Ķeru spuldzītei elektrību!

hiperkeri
hiperkeri 23. maijs 2011 15:22
560

nevarēju atkal nepaspaidīt(vai arī gribēju padalīties:D:D:D vienkāršāk,lai nav dubultnoliegums:D)SHARE podziņu pēc šī rīta Rīgā:)

 

jūs arī piedzīvojāt šo buuuurvīgo negaisiņu?

 

esmu UZLĀDĒTA no elektrības pašlaik(un laikam tieši tādēļ man nāk dzirksteles no pirkstu galiem,ka tik ātri zibinās pa tastatūru un drukāju Jums daudz jaunu blogu no savas puses:D),jo esmu pilnīgā kaifā no TĀS sajūtas!!!

 

Man visideālāk piemērotie laikapstākļi-meeellla debess,tveice visapkārt un sāk gāzt viena pavisam normāla duša!(tiesa,šorīt nebija tveices,un duša bija tikai sīks lietutiņš,taču arī to es novērtēju!!)

 

viss apkārt liekas daudzreiz dzīvāks,ziediem pat viņu aurās apkārt ir riktīga krāsu eksplozija tā,ka nevar nedurties acīs katra elektrodzeltenā pienene ,kas pagadās pa ceļam!!un kopš kura laika ceriņu smarža kļuvusi Tik reibinoša???

 

Es jūtos,kā Annas Sakses grāmatā iekāpusi,jo to sajūtu nekas nevar viltot:)

 

nebūtu domājusi,ka tādas bioloģiski- tehnoloģiskās dinamo mašīnītes(kā mani:D) varēs ietekmēt dabas procesi:)

viss mainās:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
janika 23. maijs 2011 20:46

man gan pērkons prieku nesagādā , man no tā ir paniskas bailes . sevišķi naktī. un kā jums patiktos lauku mājā vienatnē ?

kinkazhu 23. maijs 2011 16:17

Jāāā', tas bija forši - astnos no rīta pērkons un zibens!:)

Cerīte 23. maijs 2011 15:55

Prieks ka vēl kādai tas sagādā kaifu :)

hiperkeri 23. maijs 2011 15:41

(hi)

cheery 23. maijs 2011 15:37

ak Tu mazais spridzeklīti! :D