Ko darīt, kad visa pasaule brūk

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 14. augusts, 14:00:00
Ko darīt, kad visa pasaule brūk

Dzīvē var gadīties brīži, kad viss apkārt jūk un brūk - attiecības ar partneri, satricinājumi ģimenē vai darbā, draugu nodevība vai vilšanās. Vēl trakāk, ja tas viss notiek vienlaicīgi. Un pat ledusskapis ir sazvērējies pret tevi, jo nolēmis sabojāties tieši šajā brīdī.

Ko darīt, kad visa pasaule brūk. Kā atgūt iekšējo līdzsvaru.

Ģenerāltīrīšana

Sakārto vidi ap sevi. Kārtojot mājokli, sakārtosies arī domas galvā.

Izpēti savu drēbju skapi - bez žēlastības atbrīvojies no apģērbiem un apaviem, kas tev nesagādā prieku. Ja kādam no apģērbiem ir nepieciešama labošana (trūkst poga, atirusi vīle, caura kabata) - ķeries pie darba! 

Izmet visus ieplīsušos traukus un stikla priekšmetus. Tu VARI atļauties ēst un dzert no neieplīsušiem traukiem!

Salabo vai atbrīvojies no saplēstiem priekšmetiem.

Randiņš ar sevi

Sapucējies un dodies uz randiņu pati ar sevi. Kafija un kūkas gabaliņš tavā iecienītakajā kafejnīcā, dumji romantiska filma kinoteātrī, grāmatas lasīšana parkā, nesteidzīga pastaiga pa nepazīstamām pilsētas ieliņām vai mākslas galerijas apmeklējums. Tavu randiņu pašai ar sevi neviens nespēs sabojāt. Izdari to, ko jau sen vēlējies, bet visu laiku atliki.

Iemācies kaut ko jaunu

Mācīšanās mudina virzīties uz priekšu. Apgūstot kaut ko jaunu, tu trenē savas smadzenes, atver savu pasauli jauniem iespaidiem, iepazīsties ar jauniem cilvēkiem. Sāc mācīties jaunu valodu, apmeklē pavārmākslas meistarklases, mācies gleznot utt.

Ekskursija

Ceļošana bagātina dvēseli. Ja nav iespēju paņemt garāku atvaļinājumu un doties tālā ceļojumā, izpēti vietējo tūrisma aģentūru piedāvājumus brīvdienu ceļojumiem pa Latviju vai uz kaimiņzemēm.

Vēlies vairāk brīvības? Dodies uz galamērķi patstāvīgi, izpētot tūrisma informāciju internetā.

Ja tev ir paveicies ar aktīviem draugiem, vari noorganizēt pārgājienu ar nakšņošanu teltīs vai izbraucienu ar laivām/plostu. Internetā var atrast daudzas aktīvā dzīvesveida domubiedru grupas - piebiedrojies, izvēdini galvu, izkāp ārpus sava komforta zonas un iepazīsties ar jauniem cilvēkiem.

Fiziskās aktivitātes

Sportošana uzlabo noskaņojumu un fizisko veselību. Skriešana, peldēšana, joga, dejošana - izvēlies sev atbilstošāko un sāc!

Grāmatas

Grāmatu lasīšana palīdz ceļot laikā un telpā, tā attīsta iztēli, bagātina tavu valodas krājumu un zināšanas. Viegla lasāmviela palīdz atbrīvot prātu no drūmām domām. Savukārt mācību literatūra palīdzēs tev ieviest pārmaiņas savā dzīvē.

Tikšanās

Piezvani sen neredzētiem draugiem, sarīko klasesbiedru vai kursabiedru tikšanos. 

Apmeklē sabiedriskus pasākumus, izstādes, koncertus un iepazīsties ar jauniem cilvēkiem.