Konference: pārtikas preču mainīgā kvalitāte

pece
pece 8. februāris 2012 10:03
772

Tas, ka rūpīgi ir jālasa pārtikas produktu sastāvs kaut ar lupu, ir tā kā skaidrs, jo bez maz ikviens ražotājs sapičķā iekšā nezin ko. Tomēr šoreiz ne par to.

 

 

 

Pēdējais sašutums – tas ražotāju niķis, kas bija izplatīts sadzīves ķīmijas ražošanā, šķiet ar jaunu vērienu ir uzsācies pārtikas ražotājiem – preces ar vienādu nosaukumu un zīmolu tiek atsevišķi ražotas Eiropas „rietumu” un „austrumu” tirgiem. Pazīstamākie piemēri ir veļas pulveri Persil, Ariel un daudzi citi. Šiem atšķiras pat sastāvs tiem, kuri ražoti vienam un otram tirgum. Savukārt mans pēdējais „atklājums” ir Maxvellhouse un Thcibo kafijas – identiskos iepakojumos ar it kā identisku sastāvu, bet ļoti, ļoti atšķirīgas garšā. Lieki teikt, ka Austrumeiropas tirgiem ražotā garšo pēc nekā!

 

Savukārt mīļie pašmāju ražotāji nekā brīžiem nespēj noturēt konstantu kvalitāti – parādītājs Trikitalers siers ar amoliņu – forši – man garšoja, nesen nopirku – piedodiet, garšo pēc gumijas! Bet mana lielākā „sāpe” ir ķilavas garšvielu sālījumā – esmu atradusi tādas, kuras pēc garšas atbilst manām garšas kārpiņām, bet pērkot nekad nezinu vai šoreiz nebūs kāda garšviela iztrūkusi, vai iepļeckādas saldētas zivtiņas, kas sabojā gan garšu, gan izskatu.

 

Kādi ir jūsu labie un sliktie atklājumi pēdējā laikā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 8. februāris 2012 15:53

Paldies, ka padalījies pieredzē!

Būs man ar jāsaņemas! Piegāde tiešām 10 eiro? un cik ilgā laikā atsūta?

keisiii 8. februāris 2012 15:20

es jau sūtu no šī portāla, kafijai vispār cita garša, nutella - pavisam savādāka, arī citas meitenes,ar ko sūtam kopā ir ļooooooti apmierinātas

nikolia 8. februāris 2012 14:43

Zinu ;) dzīve jeb kura gadījumā ir neveselīga un no E un citiem sūdiem nevar izvairīties.

pece 8. februāris 2012 13:46

Apsveru domu šādas tādas preces sūtīt no neta piem. http://www.lebensmittel.de/

pece 8. februāris 2012 13:35

Vai tad tev neviens uzņēmums nav labi pazīstams? tur var izņemt kartiņu uz uzņēmumu, bet maksāt kā privātpersona ;)

Cerīte 8. februāris 2012 13:14

Agrāk braucu uz Orange,bet tagad jau laikam apkalpo tikai firmas.

pece 8. februāris 2012 12:47

Vispār Skyjam ir "bāze" orange, kur var dabūt lielu daļu no sky esošajiem produktiem, par mazliet mazākām naudiņām, pati tur mēdzu iepirkties, vienīgi tur tā nevar "no ielas"....

Un vēl rietumeiropai ražota sadzīves ķīmija ir arī cenuklubā.

Nu jā, mana sāpe iekš tā, ka daļu produktu varēju nopirkt "parastos" veikalos, bet tagad arī tos nevar.... ehhhh...

pece 8. februāris 2012 12:43

Tad tev vieglāk dzīvot, nezinot ko apēd :D

Cerīte 8. februāris 2012 12:35

Citi jau saka ka es velti naudu tērēju ,bet SKY es pērku daudz lietu-mazgājamos un higiēnas preces,šampūnus,ziepes,mēsces,šo to no ēdamajiem.Pērku preces kas ražotas Austrijā ,'vĀCIJĀ .Šveicē-lai bētu droša ka nebūs viltotas pērku ne pārāk izplatītus zīmolus,bet ari lai būtu eko-Nimel,Frosch utt.

pece 8. februāris 2012 11:55

Konfektes es maz pērku, tāpēc īsti nezinu par atsķirībām, bet pieļauju, ka arī tur ir.

Mani tracina, ka mūs uzskata nez kāpēc par zemākas katogorijas iedzīvotājiem, kuriem ražot no lētākām izejvielām, lai gan produktu pārdošanas cena nebūt nav daudzām precēm zemāka kā rietumeiropā.

nikolia 8. februāris 2012 11:49

Nezinu, neesmu nekad smagi vīlusies kādā produktā. Teikšu godīgi, nelasu arī sastāvu...

Cerīte 8. februāris 2012 11:41

SKY veikalos pagājušo gad bija degustācijas un salīdzināšanas vairāku mēnešu garumā-Actimel,Ferrero konfektes ,eļlas utt abiem tirgiem.Atšķirība kā diena pret nakti,Mani visvairāk satrieca konfektes-pavisam citas kvalitātes šokolāde un rieksti.