Koncentrācijas un meditācijas joga sirds ceļā. Izmēģini!

26. marts 2012 09:15
822

Jau 7. aprīlī centrs "Miervidi" uzsāk četru nodarbību ciklu, kurā aplūkosim koncentrācijas un sirds meditācijas vingrinājumus pēc Sri Chinmoy mācības. Piesakies un paplašini savas mīlestības enerģiju!

Četru nodarbību ciklā aplūkosim koncentrācijas un sirds meditācijas vingrinājumus pēc Sri Chinmoy mācības. Tie būs praktiski vingrinājumi saistībā ar elpošanu, vizualizāciju, garīgu dziedāšanu, mantrām un klusuma meditāciju; pieskarsimies drošības jautājumiem garīgajā ceļā un ikdienas praksē; iepazīsim, kā meditācijas iemaņas var sekmēt pozitīvas pārmaiņas un ienest ikdienā vairāk radošuma, miera un prieka.

"birds flowers" Sri Chinmoy

Vadlīnijās cikls pieturās pie atziņām, kas paustas interneta vietnēs http://www.meditationworkshop.org, http://www.atradums.lv un http://www.self-discovery.ru.

Sri Chinmoy

Nodarbības piemērotas gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlās attīstīt jau esošās iemaņas. Pasākuma laikā tiks praktizēta meditācija, aktīvu jogas vingrošanu jeb āsanas neapskatīsim.

Nodarbības vadīs Valdis Svirskis,

filosofijas zinātņu maģistrs(LU,1998), filosofijas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs dažādās mācību iestādēs; kopš 1994.gada sistemātiski apgūst Šri Činmoja meditācijas jogu; brīvajā laikā interesējas par garīgu mūziku, dzeju un mākslu; mīl skriet; No 1999.gada sabiedriskā kārtā vada meditācijas seminārnodarbības un lasa lekcijas garīgās prakses jautājumos Latvijā un ārpus tās robežām. Ilgus gadus sadarbojas ar žurnālu „Mistērija”, intervijas ar viņu ir publicētas arī žurnālos „Taka” un „Patiesā dzīve”; daudzkārtējs Latvijas radio raidījuma „Kā labāk dzīvot?” un LTV raidījuma „Šeit un tagad” viesis; Vadot nodarbības parasti lielu vērību piešķir garīgās prakses vispārējo principu apguvei, sistemātiskai augstās jogas ideju piemērojumam ikdienas praksē; mantriskai dziedāšanai un smaidam.

Norises datumi un laiks

Kurss notiks sestdienās - 7.,21.,28.aprīlis un 12.maijs.

Dalības maksa

  • par telpu izmantošanu - 1 lats katru reizi centram Miervidi
  • Pasniedzējam par nodarbībām - iespējams ziedojums

Reģistrācijas nosacījumi

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Sakarā ar ierobežotu vietu skaitu, lūdzam pieteikties laicīgi, jo priekšroka tiks dota dalībniekiem, kas pieteikušies uz visu nodarbību ciklu.

Lai pieteiktos nodarbību ciklam, spied šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies