Ko es vēlos un ko darīt, lai visu paspētu?

nosiguldas
nosiguldas 18. janvāris 2012 12:51
569

Ir sācies jaunais gads un tiek atvērta jauna lapa dzīves grāmatā. Pagājušais gads ienesa daudz izmaiņas manā dzīvē un lika man pārvērtēt savas dzīves prioritātes. Es skaidri zinu,kādus mērķus vēlos sasniegt šajā gadā, bet ja tā saliek kopā, iznāk stipri daudz un saprotu, ka to sasniegšanai ir nepieciešama rūpīga plānošana un dzelžaina apņemšanās.

 

 

Labais ir tas, ka lielie bērni un viņu problēmas ir palikušas iepriekšējā gadā, neskatoties uz to šis gads jau skaidri ir iezīmējis lietas, kas paveicamas un nav atliekamas.

 

1. Brīvprātīgi piespiedu kārtā esmu uzņēmusies sabiedrisku pienākumu, kuru man darīt negribās, bet kad to uzsāku zināju, ka varu to izdarīt tikai es. Jau trīs gadus atpakaļ gribēju sakārtot jautājumus mūsu ciematā, kas saistīti ar drošību un draudzīgu vidi bērniem. Tā nu ir sanācis, ka līdz 1.maijam pārstāvu iedzīvotāju intereses, tai skaitā arī pašvaldībā. Jautāsiet vai man tas vajadzīgs, ir gan.

 

Pieteikums bērnu laukuma, ielu apgaismojuma izveidei un sabiedriskā transporta maršruta izveidei ir iesniegts un ir jau apstiprinājums, ka mūs ir gatavi uzklausīt.

 

Mans guvums- manam bērnam būs vieta kur spēlēties ar citiem bērniem. Es un mani ģimenes locekļi droši varēs arī tumšā diennakts laikā staigāt pa ielām un galvenais tikt līdz vilcienam un atpakaļ. 

 

Lai sagatavotos ir kāda problēma, kuru pati nevaru atrisināt, man nepieciešams kāds, kas var palīdzēt no fotogrāfijām uzzīmēt skices. Pārējo materiālu sagatavošu pati.

 

2.Janvāra beigās pakoposim datus un sāksies projektēšanas darbi ciema elektrības jaunslēguma ierīkošanai, beidzot, elektrību saņemsim no Latvenergo, līdz šim bijām atkarīgi no apsaimniekotāja godaprāta, ja nesamaksā mēs paliekam bez elektrības, kā tas notika decembrī.

 

Mans guvums: beidzot nebūs jābaidās, ka palieku bez elektrības

 

3. Marta beigā man priekšā ļoti nopietna prezentacija Polijā, starptautiskā konferencē, tas saistīts ar manu tiešo darbu. Prezentācijas materiālu apkopojums un sagatavošanās prasa lielu laika ieguldījumu, jo materiāls būs par situāciju visā valstī.

 

Mans guvums: personīgās izaugsmes iespēja, jauni kontakti un protams tas ir mana darba novertējums.

 

4. Plānoju dotā gada laikā beidzot sakārtot savas finansu problēmas, parastiem vārdiem sakot beigt karot ar parādiem. Lai šo jautājumu sakārtotu esmu uzsākusi kādu nodarbi, kam pēc laika vajadzētu nest pirmos ienākumus, bet pagaidām tas ir papildus darbs, kaut arī ļoti patīkams, kas dod daudz labu emociju, bet protams prasa papildus laiku, spēku un arī līdzekļus.

 

Mans guvums: Beidzot nebūs jābojā sev nervi un veselība ar jautājumu, vai varēšu šomēnes izķepuroties vai nē. Nodarbošos ar sirds lietu, kas nes arī labklājību ģimenei.

 

5. Beidzot ir iespēja palielināt manu īpašumu, no 600 m2 uz 1000 m2, bet tam arī nepieciešami noteikti materiāli ieguldījumi, kuru man nav un nav arī pagaidām ideju, kā tos iegūt.

 

Mans guvums Būs iespēja sakārtot vidi ap sevi, jo blakus īpašums jau gadiem stāv aiaudzis un bojā skatu un man prasa lielas pūles cīnīties ar nezālēm ,kas brūk manā dārzā. 

 

6. KO NO SIRDS VĒLĒTOS SEV tad tas ir maijā mums ir kāzu jubileja un man ļoti gribētos pāris dienas beidzot izrauties ar vīru vieniem, bet tas patiesi ir tikai sapnis, jo parasti, nav laika, nav naudas un iespēju un tā to atliekam no gada uz gadu.

 

Mans guvums Šo atpūtu esmu izsapņojusi jau vairāku gadu garumā un tā būtu balva par visu, ko daru un pasakaina atpūta tikai mums abiem.

 

Un ,ja godīgi, tie ir plāni uz pusgadu, kas būs pēc jūnija vēl nemaz tā īsti pateikt nevaru.

 

Patiesību sakot, ko darīt, vairāk kā saprašanas, kā to izdarīt, protams nepieciešama sistēma, Kāda vēl nezinu un tā pagaidām ir problēma. Rīts gan nesākās ar to ka šausmās raujos kājās, jo kautko neesmu paspējusi, bet doma, ka neko vairs negribas ir gan.

 

 

Kādi ir tavi šī gada mērķi un izaicinājumi? Piedalies Sieviešu Kluba mērķu konkursā un iespējams tieši tu saņemsi dāvanā ielūgumu uz individuālo konsultāciju pie kādas no kouča speciālistēm. Vairāk par konkursu lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 18. janvāris 2012 20:23

Ticu ka Tev izdosies. (F)

pelukins 18. janvāris 2012 18:56

Es vēlos sakārtot visus emocionālos jautājumus un nostabilizēties finansiāli - atrast darbu!

mazaa raganina 18. janvāris 2012 16:43

(F) (F) (F)

nosiguldas 18. janvāris 2012 16:26

ir tikai kāds sīkums trīs no mērķiem ir laika ierobežojumu
projekts janvāra beigas, pašvaldība 7. februāris, konference 17. marts, tā kā tiem sanāk dot priekšroku

nosiguldas 18. janvāris 2012 16:23

protams ceturtais :)

aijaberjoza 18. janvāris 2012 15:38

Kurš no visiem šiem 6 mērķiem, ja tiktu realizēts, uzlabotu tavu dzīvi momentā?

kintijasieviesuklubslv 18. janvāris 2012 15:36

Man patīk tavi mērķi! (Y) Lai izdodas! Polija un īpašā kāzu jubileja - super!