarbībā ar izdevniecību Jumava rīko blogu konkursu. Pastāsti kādu interesantu piedzīvojumu ar Viņu. Kas ir Viņš? Viņš ir īpaša persona tavā dzīvē.

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Kā pievienot blogu? 

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies Psiholoģijas sadaļu un atbilstošākos tagus, noteikti atzīmē tagu "konkursi";
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Blogus gaidīsim līdz 29. oktobrim (ieskaitot). 

Interesantāko blogu autores saņems dāvanā Ritas Lasmanes padomu grāmatu sievietēm “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu”.

20171003142439-55282.jpg

Rita Lasmane ir lektore, pedagoģe, publiciste, vēsturniece un, pateicoties dalībai dažādos šovos, TV raidījumos un pašas izdotajam erotiskajam žurnālam “Princese”, tiek uzskatīta arī par seksa eksperti, jo vairāk nekā divdesmit piecus gadus strādājusi partnerattiecību veidošanas un skaidrošanas jomā, tādējādi uzkrājot zināšanas, ar kurām viņa dalās šajā padomu grāmatā.

“Šīs grāmatas mērķis ir pastāstīt visām jaukajām un pievilcīgajām sievietēm, kas pašlaik ir partnera meklējumos, kā izmantot Mātes Dabas dotās iemaņas Ideālā Partnera izvēlē,” raksta autore. “Pavisam droši atļaušos apgalvot, ka zem šiem vākiem slēpjas Ideālā Partnera atrašanas instrukcija. Par laimi evolūcija mūs ir apveltījusi ļoti daudzām zināšanām, no kurām vien jānopūš biezā putekļu kārta, kas sakrājusies, cilvēcei meklējot “pareizākos” izdzīvošanas modeļus.”

20171003142506-67553.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies