Kas mēs esam un kapēc tā rīkojamies

nosiguldas
nosiguldas 20. aprīlis 2011 10:44
601

Rīts sākās ļoti jauki, es jau no vakardienas biju nolēmusi, ka vēlos kaut vai ar atbalsta vārdiem palīdzēt puisim, kas ir saņēmies un uzrakstījis pieteikumu Sieviešu portālā, riskējot, ka viņu varētu noknābāt.

 


 

Tas arī tika darīts, dzēlīgas piezīmes tika izteiktas uzreiz pēc pieteikuma, par to, ka kas tā par problēmu, man ir vēl sliktāk.... Pēc mana raksta atkal kārtējais sarkasms un nosodījums.

 

Es uzskatu, ka veselības problēmas vispār ir ļoti delikāta tēma, tieši tā iemesla dēļ es nepievienoju savam rakstam fotogrāfijas, ja kāds to ir atļāvies, tad, kas mums ir devis tiesības to apspriest vai iztirzāt.

 

Gribās jautāt? Varbūt tapēc mums latviešiem ir tik grūti sava valstī, ka ja negribam neko darīt, tad arī jeb kura cita darbības obligāti izķengājam.

 

Novēlu lai visiem pretendentiem veicas, jo katrs ir pelnījis savu iespēju, gribu tikai piebilst, būsim nedaudz iecietīgākas un delikātākas savos izteicienos un spriedumos. Katrai no mums ir tēmas, kas varbūt liekas smieklīgas un bezjēdzīgas, bet tas nenozīmē, ka kādam ir tiesības izteikt savu subjektīvo viedokli, aizvainojot citus par lietām, kas citam ir interesantas un vajadzīgas. Bēdīgi, bet zinu jau vairākas aktīvas Sieviešu kluba blogotājas, kas ir pametušas šo portālu tieši šī iemesla dēļ.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
peeka 21. aprīlis 2011 04:54

Sievietes ir daudz specigakas- 25 gadi ar varikozajam venam.
Bez asaram.
Alosham palika sapigi- saka raudat. :(
Alosha- Dzer multivitaminus, magniju un dzelzi, C vitaminu un daudz auglus un darzenus lieto!
Bus labak, bet problema nepazudis!
Kaa virietis- sac nodarboties ar kadu austrumu cinas makslam!
Nesedi- kusties! (hug)

lauritta123 20. aprīlis 2011 18:46

par žetona prasīšanu-kā tad ne? ja būtu tikai bučas , urrā un apsveikumi, šī bloga, t.i. turpinājuma nebūtu. Uzradās viena kritiskāka piezīme, tā uzreiz, vaiii.. nu tik jāraud un jāsūdzas, cik cilvēki ir ļauni. Kas tā vispār par modi- tagad taisīt mani te par slikto. es visiem vēlu tikai labu. VISIEM, kas sadūšojās un pieteicās uz konkursu.

lauritta123 20. aprīlis 2011 18:42

Ko jūs varat cepties, ņemiet visu vieglāk! :P

laimigaburve 20. aprīlis 2011 18:26

Es gan atbalstu nosiguldas un viņas vēlmi palīdzēt citiem un, kas tur slikts? Nezinu tas puisis ir tuvs cilvēks vai nav, kāda tur atšķirība?
"Bet es par to neprasu žetonu un nekliedzu- redziet, es upurēju savu iespēju, dodiet viņai dubultā. Vai tas ir godīgi pret pārējiem dalībniekiem? Hmm.." - kaut kā nosiguldas blogā neredzēju tekstu, kur viņa lūgtu sev žetonu. Vēlme palīdzēt jaunam cilvēkam, pusaudzim, kuram arī bez šīm vēnām noteikti ir daudz "pusaudžu problēmu", man liekas apsveicami. vai tas ir godīgi pret citiem? - Un kas tieši Tev liekas negodīgi, ja pateicoties nosiguldas ir par vienu "konkurentu" mazāk.
P.S. vari droši apskatīties vai es arī nerakstu ar viņiem no vienas IP adreses ;)

kintijasieviesuklubslv 20. aprīlis 2011 17:27

blogu konkursa uzvarētāju noteiks ārsts, Sieviešu Klubs tikai visu organizē un apkopo. tā kā viss notiek godīgi - izvērtējot, kam tiešām operācija ir vajadzīga, nevis, kurš visvairāk un aktīvāk blogo mūsu portālā

kinkazhu 20. aprīlis 2011 16:34

Ooperāciju novēlu nevis tam, kurš devis vislielāko ieguldījumu (???) SK, bet gan cilvēkam, kuram tam ir vislielākās medicīniskās indikācijas. Un to var izvērtēt vienīgi ārsts, nevis SK lietotāji.
Lauritte123, Tev savukārt novēlu iemācīties pieņemt, ka cilvēki ir dažādi un pārsteidzīgi secinājumi viegli var ievest purvā.;)

