Ķermeņa lutināšana un TAS..

pece
pece 17. augusts 2010 11:10
647

Vakar vakarā, kad negaiss plosījās aiz loga, spēlējot gaismas mūziku un skaņu orķestris ducināja bungas, bet lietus zemei sniedza valgmi un beidzot bērni tīri nomazgāti aizmiguši savās gultiņās, man bij brīvs brīdis sev un savam ķermenim.

 

 


 

Ielīdu dušā – uzrīkoju kārtīgu kontrastdušu un noberzos ar skurbi, norīvējos ar dvielīti. Viņš piedāvāja mani noslaucīt mīkstā pūkainā dvielī un tā ievīstīta dvielī, es pasniedzos pretī viņa lūpām. Mūsu lūpas saskārās, buča pamazām pārvērtās alkainā skūpstā. Dvielis nokrita uz vannas istabas grīdas, bet mēs abi ieslīdējām gultā. Viņš sasildīja plaukstās ķermeņa losjonu un lēnām, baudpilnām kustībām uzzieda to uz mana ķermeņa. Viņa rokas pārslīdēja pār manām krūtīm,  vēderam un rokām. Pēc tam viņš lēni slidināja rokas pār manu muguru. Ieziešana ar losjonu pārtapa masāžā, lēnām rokas pārvirzījās uz pēcpusi un kājām, cisku iekšpusi un lēnām nonāca līdz pēdām.

 

 

Gaisā smaržoja pēc japāņu jasmīna un kaisles un es baudīju, labpatikā murrājot kā kaķe. Līdz mēs nespējām viens otram pretoties un mūsu ķermeņi savijās kaislīgā seksa dejā.

 

 

 

Nemanot mirklis bija pārvērties stundās, nozogot tās miegam.

 

TAS bija tā vērts!

 

Piesakies arī Tu!>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ambera 17. augusts 2010 20:20

:D Jā labs erotiskais stāstiņš rosina fantāziju ;)

inny 17. augusts 2010 19:24

Skaisti, aizraujoši un... ar asumiņu ;) Ļoti labi un pārdomāti uzrakstīts!

17. augusts 2010 18:44

Super stasts! Visinteresantakais paslaik

sandrulish 17. augusts 2010 17:08

pece- jums vajadzēja piedalīties erotisko stāstu konkursā!!!!:)

liiiga 17. augusts 2010 16:27

malace, pecīte ;)

emmucis 17. augusts 2010 13:19

Šāda ķermeņa lutināšana man patīk vislabāk! :)