Kerrijas dienasgrāmata

hiperkeri
hiperkeri 1. augusts 2012 11:37
761

Te būs kāds teksiņš a la Carrie Bradshow manā mērcītē,tātad-Kerrijas La-show (:D) sleja. Par attiecībām. Tām single meitenēm, kuras jau sen ir pelnījušas to lielo akmeni uz savas fantastiskās rociņas.

Foto: jleesblog.com

Tu flirtē. Viņš flirtē. Jums abiem ir labi būt vienam otra klātbūtnē.

Tu nespēj par Viņu nedomāt.Viņš arī nespēj aizmigt.

Jūs iemīlaties.

Top kopīgi lēmumi. Ciemošanās vienam pie otra.

Bezgalīgi,laimes pielieti mirkļi,kurus vēlētos baudīt visu mūžu.Taču laiks skrien tik ātri..

Tad kāds pārceļas pie otra vai tiek izraudzīts cits - kopīgs miteklītis, kur pabūt ne tikai nedēļas nogalēs, bet pamosties, redzot otra seju.

Tā taču tam būtu jābūt?

Un tad tiek jūsu rozā mākonī ienests vesels lērums saimniecisko jautājumu par dienas kārtību. Par kārtību vispār. Modeļi ir dažādi, taču paliksim pie tradicionālā - vīrietis ir galva - mednieks, kurš medījumu nes mājās, sieviete - kakls, kurš groza galvu, rūpējas par uguni. Mājās. Sanāk, ka arī citādi, jo lielais mednieks pēc darba cēliena skaitās noguris.

Tas var arī neko nesabojāt,ja katrs apzinās savu`lomu` un izpilda to pēc labākās sirdsapziņas. Un viss strādā - mehānisms iet uz priekšu, tiesa, kamēr to ieeļļo.

Ne jau visi pāri ir izvēlējušies viens otru, jo tas būtu otra spogulis, ir pretstati. Parasti jau sievietes ir tās, kuras ir emocionālās būtnes un par visu saņemas runāt pirmās. Te nu es domāju - kā mēs to esam izvēlējušās? Sabiedrības modeļa pēc? Bet kā tas ir radies Sabiedrībā? Kāpēc viss, kam ir jābūt Pareizi, vienmēr izraisa pārāk daudz emocijas un vēl vairāk jautājumu tam, kurš iekš šī mehānisma ir tas `uguns glabātājs`? Domāju, arī otra puse to visu redz un nojauš, bet ir tas Mehānisms, kuram jāiet līdzi.

Ja tas Mehānisms noved līdz Laulībām, tad jau laikam tā ir zīme, ka tā tik turpināt, taču ko, ja tas tā nav? Vai mehānisms ir salūzis? Vai Uguns glabātājs vienkārši uzdod pārāk daudz jautājumu Mednieka klātbūtnē? Un kā panākt to daudzo jautājumu atbildes... Un kā panākt to ieeļļošanu, lai berze nesagādātu abiem zobratiņiem zobu sāpes.

Kā sieviete lai iegrožo savu fantāziju, emocionālo lidojumu, lai viņa būtu vīrietim saprotama? Kā lai saglabā pirmā mirkļa flirtu cauri saimniecības kalniem un abiem palikt `ieeļļotiem` un skaidriem, kopā darbojoties daudzus gadus?

Vai maz vispār ir iespējamas atbildes uz visiem jautājumiem...

Kā domājat jūs? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Lapsaa 2. augusts 2012 13:32

Nu mes kopa jau esam 5gadi, un visi joprojām uz mums skatās kā uz saldo pārīti :D
viss ir lieliski, īpaši pēdējā gada laikā - šķiet ieslēdzies mūžīgais medusmēnesis, cerams tā arī turpināsies.
Aizvien vieglāk ir sadzīvot un ''sastrādāties'', šķiet vienkārši. VAi nu ir lemts, vai nav lemts. :)

wildflower 2. augusts 2012 01:58

Loti sarezgita tema :^)Tiesi vakar ar draudzeni runajam ka mums abam pec 1gada kopdzives ar saviem viriesiem ir iestajusies rutina un vairs nav ta ka bija...Tagad saku domat kur vaina?Vispar esam loti dazadi uzskatos,nakam no dazadam valstim,vins kluss un nosverts es sabiedriska un skala utt..Pa to vidu vel divi berni :DKa atrazt "zelta vidus celu"?kompromisu?Viela pardomam (L)