Konkurss: Ja es noķertu zelta zivtiņu...

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 27. augusts, 08:01:02
Konkurss: Ja es noķertu zelta zivtiņu...

Katra no mums kaut reizi mūžā ir iztēlojusies, ka varētu noķert zelta zivtiņu un palūgt tai izpildīt trīs vēlēšanās.

Kādas būtu tavas trīs vēlēšanās?

Piedalies konkursā un atklāj mums, ko tu palūgtu zelta zivtiņai. Atceries, ka sapņi un kvēlākās vēlēšanās mēdz piepildīties! ;)

Konkursa blogus gaidīsim līdz 10. septembrim (ieskaitot).

Interesantākā bloga autorei dāvināsim izdevniecības "Kontinents" grāmatu

Dens Brauns "Sākums"

20180827075434-50724.jpg

Lai kas tu būtu. Lai kam tu ticētu. Viss ir mainīgs.

Bilbao, Spānija
Roberts Lengdons, Hārvarda Universitātes simboloģijas un reliģiskās ikonoloģijas profesors, ierodas ultramodernajā Gugenheima muzejā Bilbao, kur paredzēts nozīmīgs pasākums – tur tiks pavēstīts par kādu atklājumu.

Edmonds Kiršs – viens no Lengdona pirmajiem studentiem Hārvarda Universitātē, miljardieris un futūrists, grasās nākt klajā ar pārsteidzoši apjomīgu atklājumu, kas palīdzēs rast atbildi uz diviem būtiskākajiem jautājumiem par cilvēces pastāvēšanu.

Taču rūpīgi ieplānotais vakars pēkšņi pārvēršas haosā, un Kirša vērtīgajam atklājumam draud briesmas izgaist uz visiem laikiem...

Lengdons ir spiests izmisīgi bēgt no Bilbao kopā ar Ambru Vidalu, eleganto muzeja direktori, kura kopā ar Kiršu veidojusi šo provokatīvo pasākumu. 

Labākajās stila tradīcijās Dens Brauns iesaista šajā romānā kodus, zinātni, reliģiju, vēsturi un arhitektūru. Hārvardas simbologs – profesors Roberts Lengdons – nonāk bīstamās krustugunīs, meklējot atbildi uz cilvēces mūžīgajiem jautājumiem. Atbilde tiek atrasta, un tā ir šokējoša.

20180827075742-85676.jpg

Kā pievienot blogu?

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!