20. aprīlis 2011 15:11

cerite es gāju visu uzināju ar mammu neviens neko neoperes , ka maznodrošinātiem. Tikai viss par naudu! Ja tu neko nezini, tad labak neraksti. :)

lauritta123 20. aprīlis 2011 14:31

http://www.sieviesuklubs.lv/veseliba/skaistas-kajas/atklata-vestule-daktrim-maurinam/
Varu paskaidrot, kas savukārt aizskāra mani un kāpēc tāds komentārs tapa- Tavs teikums: "ar šo vēstuli, vēlos pievērst uzmanību un lai puisim būtu par vienu iespēju vairāk NOŅEMU SAVU BLOGU NO KONKURSA." uzreiz gribējās paskatīties, vai alosha un nosiguldas nav blogojuši no vienas IP.. :D Nu bet neņem tik dikti pie sirds - PEACE! Turam īkšķus par visiem! Lai veicas! (hug)

lauritta123 20. aprīlis 2011 14:15

Nu tīrās šausmas, cik autore ir jūtīga! Un atvaino, piedod lūdzu, ja es Tevi tik ļoti aizskāru. Kur Tu redzēji dzēlīgas piezīmes ,nosodījumu un sarkasmu? vai tiešām uzreiz jāraksta vesels blogs un jāsūdzas? Vai tik pēc komentāra (viedokļa) ievietošanas, mani pašu nenoknābi :D
Mīļā sirds, es vnk paužu viedokli. tāpēc jau tas ir konkurss- ikvienam ir cerības. būtu es vēnu dakteris, izlasot visus šos sirdi plosošos dzīvesstāstus- bez maksas visiem palīdzētu! vienkārši , arī man, un droši vien citiem, kas piedalās šajā konkursā un cer, ir nepatīkami, ka kāds cenšas pie vienādiem noteikumiem tik un tā izcelties. Ņemot vērā Tavu degsmi par šo puisi atliek vienīgi secināt, ka esat tuvāki cilvēki, nekā Tu raksti. Un ar savu komentāru es paskaidroju, ka tā gan nedarītu. Vnk turētu īkšķus par savu favorītu. P.s. bet Tev pašai pieteikums ir labs, nedomāju, ka Tev jāastakās no dalības.

mazaa raganina 20. aprīlis 2011 14:04

Kur ir kaut viens aizskarošs komentārs???Pārlasīju pieteikumu un nekur neko tādu neizlasīju.Nevajag strebt karstu un aizsvilties ne par ko!

rasas 20. aprīlis 2011 13:26

Bet tiešām- kur Sk pēdējā laikā ir parādījušās aizvainojuošas piezīmes? Neesmu pamanījusi, drīzāk notiek viedokļu apmaiņa. Kā jau cerūte teica- katram ir tiesības uz savu viedokli.

Cerīte 20. aprīlis 2011 13:03

AĻOŠAM.Iespējamas operācijas par Eiropas savienības līdzekļiem maznodrošinātajiem ar izziņām,uzziņas Rīgā, Klijānu ielā 7 -Veselības inspekcijā.

Cerīte 20. aprīlis 2011 12:55

Diemžēl šīs problēmas mēs neatrisināsim jo tās jau ir valstiskas problēmas-operācijas ir nepieciešamas,valsts tās neapmaksā,pašiem nav naudas.Un tā ir laba augsne kašķim.Katram sava taisnība un visiem ir ties;ibas uz savu viedokli.Ja kāds nepiekrīt Tavējam -tas vēl nenozīme to ka šis cilvēks ir nepareizs vai rupjšs/godīgi-es tur neko sliktu neizlasīju/GRIBĒTĀJU DAUDZ BET VIETA IR TIKAI VIIENA.jA ES BŪTU LĒMĒJA -SASKAŅOTU AR DR.MAURTIŅU UN ATLASĪTU 3 PRETENDENTUS/ŅEMOT VĒRĀ ARI VIŅU ILGĀKU IEGULDĪJUMU SK./Citādi iznāks tā -atnāca,uzrakstīja blogu,izoperējās un pat paldies nepateica-aizmirsīs par SKeksistenci/Bet no 3 pretendentiem dakteris pats izvēlētos kurš operējams,jo ne jau visas vēnu kaites var operēt,citas pat nedrīkst,un citiem var būt ari steidzamāka vajadzība-tīri medicīniski.Bet sociālas problēmas risina valstiski/piem.maznodrošinātiem OP izdara bez maksas.FUI-gandrīz vai blogs sanāca.Turu īkšķus-man ar ir savs favorits! (Y)

20. aprīlis 2011 12:33

Lai saprastu par ko noriss saruna, nācās man lasīt aljoshas pieteikumus, un godīgi sakot nesaskatīju ne dzelīgas piezīmes, ne nievājošus komentus, taču atgādinājums par to, ka mums jābūt iecietīgāk pret blogiem un to īpašniekiem/cēm ir vienmēr labs atgādinājums :)
Un vēl man liekas, ka SK klubs ir palicis vēl draudzīgāks, vēl iejūtīgāks :)

inny 20. aprīlis 2011 12:21

(Y) Labs atgādinājums... un patiess.

kintijasieviesuklubslv 20. aprīlis 2011 12:04

Sieviešu Kluba redakcija arī atbalsta tikai godīgas, cieņas un mīļuma pilnas, iecietīgas attiecības. arī komentāru vidē :) paldies Tev, ka liki mums atkal par šo aizdomāties